biznesa idejas
1. Sāciet uzņēmējdarbību.
2. Izveidojiet saviem klientiem daudz vērtības.
3. ???
4. Ejiet pensijā!
1. Sakārtojiet cilvēku mājas. Ja jums ir organizētības prasmes vai vēlaties nolīgt cilvēkus, kas to dara, varat palīdzēt atbrīvot cilvēkus no jucekli un sakārtot viņu dzīvi.
2. Izveidojiet veselīgu smūtiju, ko varat pārdot. Izmēģiniet dažādas receptes, līdz noskaidrojat, kas darbojas un kas var palikt labs sūtīšanas laikā.
3. Izveidojiet savu kafejnīcu. Uzziniet, kā darbojas kafijas bizness, iegādājieties veikalu, pērciet pupiņas un pārdodiet lielisku kafiju. Šī biznesa priekšrocība ir tā, ka jūs vienmēr būsit kofeīna saturs.
4. Kļūsti par floristu. Izveidojiet savu ziedu veikalu un izveidojiet skaistus pušķus, ko cilvēki var izmantot gan regulāri, gan īpašos gadījumos.
5. Izveidojiet savu automašīnu veikalu. Pieņemiet darbā mehāniķus un iznomājiet garāžu. Pa to laiku apmācies par mehāniķi, un tad varēsi būt neatņemamākā biznesa sastāvdaļa.
6. Pērciet lietotus vintage apģērbus un pārdodiet tos dārgāk. Iesācieties šūšanā un nedaudz uzlabojiet tos vai vienkārši pārdodiet oriģinālo preci par augstāku cenu, nekā iegādājāties. Šādi sākās Nasty Gal, un arī jūs varētu!
7. Izveidojiet savu programmatūras drošības biznesu. Noalgojiet programmatūras inženierus, lai izstrādātu programmas, kas palīdz aizsargāties pret hakeriem. Pēc tam pārdodiet to uzņēmumiem, lai tos izmantotu kā aizsardzību.
8. Izveidojiet savu kosmētikas uzņēmumu. Ikviens var to izdarīt. Izgatavojiet kosmētiku mājās un noformējiet iepakojumu (mazu un vienkāršu). Tirgojiet savu produktu un pārdodiet to masām.
9. Kļūsti par sociālo mediju ietekmētāju. Lūdziet profesionālu fotogrāfu uzņemt fotoattēlus eksotiskās vietās un ievietot tos sociālajos tīklos. Kad esat ieguvis pietiekami daudz sekotāju, varat atbalstīt citus produktus un saņemt samaksu.
10. Atjaunojiet antīkās mēbeles, lai tās pārdotu tālāk. Uzziniet, kā atjaunot mēbele tās sākotnējā stāvoklī vai nolīgt kādu, kas to spēj. Atveriet savu veikalu un pārdodiet atrastos dārgakmeņus tālāk.
11. Sāciet savu mārketinga biznesu. Izplatiet un palaidiet reklāmas lieliem uzņēmumiem. Sāciet ar maziem uzņēmumiem un turpiniet paplašināties, līdz nokļūstat lielās korporācijās.
12. Sāciet māju celtniecības biznesu. Noalgojiet galdnieku, elektriķu un celtnieku komandu, lai izveidotu sapņu mājas klientiem. Noalgojiet dizaineru beigās, lai tas izskatās jauki.
13. Pārvērtiet vecās, nolietotās mājas krāšņās modernās mājās. Uzziniet, kā atjaunot mājas vai nolīgt cilvēkus, kas to dara, un pēc tam pārdot māju tālāk par augstāku cenu. Pēc brīža tu būsi kā Džo.
14. Pagatavojiet savus kokgriezumus, ko pārdot. Sāciet grebt un izveidojiet savus dizainus, pēc tam nolīgiet citus cilvēkus, lai tie kopētu jūsu dizainu un tos pārdotu. Izveidojiet vietni, lai cilvēki varētu iegādāties jūsu koka izstrādājumus.
15. Izveidojiet savu apģērbu līniju. Izveidojiet savas drēbes un iemācieties šūt. Ja nevēlaties mācīties, palūdziet rūpnīcu ražot jūsu produktus un tā vietā tos tirgot. Esi radošs.
16. Izveidojiet savu peldkostīmu līniju. Bikini prasa mazāk auduma, taču tie joprojām ir izdevīgi. Maksājiet ietekmētājiem, lai tie valkā jūsu produktus, un pasūtījumi plūdīs.
17. Izveidojiet savu suņu dienas aprūpi. Iegādājieties veikalu, noformējiet to tā, lai tas izskatās moderns un gatavs kucēniem, pēc tam nolīgiet kopējus un darbiniekus. Tirgojiet savu uzņēmumu lokāli un pēc tam paplašiniet.
18. Sāciet savu ātrās ēdināšanas ratiņu/kravas automašīnu franšīzi. Tas prasīs nedaudz vairāk kapitāla, jo to sākšanai var būt nepieciešami vairāk nekā 50 000. Tomēr atlīdzība var būt uzticama, jo cilvēki jau uzticas franšīzei.
19. Izveidojiet savu bišu stropu. Pērciet stropu un bišu spietu. Uzziniet, kā par tiem rūpēties un novākt medu, pēc tam pārdodiet savus produktus vietējos veikalos.
20. Kļūsti par savedēju. Sāciet tiešsaistē un savienojiet pārī cilvēkus, kuri, jūsuprāt, būtu labi kopā. Pajautājiet viņiem, vai viņi par maksu vēlas uzzināt, ar ko jūs viņus savienojāt pārī, un nosūtiet viņiem informāciju par otru.
21. Kļūsti par farmācijas pārstāvi. Pārdodiet produktu, kas, jūsuprāt, būs vislabākais, un iekasējiet komisiju par to, ko pārdodat. Tas ir līdzīgi franšīzei. Jūs strādājat citu labā, bet tas ir jūsu bizness.
22. Izveidojiet savu vīna darītavu. Ja jums ir pietiekami daudz kapitāla, lai nopirktu zemi, iegādājieties savus vīna dārzus. Ja nē, iegādājieties savas vīnogas un ražojiet vīnu noliktavā.
23. Izveidojiet savu alus darītavu. Paņemiet draugus vai biznesa partnerus, kuriem patīk alus. Izveidojiet savu alu, lai nogaršotu un reklamētu savu zīmolu. Pārdodiet vietējos restorānus un turpiniet izaugsmi.
24. Sāciet savu apmales biznesu. Labojiet un pārveidojiet cilvēku apģērbu par maksu. Noalgojiet pieredzējušu šuvēju vai mēģiniet apgūt šo amatu pats. Cilvēki pieņemas svarā un zaudē svaru visu laiku.
25. Izveidojiet tīmekļa vietnes uzņēmumiem. Kļūstiet par ārštata vietņu izstrādātāju un piedāvājiet savus pakalpojumus topošajiem uzņēmumiem, kuri vēlas profesionālu izskatu.
26. Izveidojiet savu konfekšu veidu un pārdodiet to veikalos. Izsniedziet bezmaksas paraugus, līdz cilvēkiem tas patīk, un pēc tam pārdodiet tos tīmeklī. Galu galā jums vajadzētu mēģināt to iegūt lielos saldumu veikalos un degvielas uzpildes stacijās.
27. Izveidojiet savu maizes ceptuvi. Izgatavojiet produktus, kas jums patīk, un pārbaudiet, vai tie patiks arī citiem. Ja iespējams, iegādājieties jau esošu maizes ceptuvi, lai samazinātu darbības sākšanas izmaksas un darītu visu iespējamo, lai bizness turpinātos.
28. Atveriet savu bāru. Katra 40 gadnieka sapnis pasaulē. Nāciet un pasveiciniet pastāvīgos apmeklētājus un dzeriet bezmaksas alu. Iegādājieties bāru un pārdodiet to atbilstoši savam zīmolam.
29. Dresēt suņus klientiem. Ja jums vienmēr ir bijusi iemaņa ar suņiem, izveidojiet savu kucēnu apmācības biznesu. Cilvēki jums iedos savus jaunos kucēnus vai nemierīgus suņus, un jūs tos apmācīsit peļņas gūšanai.
30. Sāciet savu ainavu veidošanas biznesu. Noalgojiet kādu strādīgu palīgu un pārvērtiet tuksnesi par leknu dārzu. Nav pieredzes? Nekādu problēmu. Jūs varat apmeklēt kursu par to.
31. Izveidojiet savu saldējuma kafejnīcu. Iznomājiet veikalu un ražojiet savu saldējumu, ko pārdot. Pievienojiet īpašus smidzinātājus vai konusus, lai atšķirtu sevi.
32. Sāciet savu suņu pastaigu biznesu. Noalgojiet citus gājējus, lai palīdzētu jums un nodrošinātu viņiem klientus. Paņemiet griezumu no katra gājēja un gūstiet peļņu.
33. Organizēt grāmatu klubiņu. Ja jūs varat nodrošināt daļēji slavenu autoru lasīšanu savā grāmatu klubā, tas būs grāmatu cienītāju hits. Izveidojiet dažādus grāmatu klubus katram nedēļas vakaram un iekasējiet nelielu maksu par apmeklēšanu.
34. Izveidojiet savu ziepju biznesu. Izstrādājiet luksusa ziepes un pārdodiet tās klientiem tiešsaistē un pēc tam veikalos. Padariet tās īpaši krāsainas vai augļainas, lai tās atšķirtu no citām ziepēm.
35. Uzsākt grafiskā dizaina biznesu. Noalgojiet grafiskos dizainerus, lai tie strādātu jūsu studijā un ražotu darbu klientiem. Izaugiet, līdz jūs pats kļūstat par lielu korporāciju.
36. Uzrakstiet savu romānu. Ja jums ir aizraušanās ar rakstīšanu, tagad ir pienācis laiks sākt savu sapņu romānu. Mēģiniet to publicēt, bet, ja nē, publicējiet to un skatieties, kā tas iet.
37. Sāciet savu grāmatvedības biznesu. Ja jūs pats esat grāmatvedis vai pazīstat grāmatvežus, mēģiniet strādāt pats un strādāt mazāku klientu labā.
38. Izveidojiet savu juvelierizstrādājumu biznesu. Izgatavojiet rotaslietas no iegādātajām ķēdēm, krellēm un akmeņiem. Pēc tam pārdodiet to gadatirgos un tirgos, līdz nopelnīsit pietiekami daudz naudas, lai izveidotu savu veikalu.
39. Izveidojiet savu sniega izvešanas uzņēmumu. Iegādājieties sniega pūtēju un piedāvājiet ziemā izvest sniegu no cilvēku brauktuvēm. Ja ir pietiekami daudz klientu, jūs varat iegādāties vairāk sniega tīrītāju un paplašināties.
40. Sāciet savu koku stādīšanas biznesu. Atrodiet zemi, kurai nepieciešami koki, un pārstādiet tos uzņēmumiem, kuriem nepieciešami zāģmateriāli. Viņi maksās jūsu uzņēmumam, lai pārstādītu šos kokus viņu vietā.
41. Sāciet savu jogas studiju. Sāciet virtuāli un palūdziet klientiem skatīties jūsu tiešsaistes apmācības. Pēc tam iznomājiet savu vietu un vadiet tur apmācības.
42. Kļūsti par tiešsaistes vlogeri. Vlogs (videokasetes emuārs) uzņem videoklipus par jūsu ikdienas dzīvi un publicē tos tiešsaistē, lai izklaidētu citus. Iespējams, jums būs jādara dažas interesantas lietas, lai tas būtu izklaidējoši, taču tas būs jautri.
43. Sāciet savu kāzu plānošanas biznesu. Ja jums patīk plānot pasākumus, tas ir lielisks veids, kā saņemt samaksu. Reklamējiet savus pakalpojumus un mēģiniet iegūt dažus klientus. Strādājiet kādam citam, ja vispirms vēlaties pieredzi.
44. Kļūsti par talantu vadītāju. Atrodiet klientus, kuriem, jūsuprāt, ir potenciāls, un kļūstiet par viņu uzņēmuma vadītāju. Jūs iegūsit desmit procentus no viņu nopelnītā, tāpēc mēģiniet viņiem noslēgt lielus līgumus.
45. Sāciet savu fotografēšanas biznesu. Praktizējiet savas prasmes, iegūstiet labu kameru un atrodiet klientus. Piedāvājiet kompleksos piedāvājumus, lai piesaistītu jaunus klientus, un pēc tam lūdziet viņiem atsauksmes tiešsaistē.
46. ​​Sāciet savu kūku dekorēšanas biznesu. Iegādājieties krāsvielas un dekorācijas, lai palīdzētu jums pagatavot kūkas, pēc tam praktizējiet. Vienā naktī jūs nebūsit lielisks, taču laika gaitā jūs radīsit labus klientus.
47. Izveidojiet savu lietoto automašīnu tirdzniecības vietu. Izīrējiet autostāvvietu, paņemiet lietotas automašīnas par skaidru naudu, pēc tam pārdodiet tās tālāk par augstāku cenu. Vai arī paņemiet procentus no par to samaksātās cenas un pārējo atdodiet iepriekšējam īpašniekam.
48. Kļūsti par saimnieku. Iemaksājiet pirmo iemaksu par īpašumu un izmantojiet īres naudu, lai nomaksātu hipotēku. Dienas beigās jums būs īpašums par pirmo iemaksu.
49. Sāciet savu dienas aprūpi. Iegūstiet atbilstošu licenci un apmācību, pēc tam izmantojiet savu māju vai īrētu platību, lai rūpētos par cilvēku bērniem, kamēr viņi strādā.
50. Sāciet savus istabenes uzņēmumus. Noalgojiet kalpones dažādu cilvēku māju uzkopšanai, kā arī dariet to pats, ja vēlaties nopelnīt vairāk un saglabāt procentus no maksas.
51. Pārvaldiet dažādu uzņēmumu sociālo mediju kontus. Ja esat sociālo mediju lietpratējs, izmantojiet to savā labā. Parādiet viņiem, cik daudz labāks un pieejamāks varētu būt viņu bizness.
52. Izveidojiet savu ēdināšanas uzņēmumu. Izveidojiet ēdienu klāstu, ko pagatavot viesiem, un noskaidrojiet, kuri no tiem izdodas vislabāk. Pēc tam turpiniet ar labākajiem pārdevējiem nākamajiem viesiem.
53. Audzējiet dārzeņus, lai tos pārdotu restorāniem. Mazās saimniecības var būt ienesīgas, īpaši ar jauno bioloģiskās, vietēji audzētas ēšanas vilni. Dodieties uz dažādiem restorāniem un iedodiet viņiem paraugus, lai redzētu, vai viņiem tas patīk.
54. Kļūsti par dažādu darbu redaktoru. Piedāvājiet savus tiešsaistes rakstu rediģēšanas pakalpojumus un pārbaudiet, vai kādam no tiem ir nepieciešams papildu apskats.
55. Izveidojiet personīgā atbalsta darbinieku uzņēmumu. Noalgojiet personīgos atbalsta darbiniekus, lai viņi dotos uz veco ļaužu mājām un rūpētos par viņiem dažādos veidos. Viņi var palīdzēt viņiem mazgāties, doties uz vannas istabu vai iet gulēt, tikai dažas iespējas.
56. Sāciet savu personīgo apmācību biznesu. Sākumā ievietojiet treniņu video tiešsaistē un mēģiniet iegūt klientus. Kad esat to ieguvis, varat iznomāt trenažieru zāles, ko klienti var izmantot kopā ar jums.
57. Kļūsti par karjeras treneri cilvēkiem. Ja viņi vēlas būt tur, kur esat jūs, varat viņus apmācīt par to, kādus soļus viņi var veikt, lai sasniegtu savus sapņus.
58. Izveidojiet savu restorānu. Ja kādreiz esat aizrāvies ar gatavošanas stilu, mēģiniet pats pagatavot ēdienu, ko pārdot. Iznomājiet vietu un pārbaudiet, vai cilvēki pirks to, ko jūs darāt.
59. Sāciet savu ārzemju tulkošanas biznesu. Savienojiet cilvēkus, kuriem nepieciešami tulki, ar tulkotājiem un ņemiet nelielu daļu no maksas.
60. Izveidojiet videogrāfiju uzņēmumu. Kāzas un pasākumus filmēt ar videokameru. Tas, cik nopietni jūs esat, ir atkarīgs no kameras lieluma. Iespējams, jums būs jāiegādājas arī drons.
61. Izveidojiet savu ceļojumu aģentūru. Ja jums patīk rezervēt ceļojumu organizēšanu sev, mēģiniet to izdarīt kāda cita labā. Varat izmantot savas organizatoriskās plānošanas prasmes, lai gūtu labumu citiem.
62. Sāciet savu automašīnu tīrīšanas biznesu. Uzziniet, kā tīrīt automašīnu ārpusi un iekšpusi mazāk nekā lielām korporācijām. Ģenerējiet klientus un nolīgiet citus cilvēkus, kas jums palīdzēs pēc kāda laika.
63. Sāciet pārtikas piegādes biznesu. Pagatavojiet savu maltīti un dodiet to klientiem, kuriem nepieciešams porciju daudzums. Piegādājiet to viņiem un iekasējiet maksu, kā arī pārtikas izmaksas.
64. Izveidojiet savu masāžas terapijas klīniku. Nomājiet licencētas masieres un iznomājiet telpu, kur klienti var ienākt. Vispirms piedāvājiet darījumus, lai piesaistītu jaunus klientus.
65. Sāciet savu grima mākslas biznesu. Uzziniet, kā veikt grimu un darīt to klientiem kāzās vai citos īpašos gadījumos. Saņemiet ieteikumus, lai radītu vairāk darījumu, un pēc tam nolīgiet citus grima māksliniekus.
66. Sāciet savu frizieru biznesu. Izīrējiet telpu, izmantojiet savu pagrabu vai dodieties uz cilvēku mājām, lai apgrieztu matus. Turpiniet iegūt vairāk klientu, līdz varēsiet iekasēt vairāk.
67. Izveidojiet savu frizētavu. Sniedziet vīriešiem izcilu aprūpi viņu matiem un bārdai. Iznomājiet telpu un izveidojiet personiskas attiecības ar klientiem, un viņi atgriezīsies.
68. Sāciet pārskatīšanas biznesu. Publicējiet tiešsaistē publicēto atsauksmju videoklipus un sniedziet godīgas atsauksmes, lai klienti jums uzticētos. Jūs joprojām varat saņemt samaksu no zīmola, taču esiet godīgs, ja produkts jums nepatīk.
69. Sāciet savu gultu un brokastis. Izmantojiet savu māju vai iznomājiet vietu cilvēkiem, ko izmantot kā viesnīcu, un no rīta pagatavojiet viņiem ēdienu.
70. Izveidojiet biznesu, pārlapojot tīmekļa vietnes. Atrodiet vecās vietnes, kurām nepieciešams glancēts izskats, un piedāvājiet tās pārveidot uzņēmuma vajadzībām. Varat arī uzreiz iegādāties vecu un mirstošu vietni un pēc tam to atjaunot.
71. Sāciet savu interjera dizaina biznesu. Izstrādājiet telpas un mājas saviem klientiem un saņemiet vairāk ieteikumu, līdz varat sākt darbu uzticēt ārpakalpojumiem jauniem dizaineriem.
72. Kļūsti par tiešsaistes valūtas tirgotāju. Izmantojiet tiešsaistes apmācības, lai uzzinātu, kā un galu galā varat to darīt arī klientiem. Jūs varat nopelnīt tonnu vai zaudēt tonnu. Atkarīgs no tā, cik gudrs tu esi.
73. Izveidojiet savu gidu uzņēmumu. Nomājiet autobusu un vediet cilvēkus pa savu pilsētu. Neviens to nezina labāk kā vietējais. Vēlaties iegūt super formu? Pavediet cilvēkus līdzi mazos ratiņos, ar kuriem braucat ar velosipēdu vai skrienat.
74. Sāciet savu apmācību biznesu. Noalgojiet pasniedzējus katram priekšmetam un mēģiniet atrast klientus, kas viņiem palīdzētu.
Galu galā jūs varat iegūt viņiem uzņēmuma automašīnas, lai tās reklamētu, kad viņi strādā.
75. Izveidojiet savu Ziemassvētku eglīšu fermu. Atrodiet lielu zemes gabalu vai izmantojiet kādu no sava īpašuma. Stādiet kokus un gaidiet Ziemassvētku sezonu.
76. Sāciet savu sporta zāli. Izīrējiet telpu, iegādājieties aprīkojumu un ļaujiet gūt peļņu. Noalgojiet dažus personīgos trenerus, lai piesaistītu jaunus klientus. Trenažieru zāles pelna daudz naudas, taču klientus atrast ir grūti. Jums ir jāpadara sava sporta zāle īpaša un pārsteidzoša.
77. Izveidojiet pielāgotus albumus klientiem. Ja jums patīk būt mākslinieciskam un gatavot amatniecību, šis ir lielisks veids, kā dalīties savās prasmēs ar pasauli.
78. Izveidojiet savu sveču biznesu. Izveidojiet savas iecienītākās smaržas ar ēteriskajām eļļām un garšām. Pārdodiet tos tiešsaistē un, iespējams, veikalos, kad jums ir pietiekami daudz darījumu.
79. Sāciet savu limuzīna ceļojumu biznesu. Nolīgstiet autovadītājus, kas ved cilvēkus ekskursijās pa pilsētām, vīna darītavām, kāzām un citiem īpašiem gadījumiem. Jūs varat viņiem pārdot dzērienus, pārtiku un suvenīrus.
80. Kļūsti par dīdžeju. Uzziniet, kā miksēt dziesmas un publicēt savus videoklipus tiešsaistē. Ja iespējams, mēģiniet dabūt darbu klubos un kāzās. Ja nē, vienkārši veidojiet virtuālus šovus.
81. Kļūsti par fitnesa instruktoru. Pasniedziet savu fitnesa nodarbību tiešsaistē vai klātienē. Izmantojiet stāvošu velosipēdu vai paklājiņu, lai vingrotu kopā ar klientiem. Cilvēki daudzdzīvokļu mājās mirst pēc personīgā trenera. Viņu ēkā ir sporta zāle, bet nav neviena, kas viņiem mācītu!
82. Sāciet inscenēšanas biznesu. Iestatīt mājas mākleriem, lai palīdzētu viņiem pārdot. Ja jūs to labi iestudēsit un tas tiek pārdots par labu cenu, jūs saņemsiet procentus.
83. Kļūsti par ārštata kodētāju. Uzziniet, kā kodēt un piedāvāt savus pakalpojumus uzņēmumiem, kuriem nepieciešams papildu kodēšanas darbs vai izveidot vietnes.
84. Pārvērtiet savu māju par Airbnb. Katru nedēļas nogali palieciet kopā ar vecākiem vai nozīmīgiem cilvēkiem un izīrējiet savu vietu ceļotājiem. Tas ir arī lielisks veids, kā iegūt īpašumā kotedžu, netērējot tonnu naudas. Jūs varat to iznomāt uz pusgadu.
85. Sāciet ieteikumu biznesu. Līdzīgi kā galvas medībās, uzņēmums maksās jums maksu, ja atradīsiet kādu, kurš tiks pieņemts darbā viņu uzņēmumā. Varat arī savienot uzņēmumus ar citiem uzņēmumiem, kas labi darbotos kopā.
86. Izveidojiet savu datorskolu. Māciet cilvēkiem, kuri nezina, kā lietot datoru, kā veikt datora pamatfunkcijas. Sarīkojiet tīmekļa semināru un vadiet viņus uz ekrāna.
87. Kļūsti par nekustamo īpašumu mājas inspektoru. Izmantojiet savas zināšanas, lai spriestu par ēkām. Ja saņemat daudz klientu un paplašinat savu biznesu, nolīgiet citus inspektorus.
88. Izveidojiet savu uzticības tālruni. Cilvēkiem vienmēr ir vajadzīgs kāds, ar ko parunāties, it īpaši, ja viņiem trūkst sociālās mijiedarbības. Pieprasiet zvanītājiem samaksāt maksu par tērzēšanu ar jauku cilvēku.
89. Kļūsti par uztura speciālistu. Uzziniet par uzturu un sāciet konsultāciju pakalpojumu par cilvēku uzturu. Jūs būsiet pārsteigts par to, kā jūs varat mainīt cilvēku dzīvi.
90. Kļūsti par motivējošu runātāju sapulcēs. Uzziniet, kā pārvaldīt dzīvi, pēc tam māciet citiem, kā rīkoties tāpat. Uzrakstiet grāmatu, ko pārdot kopā ar savu ceļojumu, lai gūtu papildu peļņu.
91. Sāciet savu kurjerpasta biznesu. Noalgojiet cilvēkus, lai viņi veiktu nelielus darbus, piemēram, pārtikas preces vai citu cilvēku uzdevumus. Jūs saņemat nelielu samaksu par to pievienošanu.
92. Sāciet savu zāles pļaušanas biznesu. Atnesiet savu zāles pļāvēju uz mājām un piedāvājiet to izdarīt par maksu. Iedegies un izbaudi.
93. Sāciet savu kaitēkļu likvidēšanas biznesu. Iegūstiet pareizo aprīkojumu visu veidu kaitēkļu noņemšanai, pēc tam reklamējiet savus pakalpojumus, līdz iegūstat klientus.
 94. Sāciet savu mini golfa biznesu. Izveidojiet bedres, ļaujiet cilvēkiem spēlēt un visu vasaru saņemiet pasīvo peļņu. Vienkārši nolīgiet dažus pusaudžus, lai tie to vadītu jūsu vietā. Padariet savu mini-putt vietu par ideālu lētu randiņu ideju, un jūs varēsiet strādāt.
95. Sāciet baseinu tīrīšanas biznesu. Noalgojiet darbiniekus, kas tīra baseinus cilvēku mājās, un saņemiet papildu peļņu tikai par mijiedarbības izveidi.
96. Uzsākt sporta apmācību programmu. Ja jums padodas kāds sporta veids, piedāvājiet bērniem mācīt šo sporta veidu klasē. Tā būs lētāka nekā profesionāla nometne bērniem un būs personiskāka.
97. Mācīt bērniem spēlēt instrumentus. Ja esi iemācījies spēlēt kādu instrumentu pieaugot, kāpēc gan nenodot savas zināšanas tālāk. Noalgojiet citus cilvēkus, lai viņi mācītu instrumentus, kurus jūs nezināt, kā spēlēt.
98. Sāc atslēdznieku biznesu. Uzziniet, kā izgatavot slēdzenes vai iegādāties mašīnu un nodrošināt tām cilvēku īpašumu. Cilvēki visu laiku pazaudē atslēgas.
99. Izveidojiet apsardzes uzstādīšanas uzņēmumu. Nodrošiniet mājām kustības sensorus, apgaismojumu, signalizāciju un videokameras. Jūs varat iegādāties visu no Amazon. Jūsu uzdevums ir tikai to iestatīt. Noteikti iekasējiet maksu par savu laiku.
100. Sāciet brīvdienu dekorēšanas biznesu. Daudzi uzņēmumi vēlas izrotāt savu vietu dažādos gadalaikos, taču tik daudz dekorāciju ir grūti un dārgi iegūt. Ja viņi īrē no jums, varat viņiem piešķirt krāšņākus rotājumus par zemāku cenu.
101. Izveidojiet māju krāsošanas biznesu. Piedāvājam krāsot māju iekšpusi un ārpusi. Apmeklējiet apmācības kursu vai nolīgiet cilvēkus, kuri zina, ko viņi dara, lai gūtu panākumus.
102. Izveidojiet savu pārvākšanās uzņēmumu. Iegādājieties lielu kravas automašīnu vai divas, nolīgiet dažus muskuļotus cilvēkus un pārvietojiet mēbeles cilvēkiem, kuri pārvietojas mājās.
103. Izveidot iepakošanas uzņēmumu. Pārcēlāji atbrauks un atvedīs jums mantas, bet fasētāji veic nogurdinošo darbu, visu droši saliekot kastēs.
104. Kļūsti par ārštata dārza dizaineri. Ainavu veidotājiem vai cilvēkiem, kuri nevēlas izdomāt, kā patstāvīgi pārtaisīt savu dārzu, varat izveidot savu dārza plānu.
105. Izveidot veļas mazgāšanas pakalpojumu. Nogādājiet cilvēku veļu uz mazgāšanu vai iegādājieties tai savas veļas mašīnas. Pēc tam nosusiniet un salokiet veļu, lai to atdotu par maksu.
106. Kļūsti par ārštata meistaru. Ja jums vienmēr ir bijusi prasme labot lietas vai atrisināt problēmas, mēģiniet piedāvāt savus pakalpojumus kā biznesa pasākumu.
107. Izveidot gaisa vadu tīrīšanas uzņēmumu. Iegādājieties materiālus cilvēku vai uzņēmumu gaisa vadu tīrīšanai un reklamējiet savus pakalpojumus. Saņemiet samaksu, lai alergēni neliktu cilvēkiem šķaudīt.
108. Kļūsti par ārštata konsjeržu. Sāciet konsjerža biznesu un kļūstiet par to pats vai vienkārši nolīgiet citus, lai tie strādātu jūsu klientu labā. Bagātajiem cilvēkiem nav laika rezervēt garlaicīgas tikšanās.
109. Sāciet savu pārtikas preču piegādes biznesu. Daudziem cilvēkiem nav laika vai enerģijas, lai dotos uz pārtikas preču veikalu. Iekasē maksu par savu laiku, bet nepaaugstini pārtikas cenu. Dodiet čekus!
110. Izveidojiet e-komercijas veikalu. Dodieties uz tirgiem un jautājiet, vai kāds vēlas pārdot savus produktus tiešsaistē jūsu vietnē. Kad viņi pārdod, jūs maksājat nelielu maksu un lēnām gūstat ienākumus, izmantojot vietni.
111. Izveidojiet savas lietotnes. Ja zināt datoru programmatūru, mēģiniet uzzināt, kā izveidot lietotnes un tās pārdot. Veidojiet tos sev vai ārštata dažādiem uzņēmumiem.
112. Kļūsti par profesionālu auklīti. Piedāvājiet savus pakalpojumus mājām un darbam, kad to pieprasa dažādas ģimenes. Pēc tam nolīgiet citas aukles un sāciet pakalpojumu, lai sniegtu kādu, kad klienti jums to jautā.
113. Izveidojiet savu akvāriju uzturēšanas biznesu. Nolīgstiet cilvēkus, kas dodas uz mājām un uzņēmumiem, lai tīrītu savus akvārijus. Neviens nevēlas to darīt pats, tāpēc ir liels pieprasījums.
114. Izveidot bērnu aizsardzības uzņēmumu. Vecāki vēlas, lai viņu bērni būtu drošībā, bet bieži vien neuztver visus apdraudējumus. Nosūtiet cilvēkus aizsargāt viņu mājas un pārliecinieties, ka viņu bērni ir drošībā.
115. Sāciet rediģēšanas biznesu. Daudziem cilvēkiem ir jārediģē savas grāmatas, dokumenti, manuskripti, tīmekļa vietnes utt. Viss, kas jums jāiemācās, ir pareiza gramatika un teikumu struktūra. Uzlādējiet pēc vārda!
116. Izveidojiet pakalpojumu suņu kaku savākšanai cilvēku pagalmos. Daudzi cilvēki ienīst šo suņa piederības daļu un labprāt maksātu kādam, lai tas to darītu pāris reizes nedēļā.
117. Sāciet pagraba pārbūves uzņēmumu. Lielākajai daļai cilvēku ir jāpārtaisa pagrabs. Ja jūs varat samazināt izmaksas un specializēties pagrabos, jūs varat atrast daudz klientu.
118. Sāciet biznesu, konvertējot mediju platformas. Daudziem cilvēkiem ir veci kompaktdiski un lentes, un viņiem nav ne jausmas, kā tos ievietot datorā. Konvertējiet savus vecos nesējus uz jauniem par maksu.
119. Izveidojiet savu sūtījumu veikalu. Pajautājiet cilvēkiem, vai viņiem ir kādas vecas drēbes vai preces, ko pārdot. Ja jūs varat tos pārdot, jūs saņemat procentus no peļņas. To var izdarīt tiešsaistē vai izveidot savu veikalu.
120. Atveriet zoodārzu. Ja jums jau ir daudz lauksaimniecības dzīvnieku vai vēlaties tos iegūt, ļaujiet maziem bērniem ar tiem spēlēties. Tomēr tikai droši, bez tīģeriem.
121. Sāciet savu grāmatvedības biznesu. Daudziem uzņēmumiem ir papīri, kas tiem nepieciešami, lai sakārtotos. Noalgojiet cilvēkus, lai viņi kārtotu dokumentus un izmantotu jūsu laiku.
122. Sāciet savu korektūru. Daudziem koledžu un vidusskolu studentiem ir nepieciešams, lai cilvēki rediģētu un pārskatītu savas esejas. Noalgojiet citus gudrus cilvēkus, lai viņi brīvajā laikā veiktu korektūru un iekasētu nelielu samaksu.
123. Izveidot slaidrādes uzņēmumu. Ja esat ļoti prasmīgs darbā ar PowerPoint, piedāvājiet veidot digitālas prezentācijas uzņēmumiem, skolām, kāzām un bērēm, ja viņiem ir nepieciešams kaut kas vizuāls.
124. Sāciet savu kompostēšanas biznesu. Savāciet kompostu vai pagatavojiet to pats ar augļiem un dārzeņiem, pēc tam ļaujiet tam pārvērsties augsnē. Pārdodiet to fermām, lai to izmantotu kā bagātīgu augsni augiem.
125. Uzsākt datoru remonta biznesu. Ja jums vienmēr ir bijusi iemaņa darbā ar datoru vai vēlaties mācīties, palīdziet citiem cilvēkiem novērst iekšējās vai ārējās problēmas ar viņu programmatūru un aparatūru.
126. Izveidot auduma autiņbiksīšu biznesu. Saudzējiet vidi un piegādājiet auduma autiņus uz mājām apkārtnē. Reizi nedēļā paņemiet tos, nomazgājiet tos un par maksu nogādājiet tos atpakaļ uz mājām.
127. Kļūsti par Uber vadītāju. Strādājiet, kad vien vēlaties, un katru dienu sazinieties ar foršiem cilvēkiem. Cilvēku vietā varētu arī piegādāt pārtiku!
128. Dibināt konsultāciju uzņēmumu. Ja esat uzņēmējdarbībā lietpratīgs, cilvēki vēlēsies jūsu zināšanas uzņēmējdarbības veidošanā. Konsultējieties ar viņiem un padariet viņu biznesu vēl plašāku.
129. Kļūsti par virtuālo orientācijas konsultantu. Sniedziet karjeras un personiskus padomus kā dzīves trenerim, bet tiešsaistē. Apmeklējiet vairākus klientus dienā, neizejot no mājām, un sniedziet viņiem izglītotus padomus par to, kā viņiem vajadzētu dzīvot.
130. Uzrakstiet viņiem citu cilvēku CV. Cilvēkiem vienmēr būs grūti izveidot pareizu CV. Ņemot vērā visus formatējumus un noteikumus, viņi labprātāk maksās, lai ļautu jums to izdomāt.
131. Izveidojiet savu mājas maiznīcu. Izveidojiet produktus savā virtuvē, lai tos pārdotu tiešsaistē iepakojumos. Jums nav nepieciešama milzīga maizes ceptuve, tikai jūsu mājas virtuve un dedzīgi pircēji.
132. Kļūsti par mākslas konsultantu. Bagātajiem cilvēkiem ir vajadzīgs kāds, kas pastāsta, kuri mākslas darbi ir labākais ieguldījums. Jūs varat mācīties, lai uzzinātu dažādu gabalu atšķirības un saņemtu samaksu par savu viedokli.
133. Kļūsti par klientu publicistu. Ievērojiet jebkuru skandālu pozitīvā gaismā un ļaujiet savai personai vai uzņēmumam izskatīties pēc iespējas labāk.
134. Kļūsti par mediju treneri. Cilvēkiem, kas iesaistās plašsaziņas līdzekļos, kad viņi pirmo reizi kļūst slaveni, ir nepieciešama plaša mediju apmācība. Māciet viņiem atbildēt uz jautājumiem vai pagrieziet tos, lai viņiem nebūtu jāatbild.
135. Uzsākt būvniecības sakopšanas biznesu. Pēc projekta pabeigšanas būvlaukumi var palikt nesakārtoti. Daudzām liela mēroga operācijām ir nepieciešams sekundārs bizness, lai veiktu tīrīšanu. Viņi nevēlas to darīt!
136. Veidojiet un pārdodiet dāvanu grozus tiešsaistē. Ja kādam ir jāiegādājas dāvana paziņam vai kādam, kuram nav skaidrs, ko dabūt, dāvanu grozs ir lieliski piemērots. Jūs varat iegādāties visas preces vairumā un sadalīt tās grozos, lai samazinātu izmaksas.
137. Kļūsti par skropstu tehniķi. Skropstu pieaudzēšana pēdējā laikā ir kļuvusi populāra. Uzziniet, kā tās uzklāt, un pēc tam ļaujiet klientiem ierasties jūsu mājās un noformēt skropstas. Ir apmācību kursi, lai iegūtu sertifikātu, un tad jūs varat sākt savu biznesu.
138. Kļūsti par nagu tehniķi. Dodieties uz cilvēku mājām vai palūdziet, lai viņi nāk pie jums un nokārtojiet nagus. Daži cilvēki, īpaši slavenības, nevēlas doties uz nagu salonu, tāpēc jūs varat kļūt par tehniķi un doties uz viņiem.
139. Izveidot kāzu norises vietu. Atrodiet kāzām ideālu īpašumu un padariet to vēl perfektāku. Izveidojiet iekštelpu un āra norises vietu, kur varat rīkot kāzas katru nedēļas nogali.
140. Pagatavojiet savu īpašo pārtiku, ko pārdot tiešsaistē. Ja jūs vienmēr esat lieliski gatavojis desas, sieru, maizi vai jebko citu, ko varat pagatavot, pārbaudiet, vai varat likt cilvēkiem pasūtīt jūsu ēdienu tiešsaistē.
141. Kļūsti par stilistu. Sakārtojiet tērpus un vērojiet jaunas tendences, lai piesaistītu savus klientus. Ja jums vienmēr ir bijusi liela uzmanība modei, šī ir lieliska karjeras izvēle.
142. Kļūsti par sporta komandu ārštata treneri. Skatieties treniņus un uzziniet, ko komanda un treneris var uzlabot. Dažkārt ārēja acs ir ideāls risinājums grūtībās nonākušām komandām.
143. Izveidojiet savu vokālā koučinga uzņēmumu. Māciet bērniem un pieaugušajiem dziedāt pēc iespējas labāk. Pat lieliem māksliniekiem ir dziedāšanas treneri.
144. Atveriet savu deju studiju. Noalgojiet dejotājus, lai mācītu maziem bērniem pilnveidot savas dejotprasmes un pašiem kļūt par profesionāliem dejotājiem.
145. Kļūsti par profesionālu dejotāju. Ja esat dejojis visu mūžu, kāpēc gan neizmēģināt to kā karjeru. Klausīšanās, lai kļūtu par rezerves dejotājiem dažādiem māksliniekiem un dotos ar viņiem turnejā pa pasauli.
146. Kļūsti par horeogrāfu. Māciet dejas mūzikas videoklipiem, deju nodarbībām un veidojiet tiešsaistes apmācības. Izmantojiet savu radošumu, lai dejotu nepārspējamas dejas.
147. Izveidot stalli jaunajiem jātniekiem. Iegādājieties zirgu fermu un sāciet mācīt maziem bērniem jāt ar zirgiem. Ja esat jātnieks, tas ir sapnis.
148. Kļūsti par režisoru. Mācību filmas vai nu skolā, vai pats. Uzziniet, kas izskatās labi, un pielietojiet savu redzējumu mūzikas videoklipos, TV pārraidēs un filmās.
149. Kļūsti par modeli. Ja vienmēr esat domājis, ka kameras priekšā izskatāties lieliski vai unikāli, mēģiniet apmeklēt noklausīšanos un redzēt, kā jums veicas. Jums varētu būt nākamā jaunā seja.
150. Rakstīt bērnu grāmatas. (Īsa daiļliteratūra.) Bērniem nav nepieciešams daudz, lai viņus izklaidētu. Iemet dažus jokus, faktus un mazliet stāstu. pufs. Tūlītējs labākais pārdevējs.
151. Rakstīt mūziku, ko pārdot māksliniekiem. Izrakstiet dziesmu vārdus, izveidojiet mūziku dziesmām un pārdodiet tos A-listers, lai tie uzstātos Grammy. Vai nevarat atrast nevienu mākslinieku? Apskatiet YouTube, lai uzzinātu, kas ir jauns.
152. Kļūsti par muzikālo producentu. Izpētiet, kā manipulēt ar skaņu un panākt, lai mūzikas ieraksti skanētu bezgalīgi labāk. Pārdodot dziesmu, jūs iegūsit procentus no peļņas.
153. Sāciet faktu pārbaudes biznesu. Uzņēmumiem un publiskajiem runātājiem ir jāpārliecinās, vai visa viņu statistika ir pareiza. Tāpēc aiciniet savus cilvēkus pārskatīt pētījumu un pārliecināties, ka tas ir īsts.
154. Cepiet paši savus suņu gardumus un pārdodiet tos tiešsaistē. Daudziem cilvēkiem ir vajadzīgi labi, veselīgi pagatavoti gardumi saviem suņiem. Pagatavojiet tos savās mājās un nosūtiet klientiem pa pastu.
155. Izveidojiet savu suņu maltīšu gatavošanas uzņēmumu. Ja jūs iepriekš pagatavojat maltītes un tās sasaldēsit, varat tās nosūtīt klientiem pēc viņu suņiem. Cilvēki vēlas veselīgu un mājās gatavotu. Bez konservantiem. Nav atkritumu!
156. Sāciet savu suņu barības biznesu. Ja dzīvojat fermā, jums var būt pieejamas govis, kuras būtu izmantotas cilvēku gaļai. Ja jūs varat iegūt govis par zemu cenu no fermas, varat izmantot gaļu, lai pagatavotu savu suņu barību, ko pārdot tiešsaistē vai veikalos.
157. Kļūsti par vecmāti. Uzziniet, kā dzemdēt bērnus dabiskā veidā un saglabāt māti mierīgu visā dzemdību periodā. Noteikti pievērsiet uzmanību pazīmēm, ka viņiem ir jādodas uz slimnīcu, jo mazuļu ārsti pastāv iemesla dēļ. (Pirms šī biznesa uzsākšanas noteikti uzziniet, ko darāt. Veselība un medicīna nav joks!)
158. Par maksu uzzini par cilvēku izcelsmi. Ja jums patīk pārlūkot vēstures grāmatas un veikt izmeklēšanu, palūdziet klientiem pieņemt jūs darbā, lai uzzinātu par viņu ciltskoku.
159. Kļūsti par privātdetektīvu. Jūs varat kļūt par detektīvu, būdams policists, vai arī varat to izdarīt pats. Ja jums vienmēr ir izdevies uzzināt informāciju, bet vēlaties strādāt pats, mēģiniet kļūt par PI.
160. Sāciet savu noteku tīrīšanas biznesu. Maksājiet cilvēkiem, lai viņi iztīra mājas notekcaurules, vai dariet to paši. To neviens nevēlas darīt, tāpēc varēsit atrast klientus.
161. Pagatavojiet personalizētas dāvanas cilvēkiem. Daudzi uzņēmumi vēlas izrādīt pateicību saviem darbiniekiem, taču viņiem nav laika personalizētu dāvanu izgatavošanai. Jūs varat tos izgatavot dažādiem uzņēmumiem par maksu.
162. Izgatavot Ziemassvētku/svētku kartiņas. Tās var personalizēt pēc pasūtījuma vai vienkārši viltīgas kartes, kuras cilvēki vēlas iegādāties. Pārdodiet tos tiešsaistē cilvēkiem/dāvanu veikaliem.
163. Sāciet atkritumu izvešanas biznesu. Ja kādam no īpašuma ir jāizved atkritumi, un viņam nav kravas automašīnas vai laika, jūs ienāciet šeit. Nogādājiet tos uz sertificētu izgāztuvi, lai tos iznīcinātu.
164. Uzsākt jumtu biznesu. Uzziniet, kā uzklāt jumta segumu, nolīgt uzticamus cilvēkus un reklamēt savus pakalpojumus. Saņemiet ieteikumus un turpiniet attīstīt savu biznesu.
165. Sāciet kāzu konsjerža biznesu. Pasākumu vietām ir vajadzīgi uzticami cilvēki, kas ielaiž cilvēkus, ierāda viņus sēdvietās un pārliecinātos, ka viss norisinās nevainojami. Noslēdziet darījumus ar vietām, lai sadarbotos ar viņiem aizņemtajā sezonā.
166. Sāc mājas pieskatīšanas biznesu. Noalgojiet uzticamus cilvēkus, kas rūpējas par cilvēku mājām, kamēr viņi ir prom atvaļinājumā.
167. Sāciet savu pārtikas kravas automašīnu. Uzbūvējiet restorānu mobilajā kravas automašīnā un brauciet ar to tur, kur, jūsuprāt, būs vislielākais bizness.
168. Kļūsti par pārrakstītāju. Daudzi tiešsaistes videoklipi ir jātranskribē. Ja esat ātrs mašīnrakstītājs, jūs daudz paveiksit ātri un varēsit nopelnīt nopietnu naudu.
169. Tirgot akciju opcijas. Uzziniet, kā to izdarīt, skatoties YouTube videoklipus. Sāciet ar mazumiņu un neriskējiet vairāk, nekā varat atļauties zaudēt. Tirdzniecības iespējas ir ļoti līdzīgas sporta derībām.
170. Kļūsti par personīgo pircēju. Iegādājieties citus cilvēkus, kuriem nepieciešams apģērbs, un uzticieties savam stilam. Vai arī dodieties ar viņiem iepirkties un izvēlieties lietas, kas jums patīk, piemēram, to, ko nevajadzētu valkāt.
171. Orķestrēt mājdzīvnieku pasēdēšanu klientiem. Izveidojiet vietni, kurā cilvēki var atrast saviem mājdzīvniekiem piemērotas spēles, un saņemt nelielu daļu nosūtīšanas.
172. Sāciet savu emuāru. Rakstiet par to, kas jums patīk, un par savām interesēm, un, ja cilvēki jūtas tāpat, viņi jūs iepriecinās. Kad esat pievērsis pietiekami daudz uzmanības, varat rādīt reklāmas.
173. Izveidojiet savu amatieru sporta līgu. Izveidojiet vietni un mudiniet cilvēkus reģistrēties. Koordinējiet spēles un ievietojiet cilvēkus komandās par maksu.
174. Izveidot videospēli. Ja zināt, kā darbojas datori un inženierija, varat mēģināt izveidot savu tiešsaistes videospēli. Iekasējiet no cilvēkiem, ka viņi var to spēlēt.
175. Pasniedziet tiešsaistes kursus par kaut ko, kas jūs aizrauj. Neatkarīgi no tā, vai tās ir akcijas, bioloģija vai dinozauri, ja esat eksperts, izmantojiet to, lai pelnītu naudu.
176. Sāciet biznesu, mācot cilvēkiem prezentēt. Daudzi cilvēki saskaras ar prezentācijas trauksmi, tāpēc izveidojiet kursu, kas paredzēts, lai to mazinātu.
177. Izveidot kārtridžu uzpildes biznesu. Tintes kasetnes veikalā ir tik dārgas. Ja varat tos uzpildīt pats, varat doties uz durvīm līdz durvīm, jautājot cilvēkiem, vai viņiem ir nepieciešams uzpilde, lai tos uzstādītu lētāk.
178. Sāciet savu runas patoloģijas biznesu. Noalgojiet runas patologu, iznomājiet ēku un palūdziet klientiem ierasties un saņemt logopēdiju.
179. Izveidot sauļošanās salonu. Iznomājiet vietu, iegādājieties solāriju un sauļošanās iekārtas ar aerosolu un vērojiet, kā uzplaukst bālie cilvēki.
180. Kļūsti par suņu audzētāju. Iegādājieties pāris augstākās kvalitātes suņus un pārdodiet kucēnus par tūkstošiem dolāru. Iegādājieties pāris suņu audzēšanai, lai vieni un tie paši suņi nepaliktu stāvoklī gadu no gada.
181. Atvērt elektronikas remontdarbnīcu. Ja zināt, kā labot datorus, vai vēlaties uzzināt, tagad ir īstais laiks. Uzziniet, kā datoros darbojas aparatūra un programmatūra, un saņemiet samaksu par to labošanu.
182. Uzsākt velosipēdu remontdarbnīcu. Uzziniet, kā darbojas velosipēdi, un izveidojiet uzņēmumu, kas labo vecos velosipēdus un labo tos, kuriem ir problēmas. Neviens nevēlas izmest tūkstoš dolāru velosipēdu.
183. Atveriet velosipēdu pulēšanas veikalu, lai parastos velosipēdus pārvērstu mākslas darbos. Izmantojiet profesionālu krāsu, lai tās izrotātu un piešķirtu tiem foršus dizainus. Paceliet dažus velosipēdus.
184. Izveidot ēdienkartes plānošanas biznesu. Daudzi augstas klases restorāni nezina, ko iekļaut savā ēdienkartē. Ja varat pierādīt savu gaumi, varat ieteikt, ko viņiem vajadzētu pasniegt.
185. Kļūsti par ārštata sabiedrisko attiecību vadītāju. Par maksu pārvaldiet, kā pasaulē tiek uztverti uzņēmumi. Ja jums ir pieredze šajā jomā, uzņēmumi labprātāk jums maksās nekā liels uzņēmums.
186. Izveidot smidzinātāju biznesu. Uzstādiet smidzinātājus cilvēku pagalmos, lai viņu zāle būtu veselīga. Reklamējiet savus pakalpojumus un ģenerējiet klientus. Varat arī veikt citas zāliena kopšanas darbības. Izveidojiet paketes. Pārdod to visu!
187. Atveriet zālāju audzēšanas uzņēmumu. Piedāvājiet iestādīt zāles sēklu cilvēku zālienā un izveidojiet ap to nožogojumu, lai neviens neuzkāptu uz to, kur tā ir iestādīta.
188. Izveidot zāliena aerācijas uzņēmumu. Piedāvājiet aerēt cilvēku zālājus ar aeratoru un gūt peļņu, kā arī iedegumu saulainās dienās.
189. Sāciet savu podcast. Lai gan visi citi jums teiktu, ka nedariet to, jums tas būtu jādara. Runājiet par lietām, kas jūs aizrauj, un galu galā varat rādīt reklāmas.
190. Dibināt būvfirmu. Ja jums patīk celtniecības projekti un esat strādājis šajā nozarē, mēģiniet izveidot savu maza mēroga būvniecības uzņēmumu. Sāciet ar mazumiņu un specializējieties uz kaut ko, piemēram, piemājas klājiem. Boomers vēlas klāju, bet nevēlas to būvēt.
191. Kļūsti par SEO (meklētājprogrammu optimizācijas) konsultantu uzņēmumiem. Uzziniet, kā uzņēmumi var iegūt pievilcību ar savām reklāmām dažādās meklētājprogrammās, un iesakiet, kā tie varētu gūt panākumus.
192. Kļūsti par ballīšu plānotāju. Ir arī citi pasākumi, kas jāplāno, izņemot kāzas. Plānojiet jubilejas, dzimšanas dienas, Bat Mitzvahs un tā tālāk.
193. Notīriet cilvēku māju malas. Viņi tik bieži tiek atstāti novārtā, bet elektriska mazgāšana var darīt brīnumus. Iegūstiet stipru māju un par maksu izmazgājiet cilvēku mājas.
194. Uzrakstiet e-grāmatu un publicējiet to tiešsaistē. Varat rakstīt par visu, ko vēlaties, fiziski nepublicējot. Izlieciet sludinājumus un uzrakstiet pāris, lai redzētu, kas tiek pārdots.
195. Kļūsti par sociālo mediju konsultantu. Māciet cilvēkiem, kā racionalizēt savus sociālos medijus un efektīvi iegūt vairāk sekotāju. Jo vairāk sekotāju, jo vairāk reklāmas naudas.
196. Izveidojiet savu fantastikas vietni. Izveidojiet platformu, kurā cilvēki var rakstīt, un pēc tam rādiet reklāmas, kad pietiekami daudz cilvēku sāks pievienoties. Jūs nerakstīsit fantastikas; jūs to pārbaudīsit. Neļaujiet savā vietnē ievietot atkritumus!
197. Veidot mākslas katalogus mākslas kolekcionāriem. Viņi var viegli pārlūkot savu mākslas darbu un atcerēties to, kas viņiem pieder, un katra gabala priekšvēsturi. Jūs varat tos izgatavot gan fiziski, gan digitāli.
198. Kļūsti par virtuālo palīgu kādam. Daudziem cilvēkiem vai uzņēmumiem ir nepieciešams kāds, kas atbildētu uz viņu e-pastiem un organizētu tālummaiņas sanāksmes. Dariet to savās mājās.
199. Kļūsti par ārvalstu konsultantu uzņēmumiem. Uzņēmumi vēlas uzzināt, kādas ir dažādas kultūras, lai tos reklamētu, tāpēc, ja esat devies uz dažādām valstīm, piedāvājiet savus pakalpojumus.
200. Piedāvājiet nomaksāt cilvēku nodokļus viņu vietā. Daudzi cilvēki ienīst nodokļu maksāšanu, bet ikviens to var izdarīt. Piedāvājiet kārtot viņu kvītis un iesniegt nodokļu pieprasījumus par maksu.
201. Kļūsti par ceļvedi. Dodieties apkārt pasaulei, ceļojot kopā ar tūristiem, kuriem nepieciešams pieredzējis pavadonis. Varat sākt ar lielākajām pilsētām savā valstī. Piedāvājiet pilnas ekskursijas un unikālu pieredzi.
202. Sāciet video montāžas biznesu. Daudzām tiešsaistes personībām ir nepieciešams, lai cilvēki rediģētu viņu videoklipus viņu vietā. Saņemiet samaksu, lai viņu videoklipi izskatītos lieliski. YouTube lietotāji, Twitch zvaigznes utt.
203. Kļūsti par balss pārraides profesionāli. Izmantojiet savu balsi, lai pastāstītu par izvēlētiem projektiem internetā. Apskatiet Fiverr, un jūs atradīsit daudz darba.
204. Uzsākt kopiju rediģēšanas biznesu citiem uzņēmumiem. Izmantojiet savas rediģēšanas prasmes, lai pārbaudītu uzņēmumu izstrādāto darbu gramatiku un struktūru.
205. Kļūsti par ceļojumu konsultantu. Daudziem cilvēkiem nav draugu, kuri ir ceļojuši un var ieteikt labas vietas, kur doties. Izmantojiet savas zināšanas un konsultējieties par viņu ceļojumu plāniem, lai pārliecinātos, ka viņi redz īstās vietnes.
206. Māciet savu pirmo valodu studentiem ārzemēs. Izmantojiet savu tiešsaistes platformu, lai mācītu bērniem cilvēkus ar jūsu dzimto akcentu.
207. Tālākpārdodiet produktus vietnē Amazon. Pērciet tos vairumā un pārdodiet tālāk atsevišķi. Jūs varat iegādāties lētu produktu paletes no tādām valstīm kā Pakistāna un Ķīna. Viss, kas jums jāiemācās, ir to importēšana. Tad jums ir nepieciešama uzglabāšanas vieta.
208. Sāciet savu telefona maciņu biznesu. Pielāgojiet tālruņu maciņus cilvēkiem un pārdodiet tos klientiem. Vai arī izveidojiet savus stilīgos dizainus un pārdodiet tos tiešsaistē.
209. Izveidot SAT apmācību biznesu. Savienojiet veiksmīgos pasniedzējus ar bērniem, kuriem nepieciešama palīdzība. Norādiet sev nelielu daļu no maksas.
210. Izveidojiet reklāmas cilvēkiem Google tīklā kā ārštata uzņēmums. Piedāvājiet savus pakalpojumus uzņēmumiem, kuriem nepieciešama palīdzība veiksmīgu reklāmu veidošanā, bet kuri nevar atļauties liela mēroga reklāmdevēju.
211. Kļūsti par ārštata interjera dizaina konsultantu. Lielākā daļa cilvēku paši modelē savus dizainus, taču, ja viņiem ir problēmas ar koka pieskaņošanu aizkariem, viņi var lūgt jūsu viedokli par maksu.
212. Izgatavojiet nelielas rotaslietas vai amatniecības izstrādājumus, ko pārdot vietnē Etsy. Tiešsaistes biznesu ir viegli uzsākt, izmantojot drošu vietni, tāpēc pārdodiet savus īpašos projektus. Vienkārši esiet piesardzīgs, uzkāpjot uz citu cilvēku intelektuālā īpašuma.
213. Pārdod savu dvēseli Fiverr. Atrodiet ārštata darbu, ko darīt sev šajā lietotnē. Jūs varat izvēlēties, kādus darbus darāt, un nopelnīt tik maz vai daudz naudas, cik vēlaties.
214. Palīdziet pusaudžiem uzrakstīt koledžas uzņemšanas esejas. Var būt grūti saprast, ko koledžas vēlas, tāpēc uzziniet un palīdziet viņiem iekļūt viņu sapņu skolā.
215. Rakstīt romantisku fantastiku tīmekļa vietnēm. Varat ģenerēt daudz biznesa, rakstot nišas scenārijus dažādām grāmatām, filmām, videospēlēm un TV šoviem.
216. Uzsākt ogu saimniecību. Atrodiet ogu vai augļus, kas viegli aug jūsu reģionā. Iestādiet tos savā zemē un pārdodiet stendā ceļa malā vai tirgū.
217. Uzraksti kādam mīļas apsveikuma kartiņas. Lielapjoma personalizētas apsveikuma kartītes var būt dārgas, tāpēc piegādājiet šo produktu korporācijām lētāk un dariet to pats. Noalgojiet mākslinieku un izmantojiet savu laiku.
218. Adresē un apzīmogo kāzu ielūgumus. Daudziem pāriem šis darbs šķiet nogurdinošs, un viņi labprāt kādam samaksātu, lai tas to paveiktu. Iegūstiet viņu vārdus un adreses un izveidojiet personalizētu karti katram viesim.
219. Iznomā savu auto svešiniekiem uz Turbo. Ja jums tāds pieder, bet to gandrīz neizmantojat, varat to viegli iznomāt svešiniekiem lētāk nekā nomā. Kamēr viņi to atdod, tas ir.
220. Kļūsti par mākslas kolekcionāru. Tas var aizņemt kādu laiku un nopietnu kapitālu, taču, ja jūs pērkat gabalus, kas, jūsuprāt, laika gaitā radīs naudu, jūs varat iegādāties par zemu cenu un pārdot dārgi.
221. Izstrādāt lietotni, ko pārdot. Nododiet idejas programmatūras inženierim un uzņemiet procentus no tā, ko tas rada. Esiet biznesa ideju radītājs lietotnēm, ja nezināt, kā tās izveidot.
222. Kļūsti slavens sociālajos medijos un intervijas. Veiciet ārštata intervijas televīzijas platformām un sniedziet savu viedokli par aktuālajiem jautājumiem un tenkas.
223. Iedarbini savu sulu stendu. Izspiediet dažādu veidu augļu sulas un izveidojiet īpašus dabiskos dzērienus, par kuriem patērētāji mirs.
224. Preču zīmju nosaukumi, kas, jūsuprāt, tiks izmantoti nākotnē. Ja domājat, ka kādam tas būs vajadzīgs, viņi to var iegādāties no jums par augstāku cenu.
225. Patentu biznesa idejas. Ja jūs varat to ražot, tad to var vēlēties arī cita korporācija. Ja jūs varat to aizstāvēt likumīgi, jūs nopelnīsit naudu.
226. Izveidot laivu tīrīšanas biznesu. Uzziniet, kā tīrīt laivas klājus, dzīvojamo telpu un ārpusi, kad nav sezona. Laivas laika gaitā var kļūt netīras, tāpēc īpašnieki vēlēsies uzticamu tīrītāju.
227. Izveidojiet savu īpašo karstās šokolādes stendu. Ja jums patīk gatavot dzērienus un nodarbināt savus bērnus, šis ir lielisks veids, kā to izdarīt un pelnīt naudu.
228. Iedarbiniet savu bebrastes kravas automašīnu. Iznomājiet vai iegādājieties kravas automašīnu un pārdodiet bebrastes skolu pilsētiņās. Stundu starplaikos skolēni stāsies rindā, lai viņus paņemtu rokās.
229. Pārdodiet īpašus hotdogus ārpus naktskluba. Tos ir lēti pagatavot, un iereibušiem cilvēkiem patiks ēst tūlīt pēc kluba aiziešanas. Piedāvājiet hotdogus un desiņas mazliet dažādībai.
230. Pārdod personalizētus džemperus absolventiem. Pasūtiet tos vairumā un iegūstiet vidusskolas vai universitātes zīmolu džempera priekšpusē. Studentiem patīk pārstāvēt vietu, kur viņi mācās.
231. Pārdodiet savu specializēto kafiju. Ja svešā valstī atradāt sev mīļas pupiņas, piedāvājiet tās pārdot pircējam kā izplatītājam. Ja tu viņus mīli, var arī citi cilvēki.
232. Atjaunot nolietoto elektroniku peļņas gūšanai. Pērciet cilvēku veco elektroniku pēc tam, kad viņi ir iegādājušies jaunu. Pēc tam pārdodiet tos tālāk, tiklīdz esat padarījis tos ātrus un skaistus.
233. Kļūsti par vietņu ārštata tekstu autoru. Viņi bieži nolīgs kādu, lai izveidotu viņu vietni. Ar laiku un pieredzi jūs varat palielināt savu klientu loku līdz pilnas slodzes darbam.
234. Izveidojiet savu tiešsaistes biznesa kursu. Ja jums patīk studēt uzņēmējdarbību, māciet citiem to, ko zināt. Tie, kas nevar, māca.
235. Sāc bērnu ballīšu plānošanas biznesu. Mazāk koordinācijas nekā pieaugušajiem, jo ​​būs mazāk cilvēku, bet vienalga liels darba apjoms. Jums būs jāpārliecinās, ka viss ir drošs arī bērniem.
236. Radi savus matu kopšanas līdzekļus. Sagatavojiet savus produktus no dabīgām sastāvdaļām, kurām uzticaties. Izmantojiet patīkamus produktu nosaukumus un krāsas, lai palīdzētu pārdot savu produktu.
237. Izveidojiet savu sejas masku zīmolu. Jūs varat burtiski izveidot sejas masku no tik daudziem dažādiem dabīgiem produktiem un gandrīz visiem augļiem. Ielieciet tos burkā un pārdodiet tiešsaistē vai kā uznirstošo logu.
238. Atrast vai nopirkt akmeņus, ko krāsot. Ja esat māksliniecisks, varat izveidot skaistus dizainus, ko cilvēki var ievietot savos puķupodos. Tie arī saglabās mitrumu podā saknēm.
239. Kļūsti par investoru jaunuzņēmumos. Izplatiet savu naudu uzņēmumos, kuriem ticat, un, cerams, kāds gūs panākumus. Pēc tam jūs saņemsiet pasīvos ienākumus tik ilgi, kamēr bizness veiksies.
240. Aizpildiet tiešsaistes aptaujas par maksu. Strādājiet no mājām un dariet tik daudz vai maz, cik vēlaties. Palieciet gultā un visu dienu pelniet naudu par viņu viedokli.
241. Izveidojiet savu meditācijas nodarbību. Sāciet tiešsaistē un izmantojiet nomierinošu mūziku, lai cilvēki nomierinātu domāšanu. Labākā daļa no meditācijas nodarbības vadīšanas ir tā, ka jums tik tikko jārunā.
242. Izveidojiet savu YouTube kanālu. Iegūstiet sekotājus un piesaistiet viņus, ievietojot videoklipu vai divus nedēļā. Kad esat ieguvis pietiekami daudz vilces, varat pārdot vai atbalstīt produktus.
243. Kļūsti par spoku rakstnieku. Rakstiet biogrāfijas un stāstus cilvēkiem ar idejām, kuri nezina, kā rakstīt. Vai arī rakstiet slavenībām, kuras vēlas, lai viņu vārds būtu Y/A grāmatā.
244. Sāciet savu kūpinātas gaļas biznesu. Iegādājieties paši savu gaļu, lai to kūpinātu, un pārdodiet to tiešsaistē vai uznirstošajā veikalā. Eksperimentējiet ar saraustīšanu. Cilvēkiem patīk saraustīts. Tas arī ilgst ilgu laiku. Un tas ir dārgi.
245. Kūpiniet pats lasi, lai pārdotu tiešsaistē. Iesaldējiet iepakojumos un izsūtiet putupolistirola dzesētājos. Kad esat pietiekami pārdevis, varat izveidot savu veikalu.
246. Pagatavo pats savus suši, ko pārdot. Pārdodiet to saldētavas maisiņos tiešsaistē. Cilvēkiem ir nepieciešams pieejamāks veids, kā iegūt sašimi.
247. Izveidojiet savu makšķerēšanas uzņēmumu. Pērciet laivu un sāciet makšķerēt, lai pārdotu nozvejoto tirgū. Jūs drīz kļūsit par Forest Gump.
248. Uzsākt liecinieku pakalpojumu biznesu. Ja esat eksperts noziedzības jomā, varat iekasēt maksu no juristiem par eksperta liecībām tiesā.
249. Sāciet savu finanšu plānošanas biznesu. Ja jūs vienmēr esat lieliski organizējis savas finanses, mēģiniet to darīt kāda cita labā. Akciju izvēle ir jautra, bet indeksa fondi un riska ierobežošana ir vienkāršāka.
250. Izveido savu smaržu līniju. Ja jums ir paņēmiens ar smaržām, mēģiniet izveidot savu aromātu līniju. Lūdziet tos apstiprināt slavenībai, izsūtiet bezmaksas paraugus un uzziniet, kā jums veicas.
251. Izveidojiet savu krāmu tirgu. Izīrējiet lielu ēku un jautājiet, vai mazie uzņēmumi ieradīsies pārdot savus produktus. Kļūsti par pārdošanas veicinātāju.
252. Izveidojiet fondu fotogrāfiju biznesu. Ja jums patīk fotografēt un varat atrast daudz dažādu, dīvainu scenāriju, mēģiniet tos pārdot akciju fotouzņēmumam.
253. Izveidojiet savu akciju foto uzņēmumu. Iegādājieties fotoattēlus no ārštata fotogrāfiem, lai tos pārdotu uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešami fotoattēli. Kļūsti par starpnieku biznesu.
254. Kļūsti par golfa treneri. Ja jums labi padodas golfs vai esat bijušais profesionālis, varat veikt ārštata darbu klientiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli. Varbūt jūs pat iegūsit dažus biržas padomus no visiem bagātajiem vecajiem puišiem.
255. Sāciet ieteikumu biznesu. Iegūstiet klientus, kurus pēc tam saistīsit ar citiem viņiem nepieciešamajiem uzņēmumiem. Tā vietā, lai tiešsaistē meklētu uzņēmumus, varat tos savienot uzticamā veidā.
256. Kļūsti par mājas enerģijas palīgu. Sāciet uzņēmējdarbību, ieejot cilvēku mājās un modernizējot tās, lai tās kļūtu zaļākas, piemēram, labākas dušas galvas, krānus un logu hermētiķus.
257. Izveidojiet savu uzvalku veikalu. Izgatavojiet savus pielāgotus uzvalkus un pārdodiet tos klientiem īpašiem gadījumiem, piemēram, viņu kāzām.
258. Sāciet savu logu uzstādīšanas biznesu. Logi ielaiž aukstu gaisu ziemā un karstu vasarā, tāpēc tie ir jāatjaunina biežāk nekā citi ķermeņi. Iegādājieties logus no ražotāja, lai tos uzstādītu cilvēku mājās.
259. Uzsākt nodarbību par preču importu un eksportu. Ja jums ir pieredze šajā jomā, daudzi cilvēki vēlēsies mācīties no jums. Tā vietā, lai paši piedzīvotu pārbaudījumus un grūtības, viņi var maksāt, lai jūs viņiem iemācītu pamatus un izplatītākās kļūdas. Ja runājat otrā valodā, jūs varat darboties kā starpnieks citai valstij.
260. Sāciet kaķu kafejnīcu. Ja jums patīk kaķi un gatavot lattes, sāciet savu biznesu ar abiem. Pagatavojiet kafiju, kamēr adoptējami kaķi klīst apkārt un klienti uz viņiem skatās.
261. Izveido savu nagu lakas zīmolu. Ja jums vienmēr ir patikusi ķīmija, izdomājiet kaut ko tādu, kas pārspēj pārējos noturības, krāsas un tekstūras ziņā. Pārdodiet to tiešsaistē un pēc tam veikalos.
262. Izveidot kaklasaites zīmolu. Izveidojiet personalizētas vai radošas kaklasaites un pārdodiet tās tiešsaistē. Ja jums ir pietiekami daudz vilces, varat kaut kur izveidot uznirstošo veikalu.
263. Izveidot nodarbību, kurā māca amatnieku darināšanu. Ja esat veikls cilvēks un protat DIY ar jebkuru sadzīves priekšmetu, iemāciet saviem klasesbiedriem tādu pašu triku.
264. Kļūsti par ārštata filmu veidotāju skautu. Meklējiet lieliskas vietas pasaulē, kur filmēties. Strādājiet pie līgumiem un dariet tik daudz vai tik maz, cik vēlaties.
265. Sāciet savu santehnikas biznesu. Noalgojiet santehniķus, lai viņi varētu doties uz cilvēku mājām, reaģējot uz zvaniem. Nosūtiet cilvēkus pie saviem santehniķiem un nosakiet procentus. (Ieteicams pašam kļūt par santehniķi.)
266. Izveidojiet savu elektrisko biznesu. Noalgot elektriķus, kas veiks elektroinstalācijas darbus ēkās būvniecības uzņēmumiem. Kļūsti par tādu pats, lai iegūtu papildu peļņu.
267. Dibināt nelielu dzinēju remonta uzņēmumu. Uzziniet, kā darbojas mazie motori, piemēram, lapu pūtējos un zāles pļāvējos, un labojiet tos cilvēkiem. Izlieciet reklāmas, lai izpaustu savu vārdu.
268. Kļūsti par saules enerģijas konsultantu. Apskatiet cilvēku īpašumus un pastāstiet viņiem, kāda veida saules enerģiju viņi var ražot savā zemē. Ja pārdodat produktus, varat saņemt arī komisijas naudu.
269. Kļūsti par izgudrotāju. Izgudrojiet produktus, kas, jūsuprāt, noderēs pasaulē, pēc tam pārdodiet tos uzņēmumiem vai paši.
270. Mācīt cilvēkiem pašiem sagatavot nodokļus. Izveidojiet semināru un parādiet viņiem, kā kārtot un reģistrēt nodokļus, nemaksājot par grāmatvedi.
271. Izveidojiet savu lietoto grāmatu veikalu. Pērciet vecas grāmatas ar vērtību, pēc tam pārdodiet tās kolekcionāriem. Koncentrējieties uz pirmā izdevuma klasiku un citām grāmatām, kas laika gaitā iegūst vērtību.
272. Izveidojiet savu iekārtu remontdarbnīcu. Noalgojiet cilvēkus, kuri zina, kā salabot ierīces, vai mācieties paši, un ievietojiet reklāmas, lai mēģinātu piesaistīt uzņēmējdarbību.
273. Kļūsti par ārštata satura mārketinga speciālistu. Izveidojiet reklāmas maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams pareizais stimuls, lai tie kļūtu labi pazīstami. Palīdziet attīstīt zīmolus ar jebkādu ieskatu vai pieredzi.
274. Sāciet savu dienas tirdzniecības biznesu. Ja jums ir zināšanas par kādu tēmu un uzmanīgi sekojat līdzi jaunumiem, mēģiniet uzminēt, kur, jūsuprāt, akcijas tajā dienā nonāks, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, tostarp veiksmi.
275. Izveidojiet savu miniatūru riska ieguldījumu fondu. Ja jums patīk investēt, mēģiniet to darīt pilnu slodzi, lai mēģinātu gūt nopietnu peļņu. Tomēr ieguldiet tikai to, ko esat gatavs zaudēt.
276. Izveidot paklāju tīrīšanas biznesu. Daudzi cilvēki nevēlas investēt tvaika tīrītājā, tāpēc, iegādājoties rūpniecisko tīrītāju, varat dziļi iztīrīt cilvēku paklājus par mazāku summu, nekā viņi paši maksātu, lai tādu iegādātos.
277. Kļūsti par profesionālu spēlētāju. Uzziniet, kā labi spēlēt videospēli un piedalīties sacensībās. Ja esat pārsteidzošs, varat iegūt daudz naudas balvu.
278. Sāciet zvanu centra biznesu. Jūsu uzņēmums var iegūt liela mēroga klientus, kuriem ir nepieciešams, lai jūsu uzņēmums atbildētu uz viņu tālruņiem un atrisinātu problēmas.
279. Sāciet savu nekustamo īpašumu konsultāciju biznesu. Jums nav jābūt aģentam. Jūs varat palīdzēt cilvēkiem sagatavot savas mājas pārdošanai. Pārdodiet paketes, kas ietver ainavu un iestudējumu. Padariet viņu māju skaistāku!
280. Izgatavot mēbeles pēc pasūtījuma klientiem. Ja dizaineriem ir nepieciešams īpašs izskats, viņi var meklēt pielāgotus gabalus. No piknika galdiem līdz dīvāniem – personalizētas mēbeles ir īstais piedāvājums.
281. Sāciet mazu maiznīcu. Ikvienam garšo mājās gatavota saldskābmaize, bet neviens nevēlas to cept pats. Iestatiet savu veikalu modernā apkaimē un iekasējiet papildu maksu par “bioloģisko”.
282. Kļūsti par dziedātāju. Dziediet krogos un bāros, līdz izveidojat klientu bāzi. Pēc tam reklamējiet sevi, līdz varēsit pārdot savus ierakstus un doties turnejā.
283. Izveidojiet karstās mērces stendu iepirkšanās vietā vai tirdzniecības centrā. Pagatavojiet pats savus karsto mērču maisījumus un izvēlieties labāko, ko pagatavot vairumā un mēģināt pārdot. Izsniedziet bezmaksas paraugus un audzējiet, līdz varat tos izgatavot rūpnīcā.
284. Nēsājiet zīmolu apģērbu. Ja esat ietekmētājs, saņemiet atalgojumu, lai valkātu dažādus zīmolus un kļūtu par tiem cilvēku reklāmas stendu.
285. Uzsākt vaksācijas klīniku. Ja jūs nekavējat par ķermeņa apmatojumu, mēģiniet vaksēt cilvēkus. Iznomājiet ēku un aiciniet klientus ienākt un iegūt zīdainu gludumu.
286. Sāciet uzacu vītņu biznesu. Sāciet ar uznirstošo logu iepirkšanās centrā, lai cilvēki, ejot garām, savilktu uzacis. Ja ir pietiekami daudz klientu, jūs varat atvērt savu norises vietu.
287. Izveidojiet savu žogu biznesu. Ikvienam laiku pa laikam ir jāpārbūvē savs žogs vai arī tas vispirms ir jāuzbūvē. Viss, kas jums nepieciešams, ir daži ērti darbinieki un piegādātājs.
288. Kļūsti par sejas speciālistu un izveido savu klīniku. Lieciet klientiem ierasties un lietot produktus savai ādai. Veiciet sejas masāžas un ļaujiet tai justies kā atpūtai. Pastāstiet slavenībām, ka tos darīsit bez maksas, lai saņemtu apstiprinājumu.
289. Uzsākt dzemdību nodarbību. Ja studējat mazuļus un dzemdību elpošanas metodes, mēģiniet atvērt savu dzemdību klasi. Māciet topošajām māmiņām, kā laist pasaulē pirmo bērniņu.
290. Pamācīt zīdīšanas nodarbību. Parādiet mātēm labāko taktiku, kā panākt, lai jūsu bērns barotu ar krūti, kā arī to, kā izsūknēt un uzturēt labu pienu pudelēs.
291. Izveidojiet ādas kopšanas kursu cilvēkiem, kuri interesējas par savas ādas kopšanu. Daudzi cilvēki nezina, kā soli pa solim vajadzētu rīkoties savas ādas labā. To var arī personalizēt atbilstoši ādas tipam, lai jūs varētu sniegt personiskas apmācības.
292. Izveidojiet savu dabas spa. Veidojiet baseinus pie dabas un iekasējiet no viesiem maksu par piekļuvi siltajiem un aukstajiem baseiniem. Papildu aizrautībai pievienojiet dažas saunas.
293. Kļūsti par pirmās palīdzības treneri. Dodieties uz dažādiem uzņēmumiem un māciet viņu darbiniekiem pirmo palīdzību. Daudzi darbinieki būtu sajūsmā par iespēju mācīties, un uzņēmumam būtu drošāka darba vieta.
294. Mācīt zīmju valodu. Izveidojiet savu tiešsaistes kursu vai dodieties uz uzņēmumiem un iemāciet to darbiniekiem parakstīt. Tas padarīs jūsu personālu pieejamāku cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem un kopumā sniegs viņiem vairāk dzīves prasmju.
295. Izveidojiet savu pilotskolu. Ja jūs zināt, kā vadīt lidmašīnu, bet vēlaties strādāt pats, mēģiniet iemācīt citiem studentiem lidot un kļūt par pilotiem.
296. Izveidojiet savu tiešsaistes skolu. Ja skola tiek atcelta un skolas nenodrošina pietiekami daudz materiālu, ko mācīties, varat piedāvāt papildu nodarbības priekšmetos, kuros esat eksperts.
297. Izveidot grafiti noņemšanas uzņēmumu. Daudzi tīrīšanas pakalpojumi parasti nevarētu atbrīvoties no grafiti, tāpēc specializējieties tajā un atbrīvojieties no grafiti uz privātām ēkām.
298. Izveidojiet paklāju izgatavošanas biznesu. Ja jums patīk paklāju izgatavošana vai mārketinga paklāji, šis ir paredzēts jums. Pagatavojiet tos pats vai atrodiet kādu, kuru varat nolīgt, lai to izdarītu.
299. Izveidojiet savu garšaugu stendu. Audzējiet dažādus svaigus garšaugus un garšvielas, lai tos pārdotu savā lauku sētā.
300. Sāciet savu tiešsaistes terapijas biznesu. Kļūstiet par terapeitu pats vai savienojiet cilvēkus, kuriem nepieciešama terapija, ar sertificētiem terapeitiem. Garīgā veselība ir svarīga, lai saglabātu spēku, tāpat kā fiziskā veselība.
Tas arī viss, ļaudis! Paldies, ka lasījāt, un vēlam veiksmi sava biznesa uzsākšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *