remontdarbi dzivokli

1. Krāsojiet uz neitrālu. Tas palīdzēs jūsu pircējiem iztēloties savu personīgo krāsu pieskārienu uz tukša audekla. Savvaļas krāsas, piemēram, spilgti sarkans var būt galvenais izslēgt. Nosedziet to!

2. Sakārtojiet savu māju, lai parādītu, ka tajā ir vietas uzglabāšanai. Ja visur ir izlaistas lietas, šķitīs, ka nekur citur tām nav vietas.

3. Novērsiet nelielas problēmas, piemēram, necaurlaidīgu jaucējkrānu, lai pircēji nedomātu, ka viņiem tas būs jārisina, kad viņi ievācas. Lielākā daļa cilvēku vēlas, lai mājoklis būtu gatavs ievākšanai.

4. Izmantojiet augus, lai mājoklis justos viesmīlīgs un dzīvs. Tas radīs dabisku sajūtu un piešķirs telpai augstumu, ja viņi ir gari un tievi.

5. Krāsojiet savas mājas ārpusi. Tas ir lēts veids, kā piešķirt svaigumu un ierobežot pievilcību vecākai mājai.

6. Iegūstiet virtuvē jaunas ierīces. Tas ir daudz lētāk nekā visa pārtaisīšana. Tas pārvērtīs jūsu vecās darba virsmas par lauku stila akcentiem.

7. Nomainiet durvju rokturus. Jūsu mājās bieži tiek pieskarties durvju rokturiem, un tie var nolietoties. To nomaiņa modernizēs un uzlabos jūsu izskatu.

8. Nomainiet virtuves skapja pogas. Pārliecinieties, ka tie atbilst jūsu mājas atmosfērai, un tādā veidā atsvaidziniet savus skapjus.

9. Nokrāsojiet virtuves skapjus jaunā krāsā. Centieties to saglabāt neitrālu, piemēram, baltu, lai mājas pircēji justos kā tīrs šīferis.

10. Nomainiet vai uzlabojiet griestu ventilatorus. Tās var viegli palikt nepamanītas gadiem ilgi, taču, pievienojot jaunu krāsas kārtu, tas var mainīt telpas izskatu. Izmantojot dažus ventilatorus, jūs pat varat apgāzt asmeņus, lai iegūtu atšķirīgu izskatu.

11. Nomainiet dušas galvu, lai radītu labāku spiedienu. Varat izvēlēties vienu ar mazākiem caurumiem, lai ātrāk izspiestu ūdeni un uzlabotu spiedienu pat vecākām mājām.

12. Krāsojiet griestus citā krāsā nekā sienas. Izmantojiet vietu, kur neviens parasti neskatās, lai mainītu telpas noskaņu.

13. Iegūstiet jaunus mājas numurus. Spīdīgs jauns ciparu komplekts izdaiļos jebkuru nolietotu, dzīvojamo māju.

14. Pērciet jaunu pastkastīti. Tas palielinās apmales pievilcību un radīs labāku pirmo iespaidu, ieejot.

15. Uzlabojiet margas uz savām kāpnēm. Tas prasa daudz nodiluma no gadiem, kad cilvēki to izmantoja līdzsvara nodrošināšanai. Pat svaigs krāsas slānis palīdzēs atgriezt dzīvību.

16. Jauni gaismas slēdži! Mūsdienīgie ar dimmeriem liks mājai justies jaunākam par vecajiem slēdžiem.

17. Uzstādiet viedās slēdzenes, lai pircējiem, dodoties prom, nebūtu jāņem līdzi atslēgas. Tas ir lielisks veids, kā parādīt, ka jūsu māja ir moderna, jo tās ir nākotnes slēdzenes.

18. Kamēr esat pie tā, pievienojiet viedo durvju zvanu. Tie palielina drošību.

19. Pievienojiet telpai vairāk apgaismojuma, lai tā justos lielāka. Vieglākas sienas un spilgtums piesaistīs vairāk pircēju nekā liktenis un drūmums.

20. Pievienojiet saviem aizkaru stieņiem greznus galus. Iegādājieties dažus audumu veikalā, un tas padarīs garlaicīgāko stieni par detalizētu atrakciju.

21. Pievienojiet spoguļus uz sienām. Tas pārliecinās pircējus, ka telpa ir lielāka, nekā šķiet, tāpat kā restorānos.

22. Notīriet visu ar putekļiem. Ja uz jūsu vainaga veidnes ir putekļu kārta, tā izskatīsies kā vecmāmiņas māja.

23. Nomainiet visas elektrības kontaktligzdas. Laika gaitā to krāsa izbalē un uzkrājas netīrumi un netīrumi. Jaunas arī padara jūsu māju modernu.

24. Pērciet jaunus tualetes sēdekļus. Vecie var būt iespiedušies, un laika gaitā tie vienkārši sāk izskatīties nežēlīgi un novecojuši. Neviens nevēlas pirkt vecmāmiņas tualetes sēdekli.

25. Pievienojiet savai virtuvei dažas USB uzlādes stacijas. Varat arī iegādāties USB sienas kontaktligzdas. Pusaudžiem patīk šīs lietas. Un, ja pusaudžiem tas šķiet forši, vecāki, visticamāk, iegādāsies.

26. Iegādājieties dažas Ikea uzglabāšanas tvertnes savam skapim. Īpaši jums ir augsti griesti un jūs varat tos sakraut. Cilvēki domās: “Oho, tas ir gudri” un: “Nez, vai viņi var iemest tos kopā ar māju?” Par pareizo cenu jūs varat iemest jebko.

27. Augstspiediena mazgāšana terases akmeņiem, klājam un piebraucamajam ceļam. Jūs varat iznomāt augstspiediena mazgātāju no Home Depot un maksāt par stundu. Apskatiet videoklipus par augstspiediena mazgāšanu pakalpojumā YouTube.

28. Piekaramie grāmatu plaukti. Ikea var iegādāties lētus. Ieskrūvējiet tos sienā un pievienojiet dažas brīnišķīgas grāmatas.

29. Dušas aizkarus var nomainīt par pieciem dolāriem, un tie piešķir jūsu vannai tikko atjaunotu izskatu.

30. Runājot par vannām, noteikti baliniet un notīriet šo sūkli. Standarta flīžu tīrīšanas līdzeklis parasti nav pietiekami spēcīgs, lai patiešām noņemtu šos netīrumus. Ja nevēlaties to darīt pats, varat nolīgt kādu par lētu, lai tas to izdarītu jūsu vietā.

31. Maza vannas istaba? Nomainiet savu izlietni pret pjedestāla izlietni. Tas uzlabos savienojumu un radīs ilūziju, ka jūsu vannas istaba ir lielāka par skapi.

32. Vai jūsu viesistabā ir vecs neglīts kamīns? Vai ķieģeļu krāsa neatbilst sienām? Krāsojiet to! Tas ir lētāk nekā ķieģeļu nomaiņa.

33. Vannas istabas un virtuves skapjus var arī krāsot, nevis nomainīt. Svaiga krāsas kārta darīs brīnumus uz jebkuras virsmas. Ne tikai galvenās sienas.

34. Vecās cietkoksnes grīdas ne vienmēr ir jānomaina. Varat tos noslīpēt, notraipīt, un tie izskatīsies pilnīgi jauni.

35. Ja jūsu priekšējais lievenis ir vecs un rupjš, vienmēr varat to notraipīt no jauna, nevis pirkt jaunu.

36. Pārkārtojiet visus savus grāmatu skapjus. Nekārtojiet pēc krāsas, bet noņemiet visas lielas grāmatas/objektus, kas izceļas. Jūsu grāmatu skapjiem jābūt tikpat pārblīvētiem kā pārējai jūsu mājai.

37. Nomainiet visus roku dvieļus pret izrādes dvieļiem. Virtuves un vannas istabas dvieļi, ar kuriem jūs žāvējat rokas, nav tie, kurus vēlaties izņemt, kad nāks līdzi potenciālie pircēji.

38. Uzstādiet dažus spoguļus jebkurā telpā, kuru cilvēki varētu uzskatīt par pārāk mazu. Izmetiet otru istabas pretējā pusē, un tad jūsu telpa izskatīsies neiespējami humonga.

39. Ja neesat liels mākslas cilvēks, vienkārši paņemiet jaukas izdrukas no vietējā mājas veikala. Jūs varat iegūt lielisku gleznu par 50 dolāriem. Māksla var padarīt māju eksotisku un dārgu.

40. Visas mēbeles ir jāpiestumj pēc iespējas tuvāk sienai. Pat ja jūsu dīvāns ir atsperīgs dīvāns. Vienkārši pārvietojiet to atpakaļ vēlāk. Lietu piespiešana pie sienas rada vairāk grīdas platības. Vairāk vietas vairāk naudas.

41. Nomainiet savus eksotiskos paklājus pret mīlīgiem. Jā, jūsu Āfrikas leoparda lieta jums un man izskatās lieliski, taču tai ir ierobežota pievilcība. Jūs varat padarīt savu māju pievilcīgu plašai auditorijai.

42. Slikts zibens liks jūsu mājai izskatīties tumšai un drūmai. Dažās telpās var nepietikt apgaismojuma vakara izrādei. Iegādājieties izgāztuves lampas no Walmart un izgaismojiet vietu.

43. Seno logu apdari vajadzētu aizstāt ar kaut ko lētu no mājas veikala. Jāizvairās no spilgtām krāsām. Pieturieties pie pamata baltajiem un caurspīdīgajiem, lai nodrošinātu maksimālu gaismas caurlaidību.

44. Nomainiet visus savus sīkos paklājiņus, īpaši vannas istabā. Vecie paklāji ir netīri, netīri un rupji.

45. Pat ja jūsu priekšējās durvis izskatās labi, durvju rokturis var būt jānomaina. Tās ļoti nolietojas lietošanas un laikapstākļu dēļ.

46. ​​Ja jūsu jumts nav vislabākajā stāvoklī, bet jūs nevēlaties nomainīt visu, vienmēr varat vienkārši nomainīt visvairāk aizskarošos šindeļus.

47. Pārseguma un pamatu plaisas var salabot lētāk, nekā varētu domāt. Jūs pat varat to izdarīt pats.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!