sporta teipings teips

Sporta pasaule ir ārkārtīgi dinamiska un tā pastāvīgi attīstās. Sporta pasaules profesionāļi un paši sportisti eksperimentē un meklē dažādus veidus kā uzlabot savu sportisko sniegumu, ātrāk atjaunoties un uzturēt savu ķermeni veselu – dažādas terapijas iekārtas, fizioterapijas preces, masāžas vibroierīces un pistoles, jauni un inovatīvi trenažieri, utt. Sporta teipošana ir izturējusi laika pārbaudi un tā vēl joprojām ir neaizstājama. Sporta teipošanas metode ietver stingra, neelastīga teipa izmantošanu, lai stabilizētu un aizsargātu locītavas. Sporta teipam ir ļoti atšķirīga funkcija no kinezioloģiskā teipa, jo to izmanto, lai ierobežotu kustības locītavās un mazinātu muskuļu aktivizāciju.

Traumu profilakse – sporta teipošana palīdz mazināt traumu risku.

Tradicionālā sporta teipošana tiek izmantota jau no 20. gadsimta paša sākuma, un tā vēl joprojām ir ļoti svarīga priekš traumu profilakses. Sporta teipošanas metodi izmanto lielākoties locītavām, kuras pieļauj plašu diapazonu un dažādus kustību virzienus (diartrozes) – tās ir potītes, plaukstas un pirkstu locītavas, ceļi, un elkoņa locītavas. Šīs locītavas arī ir vienas no visvairāk pakļautajām sastiepumiem vai izmežģījumiem. Sporta teipošanas metodes iedod papildus atbalstu šīm locītavām, tādēļ samazinot traumu risku.

Pie akūtām traumām – lai gan sporta teipošanas metode palīdz mazināt traumu risku, tās tomēr notiek.

Pie sporta traumām – saišu un muskuļu sastiepumiem, locītavu izmežģījumiem vai sasitumiem mēdz būt nepieciešamība pēc īslaicīgas imobilizācijas vai atturēšanās no kādas konkrētas kustības. Sporta teipošana te var lieliski palīdzēt – jo sporta teipam ir daudz un dažādu aplikāciju veidu. Novēršot sāpīgās kustības, atveseļošanās pēc traumas būs efektīvāka un ātrāka. Sporta teipu var arī izmantot kompresijai, ja locītava ir piepampusi. Tas palīdzēs samazināt pampumu un sāpes.

Lai ātrāk atgrieztos pie sportiskām aktivitātēm.

Traumas gadījumā jebkurš sportists vēlas ātrāk atgriezties pie sportošanas, lai nezaudētu uzņemto formu. Sporta teipošana var palīdzēt ātrāk atgriezties pie sportiskām aktivitātēm, dodot atbalstu traumētajai saitei vai locītavai.

Cramer sporta teipi ir raksturojami ar visaugstāko kvalitāti, jo produktu izgatavošanā tiek liktas iekšā zināšanas un tiek izmantoti vismodernākie pieejamie materiāli, lai radītu produktus, ko izstrādājuši sporta pasaules profesionāļi. Kā saka Cramer zīmols: ‘‘Patiesībā daudzi no mums šeit, Cramer, ir sertificēti sporta treneri’’. Tāpēc nav pārsteigums, ka Cramer sporta teipi atbilst sporta treneru, sporta medicīnas speciālistu un visu vecumu un prasmju līmeņu sportistu vajadzībām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!