zobu balinasana majas
Ļaujiet mums jūs izglītot par sarežģīto un bieži vien maldinošo zobu balināšanas pasauli.

1. Zobi ir sūkļi tie uzsūc traipus.

Zobiem ir poras tieši tāpat ādai vai sūklim. Viss, ko ieliec mutē, kam ir krāsa, uzsūksies šajās porās. Zobus iekrāsojot, ārkārtīgi efektīvi darbojas vīns, kafija, tumšās ogas un smēķēšana. Ar laiku šo traipu dēļ zobu dabiskā krāsa kļūst tumšāka. Šie traipi nekad neizzudīs, ja tos aktīvi nenoņemsiet. Pareizi formulēts zobu balināšanas gēls darbojas, uzsūcoties zobos un maigi izspiežot no porām traipus.

2. Zobu balināšana zobus nesabojā.

Tāpat agresīva zobu tīrīšana, arī jebkāda veida ļaunprātīga izmantošana var būt kaitīga. Tomēr, ja to lieto atbilstoši instrukcijai, profesionāla zobu balināšana ir neticami droša. Balināšanas procesā tiek izmantotas aktīvās vielas, lai uz laiku atvērtu poras zobos un paceltu traipus. Pēc katras balināšanas sesijas zobi dabiski remineralizējas un rehidrējas. Zobu balināšana mājās ir ļoti labs veids kā iegūt gaišāku smaidu!

3. Vislabākais laiks zobu balināšanai ir tieši pirms gulētiešanas

Uzreiz pēc balināšanas (neatkarīgi no lietotā produkta) zobi ir jutīgāki pret atkrāsošanos. Poras zobos ir nedaudz atvērtākas un vieglāk tajās var iekļūt traipi. Profesionāli zobārsti iesaka balināt zobus tieši pirms gulētiešanas, jo tas samazina iespēju iekrāsoties un dod zobiem iespēju pa nakti rehidrēties un remineralizēties.

4. Ne visiem zobi var būt pilnīgi balti

Neatkarīgi no jūsu traipiem, zobu dabiskā krāsa tiek iedota jau dzimšanas brīdī. Vienīgais, ko var darīt balināšanas līdzeklis, ir noņemt visus ar laiku sakrājušos traipus. Diemžēl lielākā daļa zobārstu jums to nepateiks un arī nedos nekādu kompensāciju, ja nedarbosies.

5. Jutība pēc zobu balināšanas ir normāla.

Vairāk nekā 60% amerikāņu ir dabiski jutīgi zobi. Visbiežāk to izraisa ģenētika, plāna emalja vai plaisas/bojāti zobi. Balināšanas procesā ir pilnīgi normāli, ka rodas jutība. Zobi īslaicīgi dehidratējas, kas samazina to spēju izolēt nervu no temperatūras izmaiņām. Jutība izzudīs 1236 stundas pēc balināšanas. Zobārsti un higiēnisti iesaka pēcbalināšanas fluorīda terapiju zobu barošanai un rehidratācijas veicināšanai.

6. Lāzera vai UV staru gaismas ietekme ir ļoti maza.

Ultravioletā (UV) gaisma ir gaismas frekvence, kas darbojas, paātrinot balinošā gela darbību. Šis process ir FDA reglamentēts un tiek piedāvāts tikai zobārsta uzraudzībā. Lai gan tas ļoti ātri nobalina, cilvēkiem ar jutīgiem zobiem tas nav ieteicams. Turklāt rezultāti ir īslaicīgi, un tie joprojām ir jāsaglabā (bieži vien ar individuāli pielāgotām balināšanas kapēm vai atkārtotiem zobārstniecības apmeklējumiem). Process ir neticami dārgs un laikietilpīgs.

7. Traipus uz zobiem nevar izņemt pa nakti.

Neviens produkts nevar izbalināt ne pēc dažām minūtēm, ne  vienā dienā. Ķīmiski jebkuram balinošam līdzeklim nav tādā ātrumā iespējams droši iekļūt pietiekami dziļi zobos. Ja tas būtu iespējams, zobārstiem nebūtu labi jāmaksā par pielāgotu balināšanas kapju izveidi. Patiesība ir tāda, ka balināšanas process var ilgt pat 4 dienas un pat vairākus mēnešus. Klientiem ar smagiem traipiem ir jābūt pacietīgiem pret procesu un jāzina, ka katra balināšanas sesija noņem gadus krātus traipus. Kad tie traipi ir pazuduši, gaišos zobus uzturēt ir neticami vienkārši.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!