Lai nopelnītu naudu pusaudža vecumā, nav jāstrādā par minimālo algu vai pļaujot zālienus savā apkaimē. Digitālā pasaule ir pilna ar iespējām nopelnīt naudu, un tā ir arī lieliska vieta, kur pusaudži un bērni var izmantot savu iniciatīvu, lai radītu savas tiešsaistes iespējas.
Šajā rakstā uzzināsiet:
- 12 uzticami veidi, kā pusaudži var legāli nopelnīt naudu tiešsaistē.
- Veidi, kā saglabāt drošību internetā
- Kā uzsākt savu uzņēmējdarbību un attīstīt savu zīmolu
Mūsdienu jaunā paaudze regulāri izmanto tehnoloģijas un internetu, lai pildītu mācību darbus, sazinātos ar draugiem un spēlētu spēles. Pusaudži un bērni var izmantot savas zināšanas par tiešsaistes telpu, lai izveidotu savu blakusdarbību vai uzņēmumu. Šeit ir desmit efektīvi veidi, kā pusaudžiem un bērniem pelnīt naudu tiešsaistē.
1. Izveidojiet tīmekļa vietni, lai pārdotu produktus
Pateicoties daudzajiem resursiem un platformām tiešsaistē, savas tīmekļa vietnes atvēršana un uzturēšana vēl nekad nav bijusi vienkāršāka.
Vispirms jums būs jāizvēlas tirgus vai niša. Kad esat izvēlējies tirgu vai nišu, aplūkojiet konkurentus šajā jomā, lai identificētu esošo produktu, ko varat izveidot, vai atrastu tirgus caurumu, ko varat aizpildīt.
Kad esat izlēmis, kādu(-us) produktu(-us) pārdosiet un kā tos radīsiet vai nodrošināsiet, ir pienācis laiks izveidot tīmekļa vietni. Shopify ir spēcīga platforma, ko var izmantot, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, apskatītu detalizētus pārdošanas pārskatus un bez problēmām pievienotu integrācijas, lai jūsu vietni paceltu nākamajā līmenī.
Ja tradicionālo fizisko produktu pārdošana nav jūsu stiprā puse, varat pievienot lietotnes vai integrācijas savam tiešsaistes veikalam, lai veiktu citas funkcijas. Dažas lieliskas Shopify lietotnes ir šādas:
LoyaltyLion: Izveidojiet balvu un lojalitātes programmu, kurā klienti var pelnīt punktus par pirkumiem, ieteikumiem, atsauksmēm, e-pasta reģistrāciju un daudz ko citu. Pēc tam klienti savus punktus var apmainīt pret atlaidi vai bezmaksas preci pēc izvēles.
ReCharge Abonementi: Izveidojiet abonēšanas pakalpojumu, kas ļauj klientiem pierakstīties uz produktu vai digitālajiem abonementiem. Attiecībā uz produktu abonementiem šī lietotne automatizē pasūtījuma izveidi jūsu veikalā un katru mēnesi automātiski iekasē maksu no klienta (protams, ar viņa piekrišanu).
Printful: Nav produkta? Nekādu problēmu. Printful ļauj augšupielādēt mākslas darbus un dizainus. Printful nodrošinās bezmaksas digitālos maketus jūsu dizainparaugiem uz dažādiem produktiem. Kad klients iegādājas preci, Printful izveidos un nosūtīs preci jūsu klientam.
Sākt tīmekļa vietnes izveidi var jebkurā vecumā. Adams, 13 gadus vecs uzņēmējs Kalifornijā, izveidoja interneta veikalu pirkstu dēļu tirgū, kas ir miniatūru skeitbordu tirgus niša, ar kuriem var braukt ar pirkstiem. Uzsākot uzņēmējdarbību, viņš tiešsaistē iegādājās dārgu veidni, lai izveidotu koka klājus. Veidnes kvalitāte viņu neuzrunāja, un viņš pamanīja, ka tirgū ir caurums, kurā ir pieejamas, bet augstas kvalitātes veidnes. Adam iemācījās 3D dizainu, izmantojot YouTube un citas pamācības, un izmantoja iegūtās zināšanas, lai izveidotu savas pirkstu veidnes. Adam ne tikai izgatavo klājamos ar savām veidnēm, bet arī pārdod klientiem veidnes, kas tiek 3D drukātas pēc pieprasījuma.
2. Apdrukas pēc pieprasījuma uzņēmuma izveide
Drukas pēc pieprasījuma (POD) bizness ļauj jums pārdot dažādus produktus, neveicot inventāra iegādi, neiegādājoties iekārtas un aprīkojumu un netērējot laiku un resursus pasūtījumu izpildes loģistikai.
Pirmā (un vissvarīgākā) lieta, kas jums būs nepieciešama POD biznesam, ir daži pamatīgi dizaini vai idejas. Savus digitālos dizainus varat izveidot, izmantojot ierīces, kas jums jau pieder, piemēram, datoru, iPad vai iPhone. Tie var būt vispārīgi mākslas darbu dizaini vai arī vērsti uz konkrētu nišu vai hobiju. Ieteicams savus dizainus orientēt uz kādu hobija nišu, jo tas ļaus jums ar savu veikalu orientēties uz konkrētu auditoriju. Ja neesat mākslinieciski aktīvs vai nespējat izveidot savu dizainu, varat arī izdomāt teksta frāzes, kas uzrunās jūsu klientu loku.
Kad jums ir izstrādāti dizaini, ir pienācis laiks atrast POD pakalpojumu. Ja vēlaties ap saviem produktiem veidot zīmolu, vislabākais risinājums ir izmantot Shopify veikalu. Ieteikumi Shopify POD integrācijai ir šādi:
- Printful
- Printify
- SPOD
Šīs papildprogrammas integrēsies jūsu esošajā Shopify veikalā un ļaus jums piepildīt savu veikalu ar fiziskiem produktiem, kuros ir jūsu dizainparaugi. Jums ir jāpiedāvā saviem klientiem plašs produktu klāsts, tostarp apģērbi, krūzītes, tālruņu futrāļi, uzlīmes, spilvendrānas, sienas mākslas darbi, izstrādājumi mājdzīvniekiem un citi.
Lielākajai daļai POD integrāciju ir spēcīgi rīki, kas ļauj izveidot katra produkta digitālo maketu ar jūsu dizainu, un šo maketu var izmantot kā jūsu produkta fotoattēlu. Pēc tam jūsu ziņā ir izveidot pārliecinošu produkta nosaukumu un aprakstu, kas izcels jūsu tirgu.
POD pakalpojumi iekasē vienotu maksu, pamatojoties uz izvēlēto produktu, bet cena, ko pircējs maksā jūsu vietnē, ir jūsu ziņā. Kad klients veic pasūtījumu, POD pakalpojums izpilda jūsu pasūtījumu un nosūta to klientam, un tas viss notiek ar jūsu zīmolu.
Ja jums nav Shopify veikala, kuram varētu pievienot POD integrāciju, šeit ir daži ieteikumi par tiešsaistes platformām, kas ļauj jums izveidot un pārdot pielāgotus izstrādājumus:
- TeeSpring
- RedBubble
- TeePublic
Lai gan šīs vietnes ir efektīvas, tās ierobežo jūsu iespējas izveidot zīmolu ap jūsu produktiem, jo to URL ir jūsu veikalā, to zīmols bieži tiek attēlots uz iepakojuma un tās var vākt klientu e-pastus mārketinga vajadzībām.
Shopify piedāvā bezmaksas vebināru “Kā ātri izveidot ienesīgu T-kreklu veikalu” ikvienam, kas vēlas pelnīt naudu, pārdodot preces pēc pieprasījuma.
3. Pārdodiet pakalpojumu
Vai jums ir kāda prasme vai talants, ko varat sniegt klientam, lai nopelnītu naudu? Ja nē, YouTube vai Google meklētājs var sniegt jums daudz bezmaksas satura, lai apgūtu, attīstītu vai uzlabotu kādu prasmi.
Ir daudz noderīgu un vajadzīgu prasmju, ko varat sniegt privātpersonām un uzņēmumiem:
Video rediģēšana: Video rediģēšana satura veidotājiem un uzņēmumiem
Produktu fotoattēlu rediģēšana: fonu noņemšana un attēlu labošana Photoshop programmā e-komercijas uzņēmumiem.
Sociālo mediju mārketings: Satura un/vai stratēģiju veidošana sociālo plašsaziņas līdzekļu lapām
Audio rediģēšana: Audio klipu rediģēšana podkāstiem, reklāmām un citiem materiāliem.
Audioinženierija: Izveidot bītus, ko izmantot māksliniekiem un reperiem.
Tekstu kopēšana: Rakstīt emuārus, rakstus vai žurnālus tīmekļa vietnēm un publikācijām.
Svešvalodu tulkošana: Piedāvājiet savas prasmes kā tulkotājs
Ir daudz likumīgu platformu, kas savieno ārštata darbiniekus ar klientiem. Šīs platformas nodrošina infrastruktūru, lai savienotu ārštata darbiniekus un potenciālos klientus. Privātpersonas un uzņēmumi var izveidot darba sludinājumus, un brīvmākslinieki var meklēt un pieteikties uz šiem darbiem. Populārākās ārštata darbinieku vietnes ir šādas:
- Fiverr (minimālā vecuma prasība ir 13 gadi).
- Freelancer (minimālā vecuma prasība ir 18 gadi)
- UpWork (minimālā vecuma prasība ir 18 gadi)
Šīs ārštata platformas darbojas kā starpnieks starp klientu un ārštata darbinieku, un tajās ir izveidotas struktūras, kas nodrošina, ka ārštata darbiniekam tiks samaksāts pēc darba pabeigšanas. Vairumā gadījumu klientam ir jānogulda līdzekļi iepriekš depozītā vai turējumā. Kad darbs ir pabeigts un klients ir apmierināts, līdzekļi tiek izmaksāti ārštata darbiniekam. Tomēr ārštata platformas pakalpojumi nav bezmaksas. Lielākā daļa platformu vai nu iekasē maksu no klienta, vai arī paņem no ārštata darbinieka procentus no kopējās summas.
Papildus ārštata platformām varat arī reklamēt savas prasmes privātās kopienās, piemēram, Discord serveros un Facebook grupās. Lai gan tas ļaus jums izvairīties no ārštata platformas maksas, jums vajadzētu rīkoties piesardzīgi, veicot maksājumus pašiem.
4. Izveidojiet un pārdodiet digitālās lejupielādes
Ne visi produkti ir fiziski un taustāmi; daudzi produkti, kas tiek pirkti un pārdoti tiešsaistē, ir digitālās lejupielādes. Digitālās lejupielādes ir vieglāk izplatīt, un vairumā gadījumu tās var bezgalīgi pavairot. Izmantojot digitālās lejupielādes, jums nav jāuztraucas par krājumu papildināšanu vai piegādes loģistikas risinājumiem. Daži digitālās lejupielādes piemēri:
ielūgumu veidnes kāzām, ballītēm, bērnu ballītēm un citiem pasākumiem.
- e-grāmatas un ceļveži
- Fotoattēli no krājumiem
- audio un mūzikas ieraksti
- dokumentu veidnes
- Fonti
- Drukājami mākslas darbi
Kad esat izveidojis digitālās lejupielādes, jums būs nepieciešama vieta, kur tās pārdot. Daudzas platformas ir pielāgotas digitālo lejupielādes materiālu pārdošanai. Šajās platformās jūs augšupielādējat savu digitālo lejupielādi platformā kopā ar visām instrukcijām vai norādījumiem pircējam. Kad pircējs iegādājas produktu, platforma nosūtīs viņam attiecīgos lejupielādējamos failus. Lai gan faktiskā lejupielādējamā satura izveide var būt laikietilpīga, tas kļūst par pasīviem ienākumiem, tiklīdz tas ir iekļauts sarakstā un platforma apstrādā visas digitālās piegādes. Dažas cienījamas platformas digitālo lejupielādējamo materiālu lejupielādei ir šādas:
PayHip: atbalsta digitālās lejupielādes ar ierobežotu pielāgošanu.
Gumroad: Platforma autoriem, piemēram, māksliniekiem, mūziķiem un autoriem, ar plašu papildu iespēju klāstu.
ShutterStock: StimtsHutterbook: globāls fotogrāfiju, kadru, mūzikas un rediģēšanas rīku nodrošinātājs.
SendOwl: digitālās lejupielādes platforma ar uzlabotām iespējām, ko var integrēt lielākajā daļā tīmekļa vietņu.
Ja vēlaties izveidot zīmolu, kas saistīts ar jūsu digitālajām lejupielādēm, organizēt un pārdot tās pašu spēkiem vai izvairīties no lieliem maksājumiem, ko iekasē dažas platformas, tad, iespējams, vēlaties izveidot savu tīmekļa vietni savām digitālajām lejupielādēm.
Daudzas tīmekļa vietnes atbalsta digitālo lejupielādes failu pārdošanu un ļauj tajā pašā veikalā pārdot arī fiziskus produktus. Shopify, e-komercijas platformai, ir vairākas lietotnes, ko varat integrēt savā veikalā, lai pārdotu digitālās lejupielādes:
Digitālās lejupielādes: bezmaksas Shopify lietotne, lai pārdotu visu veidu digitālās lejupielādes.
Send Owl: kompleksa digitālo lejupielādes lietotne, kas atbalsta saites, kurām beidzas derīguma termiņš, automātiski ģenerētas licences atslēgas un citas funkcijas.
Single Music: Ideāla lietotne mūziķiem, lai pārdotu savu mūziku ar iespēju pircējiem pirms iegādes priekšskatīt audio fragmentus.
Digitālās lejupielādes, iespējams, nav tradicionāli un taustāmi produkti, taču to radīšana un pārdošana tiešsaistē var palīdzēt jums gūt ienākumus blakusdarbībai vai uzņēmējdarbībai.
5. Materiālu priekšmetu tālākpārdošana tiešsaistē
Vai esat kādreiz sakopuši savu istabu un atraduši priekšmetus, kurus vairs neizmantojat? Vai esat kādreiz šķirojis savu skapi un atradis apģērbu, kas jums neder? Lai gan dažu priekšmetu ziedošana vai izmešana atbrīvos vietu, daudzus priekšmetus var pārdot tiešsaistē, gūstot peļņu. Kā teica Jotams Otolenghi, viena cilvēka atkritumi ir otra dārgums.
Lai vecos priekšmetus pārdotu tiešsaistē, jums ir nepieciešams tikai viedtālrunis ar atbilstošu kameru. Vienkārši nofotografējiet priekšmetu, ko vēlaties pārdot, pievienojieties pārdošanas platformai un publicējiet savu priekšmetu. Populārākās pārdošanas platformas ir šādas:
eBay: Platformā var iegādāties jebkuru priekšmetu, un lielākajā daļā kategoriju tiek piemērota 10 % maksa par galīgo vērtību.
Mercari: platforma, kas atbalsta daudzas kategorijas ar maksu 10 % no pārdošanas cenas un papildu darījuma maksu 2,9 % plus 0,30 USD.
Poshmark: USD: platforma apģērbiem un aksesuāriem ar vienotas likmes maksu 2,95 USD par precēm, kas nepārsniedz 15 USD, un 20 % no preces pārdošanas summas, ja pasūtījums ir 15 USD vai vairāk.
LetGo: Platforma, kas atbalsta daudzas kategorijas bez pārdevēja vai pircēja maksas.
Veco mantu pārdošana tiešsaistē ir salīdzinoši ātrs un vienkāršs veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, tomēr, iespējams, jums nav bezgalīgi daudz personīgo mantu, ko apmainīt. Iespējams, jūs vēlaties izmēģināt pārdot lietas tiešsaistē savai ģimenei un draugiem, piedāvājot no pārdošanas saņemt komisijas maksu. Piemēram, kad jūsu vecāki iegādājas jaunu tālruni, jūs varat piedāvāt viņiem tiešsaistē pārdot veco tālruni un saņemt komisijas maksu no pārdošanas. Ja tev paveiksies, radinieki var dot tev priekšmetus bez maksas, lai tos atbrīvotu no atkritumiem, un ļaut tev paturēt visu peļņu!
6. Spēļu aktīvu tālākpārdošana tiešsaistē
Spēļu nozare ir vairāku miljardu dolāru vērta nozare, un ne tikai lielākie spēļu uzņēmumi var iegūt daļu no šī pīrāga. Lai gan jūs, iespējams, vēl nevarat izstrādāt savu sarežģītu spēli, jūs varat pelnīt naudu, apvēršot spēļu aktīvus jau esošajās spēlēs.
Daudzas spēles ļauj lietotājiem pārdot un apmainīties ar digitālajiem priekšmetiem spēles ietvaros, un dažos gadījumos spēlē esošās virtuālās preces spēlē var pārdot vai nodot citam spēlētājam par reālu naudu.
Papildus virtuālo priekšmetu pārdošanai daudz naudas var nopelnīt arī, tirgojot un pārdodot spēļu kontus, jo īpaši mobilajās spēlēs. Mobilo spēļu popularitāte pieaug, un tiek lēsts, ka 2020. gadā ieņēmumi no viedtālruņu spēlēm sasniegs vairāk nekā 63 miljardus dolāru. Mobilo spēļu popularitāte pieaug to zemās ieejas barjeras dēļ; nav nepieciešams ieguldīt līdzekļus dārgā spēļu datorā vai spēļu konsoles iegādē, ja var izmantot jau esošo viedtālruni.
Uz mobilo platformu tiek pārceltas slavenas spēles, tostarp Call of Duty, Player Unknown’s Battleground (PUBG) un Minecraft. Spēlējot daudzas no šīm mobilajām spēlēm, jūs paaugstināsiet savu rangu spēlē un iegūsiet sasniegumus. Lielākajā daļā spēļu ir arī iespēja atvērt maksas kastes, lai spēlē iegūtu retas ādas un priekšmetus. Kad kontam ir sasniegumi vai reti priekšmeti, konta vērtība palielinās.
Kontus var pirkt un pārdot dažādās tīmekļa vietnēs vai pie neatkarīgiem starpniekiem. Tyagi, PUBG Mobile entuziasts, PUBG Mobile kontus sāka apmainīt pirms diviem gadiem, būdams pusaudzis. Tas, kas Tyagi sākumā bija gadījuma vaļasprieks, tagad ir kļuvis par ienesīgu papildu nodarbošanos.
Tyagi izveidoja Telegram kanālu, kurā tagad ir vairāk nekā divarpus tūkstoši dalībnieku, kuri ir ieinteresēti PUBG Mobile kontu pirkšanā un pārdošanā. Šajā privātajā kanālā Tyagi savieno ieinteresētos pircējus un pārdevējus. Spēlētāji nosūta Tyagi savus kontus un vienojas par pārdošanas cenu, un tad viņš parāda informāciju saviem klientiem un privātai grupai, un pircēji var ar viņu sazināties, lai izteiktu piedāvājumu. Pēc tam Tyagi nopērk kontu no pārdevēja un pārdod to citam pircējam par uzcenojumu.
Pēc Tyagi teiktā, viņš par vidējo PUBG Mobile kontu saņem aptuveni 35 ASV dolārus, bet par kontiem ar retiem priekšmetiem vai augstiem sasniegumiem – ievērojami vairāk. Tyagi lielākais PUBG Mobile konta pārdošanas darījums bija par 6097 ASV dolāriem.
Lai gan spēlēt kontus, lai paaugstinātu to līmeni, iespējams, nav vērts veltīt laiku, spēļu kontu apgānīšana un pārdevēju savienošana ar pircējiem ir pakalpojums, pēc kura pieaug pieprasījums. To darot, izvairieties no krāpšanas un kontu un hakeru melnā tirgus.
7. Mazumtirdzniecības arbitrāža
Mazumtirdzniecības arbitrāža ir līdzīga veco personīgo lietu pārdošanai tiešsaistē, taču tā vietā, lai izmantotu savas mantas, jūs pārdodat veikalā iegādātas preces. Mazumtirdzniecības arbitrāža ir salīdzinoši vienkāršs jēdziens: jūs dodaties uz veikalu un iegādājaties preces par zemu cenu vai ar atlaidi, pēc tam tās tiešsaistē pārdodat par lielāku summu, tādējādi gūstot peļņu. Lai gan tas parasti nav efektīvs veids, kā paplašināt uzņēmējdarbību, jo trūkst pastāvīgu krājumu, tas ir lielisks blakus nodarbošanās veids, kā nopelnīt papildu naudu.
Vietējos veikalos galvenokārt ir lietotas preces, taču daudzos veikalos ir arī pilnīgi jaunas, vēl iepakotas un ziedotas preces. Papildus taupīšanai varat pārbaudīt arī lielo mazumtirdzniecības veikalu, piemēram, Walmart, Target, Home Depot u. c., atlaižu sadaļas.
Pārpārdošana eBay ir diezgan vienkārša: jūs iekļaujat priekšmetu sarakstā savā eBay kontā, izmantojot vai nu krājumu attēlus, vai arī pašu uzņemtus attēlus. Bet kā jūs zināt, vai prece tiks pārdota? Vieglākais veids, kā paredzēt, vai prece tiks pārdota eBay, ir meklēt preci eBay un piemērot filtru “pārdotās preces”. Tas atlasīs meklēšanas rezultātus un parādīs tikai tos priekšmetus, kas ir pārdoti eBay.
Lai gan ir svarīgi aplūkot arī aktīvos konkurentu sarakstus, “pārdoto preču” saraksts parādīs, cik bieži un nesen prece ir pārdota, kā arī to, par kādu summu prece ir pārdota. Šo sarakstu varat izmantot, lai prognozētu, vai prece tiks pārdota un cik daudz jūs par to saņemsiet. Tomēr, aprēķinot iespējamo peļņu, neaizmirstiet ņemt vērā eBay komisijas maksu un preces izmaksas pēc pārdošanas nodokļu nomaksas.
Pārdot preces Amazon ir nedaudz sarežģītāk, un, lai atvērtu Amazon pārdevēja kontu, jums jābūt vismaz 18 gadus vecam. Ja esat jaunāks par 18 gadiem, apsveriet iespēju aprunāties ar vecākiem vai aizbildni, kas vēlas sadarboties ar jums mazumtirdzniecības arbitrāžas pasākumā. Atšķirībā no eBay konta jūs nevarat pārdot un pirkt vienā kontā; pat ja jums jau ir pircēja konts Amazon, jums būs jāpiesakās atsevišķam pārdevēja kontam.
Kad būsiet izveidojis savu pārdevēja kontu, jums būs piekļuve Amazon FBA ieņēmumu kalkulatoram, kas būs ļoti svarīgs, lai gūtu peļņu no mazumtirdzniecības arbitrāžas. Kad dodaties uz veikalu, savā pārdevēja lietotnē varat skenēt preces svītrkodu, lai iegūtu informāciju par preci Amazon. Pēc svītrkoda skenēšanas Amazon parādīs, par cik prece tiek pārdota un kāda ir FBA maksa par preci. Pēc tam varat ievadīt preces izmaksas Amazon ieņēmumu kalkulatorā un salīdzināt peļņas sadalījumu starp tirgotāja izpildīto iespēju un Amazon izpildīto iespēju.
Priekšmeti, kas tiek pārdoti, izmantojot Amazon FBA, parasti labi veicas, jo tiem ir bezmaksas divu dienu piegāde Prime dalībniekiem. FBA nozīmē “fulfilled by Amazon”, un tā ir viena no pārdošanas iespējām šajā platformā. Salīdzinājumā ar tirgotāja izpildīto, kad jūs sūtāt preci, tiklīdz tā ir pārdota, FBA nozīmē, ka prece tiek marķēta ar pareizu etiķeti un pēc tam nosūtīta uz Amazon noliktavu.
Kad prece ir pārdota, Amazon izpilda to no savas noliktavas un iekasē FBA maksu. Lai veiktu FBA, jums būs nepieciešama piekļuve etiķešu printerim, un, aprēķinot savu peļņu, jums būs jāņem vērā izmaksas par preču nosūtīšanu uz Amazon. Vairāku preču nosūtīšana uz Amazon vienlaicīgi samazinās piegādes izmaksas par vienu preci.
Mazumtirdzniecības arbitrāža ir lielisks veids, kā pelnīt naudu, un tas var būt arī noderīgs atspēriena punkts, lai atvērtu Amazon bāzētu uzņēmumu, jo jūs varat ērti apgūt un iepazīties ar platformas pārdošanas pusi.
8. Izveidot un attīstīt sociālo mediju lapu
Saskaņā ar Statica 2018. gadā veiktās aptaujas datiem 27 % pusaudžu norādīja, ka ik stundu pārbauda savus sociālos medijus. Sociālo plašsaziņas līdzekļu izveide ir bez maksas, tos ir viegli izmantot, un tie jūs iepazīstina ar klientiem, kuri jau pavada laiku šajās platformās.
Dominika, 18 gadus veca uzņēmēja no Merilendas, sāka savu rotaslietu zīmolu, kad viņai bija 17 gadi. Tā vietā, lai pandēmijas laikā iegūtu tradicionālo darbu un riskētu ar savu un ģimenes veselību, viņa izveidoja sava zīmola Belle Accessories sociālo mediju lapu. Dominika pārdod savas ar rokām darinātās pērlīšu rokassprādzes, potītes, gredzenus un jostasvietas krelles, izmantojot savu Instagram lapu. Viņa publicē savus darinājumus savā lapā, un sekotāji var sazināties ar viņu, lai iegādātos kādu no viņas lapā redzamajiem izstrādājumiem vai pieprasītu pielāgotu produktu.
Ja sociālos plašsaziņas līdzekļus izmanto pareizi, tie var kļūt par spēcīgu līdzekli, lai iegūtu pārdošanas apjomus un attīstītu savu uzņēmumu. Šeit ir sniegti daži noderīgi padomi, kā pārdot produktu Instagram:
Izmantojiet attiecīgos hashtagus savos ierakstos, lai potenciālie klienti un sekotāji varētu atklāt jūsu lapu un produktus.
Izveidojiet un publicējiet saistošu Instagram saturu, kas mudina sekotājus mijiedarboties ar jūsu ierakstu. Ieraksti ar augstu iesaistīšanās līmeni, visticamāk, tiks parādīti potenciālajiem sekotājiem.
Izveidojiet jautras viktorīnas, jautājumus un atbildes un aktivitātes, ko sekotāji var izpildīt un kopīgot savos stāstos. Ja ar jūsu saturu dalīsies vairāk cilvēku, ir lielāka iespēja, ka jūs tiksiet atklāts.
Izmantojiet savu ziņojumu statistiku, lai izstrādātu stratēģiju, ko darīt tālāk. Ja konkrēts publicēšanas stils rada pārdošanas vai iespaidus, apsveriet iespēju nākotnē izveidot līdzīgus ierakstus.
Papildus pārdošanai tikai sociālajos plašsaziņas līdzekļos varat arī izveidot savu tīmekļa vietni un savos sociālo plašsaziņas līdzekļu ziņojumos pievienot saites/atzīmes uz saviem produktiem. Kad Instagram vietnē atzīmēsiet produktu, kas ir saistīts ar jūsu tīmekļa vietni, klients varēs noklikšķināt uz produkta un tikt novirzīts uz jūsu tīmekļa vietni, lai veiktu pirkumu.
9. Izveidot monetizētu blogu
Ja jums patīk rakstīt un esat aizrāvies ar kādu hobiju vai nišu, lielisks veids, kā to atpelnīt, ir izveidot blogu, kurā ir partnermārketings un reklāmas. Vispirms jums būs jāizvēlas hobijs vai niša, uz kuru koncentrēt sava bloga saturu. Nišas izvēle ļaus jums izveidot lasītāju auditoriju, kurus interesē jūsu saturs. Pēc tam, kad esat izvēlējies savu nišu, izdomājiet āķīgu nosaukumu, kas jūs reprezentē un kas būs saistošs jūsu lasītājiem. Kad nosaukums un niša ir zināmi, varat izmantot kādu no turpmāk minētajām platformām, lai veidotu savu emuāru:
- Blogger
- Shopify bloga funkcija
- Squarespace bloga funkcija
- Wix bloga funkcija
Daudzas platformas jūsu URL iekļauj savu nosaukumu; .com domēna vai atbilstoša domēna paplašinājuma iegāde palīdzēs jūsu blogam izcelties un izskatīties profesionālāk. Atkarībā no domēna vārda, paplašinājuma un mitinātāja īpašumtiesības domēna īpašumtiesības var svārstīties no 2 līdz 20 ASV dolāriem gadā.
Kad sākat rakstīt emuāra saturu, mēģiniet rakstā dabiski iestrādāt dažas partneru saites. Partnermārketings ir process, kurā persona reklamē produktu vai pakalpojumu un saņem komisijas maksu, ja tās mārketinga darbības noved pie pārdošanas.
Nesaistītas filiāļu saites var atturēt no lasīšanas, bet atbilstošas filiāļu saites var pievienot rakstam pievienoto vērtību, ja tās ir pareizi pasniegtas. Piemēram, ceļojumu blogeris varētu izveidot godīgu bloga ierakstu, kurā uzskaitītas piecas ceļošanai nepieciešamākās preces.
Ja kāds no pieciem populārākajiem priekšmetiem, par kuriem rakstīts, ir pieejams Amazon, blogeris varētu iekļaut partneru saites uz minētajiem produktiem. Ja klientam ir interese par produktiem, par kuriem rakstāt, viņš var noklikšķināt uz jūsu partneru saites, lai tos pārbaudītu.
Amazon filiāļu programma ļauj izveidot un izmantot pielāgotas saites uz precēm. Kad kāds noklikšķinās uz jūsu saites, sīkfaili (izsekošanas dati) būs aktīvi 24 stundas. Tas nozīmē, ka, ja kāds noklikšķinās uz jūsu ceļojumu bloga ieteikuma par iecienītāko bagāžu, jūs joprojām saņemsiet komisijas maksu, ja lasītājs 24 stundu laikā iegādāsies nesaistītu produktu.
Papildus Amazon, daudziem nišas zīmoliem ir partneru programmas un partnerības, ko autori var izmantot. Tomēr pārāk daudz acīmredzamu filiāļu saišu izmantošana vai nesaistītu saišu uzspiešana var aizbiedēt jūsu lasītājus, tāpēc, izmantojot filiāļu saites, rīkojieties piesardzīgi un radoši iestrādājiet tās savos rakstos.
10. Privātas kopienas izveide, attīstība un peļņas gūšana
Veiksmīgas privātas kopienas izveide un veidošana ir ilgstošs process, tomēr tas var būt tā vērts, kad ir iegūta liela un aktīva lojālu dalībnieku auditorija. Nišas interešu grupas ir viens no labākajiem privāto kopienu veidiem, jo tās apvieno cilvēkus ar kopīgām interesēm.
Discord ir lieliska vieta, kur sākt un attīstīt privātu nišas kopienu, ko ar laiku var izmantot, lai gūtu ienākumus. Discord ir platforma, kas ļauj izveidot serverus vai pievienoties tiem, lai sazinātos un dalītos saturā ar citiem šī servera dalībniekiem.
Izveidot Discord serveri ir samērā vienkārši, un jūs varat iemācīties, kā to izdarīt, skatoties pamācības un lasot rakstus. Katram serverim ir vairāki kanāli, kuros lietotāji var kopīgot fotoattēlus un memus, rakstīt ziņojumus vai piedalīties savstarpējās balss sarunās.
Kad jūsu Discord serveris ir kļuvis aktīvs un augošs, jūs varat sākt īstenot stratēģijas, lai gūtu ienākumus no sava servera. Serveri var monetizēt, iekasējot maksu no privātpersonām un uzņēmumiem par reklāmu izvietošanu noteiktos reklāmas kanālos, izveidojot privātus maksas kanālus patroniem, saņemot sponsorēšanu no attiecīgiem uzņēmumiem vai rīkojot maksas konkursus. Turklāt varat izmantot savu Discord serveri, lai novirzītu dalībniekus uz attiecīgām partneru saitēm vai maksas saturu.
Monetizējot savu serveri, pārliecinieties, ka visas monetizācijas iespējas ir atbilstošas jūsu konkrētajai nišai, pretējā gadījumā riskējat zaudēt dalībniekus. Piemēram, dārzkopības piederumu reklamēšana spēļu serverī nebūtu gudrākais solis.
11. Veiciet aptaujas
Lielākā daļa apmaksātu aptauju vietņu pieprasa, lai to dalībnieki būtu vismaz 18 gadus veci, taču mēs esam atraduši dažas, kas pieņem dalībniekus no 13 gadu vecuma. Dažas no šīm vietnēm maksā ar dāvanu kartēm, bet citas var maksāt skaidrā naudā, kas nosūtīta uz PayPal kontu. Arī pieprasītie uzdevumi var nedaudz atšķirties. Dažās vietnēs jums vienkārši maksās par videoklipa noskatīšanos un pēc tam viedokļa paušanu. Citas vietnes var prasīt, lai jūs izmēģinātu kādu produktu. Gandrīz visas vietnes ļaus jums aizpildīt mārketinga aptaujas.
Dažās vietnēs ir pat naudas prēmijas tikai par reģistrēšanos.
Lai gan ir tiesa, ka katru reizi, kad piedalāties aptaujā, jūs nopelnīsiet tikai dažus dolārus, parasti tās aizņem tikai dažas minūtes, un vairums vietņu ļauj jums piedalīties tik daudz aptaujās, cik vēlaties.
Šeit ir saraksts ar apmaksātu aptauju vietnēm, kurās var piedalīties personas, kas jaunākas par 18 gadiem:
Survey Junkie
Reģistrācijas bonuss: nav
Vidējā izmaksa: $1.00 – $3.00
Naudas izmaksas iespējas: Punktu apmaiņa pret dāvanu kartēm un naudas maksājumiem, izmantojot PayPal.
Tiesības: 16 gadu vecumam, ASV, Kanādas vai Austrālijas iedzīvotājs.
Ieteikuma balvas: Nē
Citas priekšrocības: Vairāki veidi, kā piedalīties
Swagbucks
Reģistrēšanās bonuss: nopelniet 5 $ bonusu, kad reģistrējaties
Vidējā izmaksa: $0.40 – $2.00
Naudas izmaksas iespējas: PayPal un dāvanu kartes no $5 līdz $25, Apmainiet punktus pret dāvanu kartēm labākajiem mazumtirgotājiem.
Tiesības: 13 gadu vecums
Ieteikumu atlīdzības: Nē
Citas priekšrocības: Plašāks veidu klāsts, kā nopelnīt
MyPoints
Reģistrācijas bonuss: Iegūstiet 10 $ punktus, kad reģistrējaties.
Vidējā izmaksa: $2.00 – $3.00
Naudas izņemšanas iespējas: Punktu apmaiņa pret dāvanu kartēm un daudz ko citu.
Tiesības: 13 gadu vecumam
Ieteikuma balvas: Nr.
Citas priekšrocības: Iegūstiet punktus, iepērkoties savā iecienītākajā veikalā. Saņemiet 40% atlaidi par katru pirkumu. Saņemiet brīdinājumus par punktiem pelnīšanas iespējām. Saņemiet kuponu kodus uz savu iecienītāko interneta veikalu
Dabbl
Reģistrācijas bonuss: nav
Vidējā izmaksa: $1.00 – $3.50
Naudas izņemšanas iespējas: Nopelniet dāvanu kartes no jūsu izvēlētiem uzņēmumiem
Tiesības: 13 gadu vecums
Ieteikuma atlīdzība: Nē
Citas priekšrocības: Izvēlieties, kā sadarboties ar zīmoliem
Ysense
Reģistrācijas bonuss: Nav
Vidējā izmaksa: $1.50 – $3.50
Naudas izmaksas iespējas: Naudas pelnīšana par jaunu produktu izmēģināšanu, aptauju veikšanu, videoklipu skatīšanos u. c.
Atbilstība: 13 gadu vecums
Ieteikumu atlīdzības: Dalieties Ysense ar saviem draugiem un nopelniet 30% no viņu nopelnītā.
Citas priekšrocības: Daudzas iespējas nopelnīt
12. Datora apstrādes jaudas iznomāšana
Vai zinājāt, ka jūsu dators var kalpot kā naudas pelnīšanas rīks? Daudzi privātpersonas un uzņēmumi meklē papildu skaitļošanas jaudu, lai veiktu uzdevumus, kas parasti saistīti ar pētniecību vai lielu datu analīzi.
Koncepciju, kad cilvēki izīrē savas aparatūras skaitļošanas jaudu, sauc par sadalīto skaitļošanu.
Vienkāršāk sakot, lai nopelnītu naudu, jums tikai jāatstāj dators ieslēgts.
Jums vispār nav jāveic nekādi pētījumi vai ar datiem saistīti uzdevumi. Citiem vārdiem sakot, runa ir par sava datora procesora izīrēšanu privātpersonām vai uzņēmumiem, kam tas ir nepieciešams. Lai gan tas nepalīdzēs jums kļūt bagātam, tas ļauj jums iegūt papildu ienākumu plūsmu, lai papildinātu savu budžetu un nokārtotu dažus rēķinus.
Jūs varat gūt pasīvus ienākumus, izmantojot izplatītās skaitļošanas platformu, savu datoru un interneta pieslēgumu.
Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo koncepciju, šeit ir dažas platformas, kuras varat apskatīt:
- MinePrize
- Kryptex
- HoneyGain
- LoadTeam
Praktizējiet pareizu interneta drošību
Tagad, kad zināt, kā pelnīt naudu tiešsaistē, jums ir jānodrošina, ka esat drošībā internetā, kad jūs strādājat un pelnāt naudu. Vienmēr uzmanieties no iespējamiem krāpšanas gadījumiem un centieties izmantot tikai uzticamas un drošas vietnes. Turklāt, iespējams, vēlēsieties izveidot jaunu e-pasta adresi, kurā nav norādīts jūsu pilns vārds un uzvārds un kura nav saistīta ar jūsu sociālo tīklu kontiem.
Sekojiet šīm vadlīnijām, lai pelnītu naudu tiešsaistē, pievienojiet savas inovācijas un radošumu un sāciet veidot savu veiksmīgu blakusdarbību!