Neviens negaidīja, ka mēs būsim šeit, strādāsim no mājām, kad parasti bijām birojā. Dažiem no mums ir mājdzīvnieki, dažiem ir bērni, citiem ir svarīgi citi vienas guļamistabas dzīvoklī. Mēs darām labāko ar rokām, kas mums ir izdalītas. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums mēģināt izjust kādu normālu līmeni.
1. Saglabājiet savu rutīnu
Neatkarīgi no jūsu ikdienas darba pirms darba no mājām, mēģiniet to saglabāt tagad. Pārtraucot braukšanu uz darbu un mājām, no rīta vajadzētu atvēlēt papildu laiku lietu veikšanai. Centieties negulēt labi, kamēr nestrādājat, un pārliecinieties, ka esat pareizi sagatavojies dienai.
2. Ierobežojiet traucējošos faktorus
Dariet visu iespējamo, lai ierobežotu traucējumus. Troksni slāpējošas austiņas, darbs telpā, kas atrodas prom no citiem, televizora izslēgšana utt. Var viegli iegrimt dīvainā komforta sajūtā mājās, taču traucējoši faktori liks dienai ievilkties un jūs daudz mazāk pievērsīsieties savam darbam. strādāt.
3. Norādiet faktisko darbvietu
Jūsu smadzenes ir sarežģīta būtne, un jums ir jāiekļauj darbvieta savā ikdienas rutīnā, lai smadzenes nonāktu darba režīmā. Darbs no gultas var šķist vilinošs, taču tas nav dzīvotspējīgs risinājums ilgtermiņā. Iestatiet galdu ar nepieciešamajiem rīkiem un pārliecinieties, ka varat tur strādāt.
4. Ēdiet pareizos laikos
Dienā ir viegli apmaldīties un atlikt ēdienreizes vai izlaist tos pavisam. Iestatiet regulārus ēdienreizes, lai sekotu savam uzturam un grafikam.
5. Iestatiet aktivitātes mājdzīvniekiem vai bērniem
Sagatavojieties veiksmīgai dienai, plānojot aktivitātes bērniem vai mājdzīvniekiem, lai tie būtu aizņemti. Mājdzīvnieki šajā ziņā ir nedaudz vieglāki, taču viņiem joprojām ir nepieciešams kaut kas, kas tos aizņemtu. Noteikti māciet bērniem, cik svarīgi ir, lai jums būtu sava telpa, ja vien jūs viņiem patiešām neesat vajadzīgs.
6. Izmantojiet pārtraukumus produktīvi
Vai vēlaties veltīt 5 minūtes? Uz priekšu. Varat tos izmantot, lai izmestu veļu mazgātājā vai mazgātu dažus traukus. Produktīvi izmantojot pārtraukumus, dienas saīsināsies, jo mājās varat paveikt tādus uzdevumus, ko parasti nevarētu paveikt birojā.
7. Izejiet ārā
Mēģiniet pārvietoties ārā. Ja jums ir sapulce, kurai nav nepieciešami dokumenti, piezvaniet ārā. Iet pastaigāties pusdienās. Ir svarīgi pārliecināties, ka nesāc justies iesprostots savās mājās. Mēģiniet izkļūt pēc iespējas vairāk.
8. Izveidojiet relaksējošu vidi
Izmantojiet ēteriskās eļļas, spēlējiet relaksējošu mūziku un mēģiniet palikt pēc iespējas Zen, it īpaši, ja kopā ar jums ir citi cilvēki. Bērni, jūsu partneris un mājdzīvnieki pārdzīvos trauksmi un stresu, kas var izraisīt diskursu mājās. Centieties pēc iespējas vairāk paust savas jūtas.
9. Mēģiniet stāvēt
Kad es pirmo reizi sāku strādāt no mājām, es noliku ķeblīti uz sava rakstāmgalda un uzliku klēpjdatoru. Bija patīkami apzināties, ka man ir iespējas izveidot darbvietu, kurā varētu pārvietoties. Spēja piecelties palīdz asinīm plūst un izjauc jūsu dienu. Sēdēt visu dienu nav lieliska iespēja.
10. Skaidri definējiet savu darba laiku
Strādājot no mājām, var viegli strādāt visu laiku. Jūs, visticamāk, izdegsit. Sāciet laikā un beidziet laikā. Kad esat pabeidzis, izslēdziet klēpjdatoru un tālruni, lai izvairītos no darba vēlāk nekā nepieciešams. Galvenais ir veltīt laiku sev.