darbs no majam interneta
Pēdējos gados uzbangojusi interese par darbiem, kuros var strādāt no mājām ne tikai no privātpersonām, bet arī no darba devējiem, kuri saprot, ka ir ieguvumi no tādu darba vietu radīšanas, kas ļauj darbiniekiem strādāt ārpus darba vietas. Līdz 2028. gadam 73% no visām vakancēm būs attālinātie darbinieki, liecina UpWork pētījums un šis pētījums tika veikts pirms COVID19 piespieda uzņēmumus plašā mērogā eksperimentēt ar attālināto darbu.
Abas puses saprot, ka daudzos gadījumos nevajag atrasties vienā vietā vai pat vienā laika joslā, saka mājas lapas Amava izpilddirektors Marks Silvermans, kas savieno cilvēkus ar darbu no mājām un brīvprātīgo iespējām.
Vecāki, aprūpētāji un cilvēki ar hroniskām slimībām un invaliditāti bieži vien meklē darba no mājām iespējas, tāpat cilvēki, kuri vienkārši meklē elastīgākas stundas vai spēju strādāt no jebkuras vietas. Daži no šiem darbiem ir nepilna laika, un var būt nepieciešams atrast darbu ar vairākiem klientiem vienlaikus, bet citai ir pilnas slodzes darbi.
Ja cerat strādāt no mājām, ir pieejams daudz darba vietu, kas prasa dažādas prasmes un pieredzes līmeni un daudzi no viņiem maksā algas, kas salīdzināmas ar pilna laika darbu klātienē. Lūk, 15 darbi, kuros iesakām pameklēt vakances:

1. Klientu apkalpošanas vai servisa speciālists

Klientu apkalpošanas vai servisa pārstāvji atbild uz klientu jautājumiem, risina savas problēmas un palīdz ar pasūtījumiem pa telefonu vai digitāli, un tas ir viens no vienkāršākajiem darbiem no mājām kurā sākt penīt naudu attālināti. Lielākā daļa darbinieku sākumā nopelna aptuveni 4 eiro stundā, bet pieredzējušāki darbinieki vidēji aptuveni 7 eiro stundā, un vidējais stundas rādītājs ir 6 eiro. Tomēr šie amati nav tik elastīgi citi darbi no mājām. Piemēram, ja jūsu maiņa ir no 8 līdz 5, paredzams, ka jūs visu šo laiku būsiet aizņemts.

2. Mājaslapu testētājs

Tīmekļa vietnes testētāji novērtē tīmekļa vietnes un tīmekļa lietojumprogrammas, lai nodrošinātu kvalitāti un lietojamību vairākās ierīcēs, tostarp galddatoros, klēpjdatoros un mobilajās ierīcēs. Testētāji apmeklē tīmekļa vietni vai izmanto lietotni, veic dažus uzdevumus un dalās savos ieskatos. Tie sniedz godīgas atsauksmes par lietojamību un skaidrību, arī par to, cik lielā mērā tie ir saistīti ar saturu. Vidējā stundas likme ir 20 eiro. Lai atrastu darbu, varat reģistrēties vairākās vietnēs, tostarp UserTesting, Userlytics un StartUpLift.

3. Online skolotājs

Līdzīgi tradicionālie skolotāji, arī tiešsaistes pedagogi nodrošina instrukcijas konkrētiem mācību priekšmetiem, sagatavo nodarbību plānus un uzrauga skolēnu progresu. Šis amats ir ideāls ikvienam, kam ir mācību grāds un specifiska prasme, piemēram, svešvalodas prasme. Jūs mācīsiet nodarbību, izmantojot tiešsaistes platformu, piemēram, Zoom vai Google Meet. Amatu vidū ir ne tikai bērnudārzs un skola līdz 12. klasei, bet arī koledža un tālākizglītība visās mācību priekšmetu jomās. Lielākā daļa amatu maksā apmēram 20 eiro stundā, bet par vienu privātstundu var nopelnīt pat 30 līdz 60 eiro stundā.

4. Virtuālais asistents

Virtuālie asistenti dara visu, sākot ar tikšanos plānošanu un beidzot ar pētījumu veikšanu. Dažās pozīcijās galvenā uzmanība ir pievērsta tikai administratīviem uzdevumiem, piemēram, kalendāru un grafiku uzturēšanai un rēķinu izrakstīšanai klientiem, bet citās ir nepieciešama pieredze autorrakstīšanā un sabiedrisko plašsaziņas līdzekļu pārvaldībā. Amati maksā vidēji ap 15 eiro stundā, bet var iet līdz 20 eiro stundā kandidātiem ar sabiedrisko attiecību, rakstīšanas un rediģēšanas, arī sabiedrisko mediju prasmēm. Lielākā daļa virtuālo asistentu vienlaikus strādā ar vairākiem klientiem.

5. Pārrakstītājs

Pārrakstītāji pārraksta iepriekš ierakstītu audio un video, tāpēc ātra un precīza rakstīšana ir būtiska prasme šim darbam. Varat arī parakstīties uz titru televīzijas tiešraidēm, lai gan daudzi cilvēki, kas to dara, ir strādājuši arī par tiesas ziņotājiem un izmantojuši stenotipa iekārtu ar fonētisko tastatūru un speciālu programmatūru, lai nodrošinātu precizitāti. Kapcionāri vidēji nopelna ap 14 deiro stundā. Lai atrastu darbus, varat reģistrēties aģentūrās, piemēram, REV un Upwork, vai arī meklēt atveres noteiktos uzņēmumos, piemēram, Caption Media Group vai CaptionMax.

6. Transkripcionists

Transkripcionisti klausās balss ierakstus un pārvērš tos teksta dokumentos. Medicīnas un juridiskie biroji izmanto transkripcionistus, lai izrakstītu ārstu un juristu diktētas piezīmes. Lielākajai daļai firmu nepieciešama izpratne par medicīnas terminiem un praksi vai juridisks žargons. Iesācēji transkripcionisti parasti nopelna ap 13 dolāriem stundā, bet pieredzējušāki transkripcionisti bieži vien nopelna ap 20 eiro stundā.

7. SEO speciālists

SEO (jeb meklētājprogrammu optimizācijas) speciālists analizē, pārskata un ievieš izmaiņas tīmekļa vietnēs, lai maksimāli palielinātu to cilvēku skaitu, kas apmeklē tīmekļa vietni, un uzlabotu vietnes rangu meklētājprogrammās. Lielākajai daļai amatu nepieciešama vismaz viena gada pieredze un zināšanas par nozares SEO rīkiem un metodēm, piemēram, Google Analytics un tīmekļa vietņu veidošanas platformām, piemēram, Squarespace. Lielākā daļa SEO speciālistu nopelna no 13 līdz 27 eiro stundā.

8. Tiešsaistes terapeits

Tiešsaistes terapeiti sniedz garīgās veselības atbalstu reāllaikā, izmantojot digitālas platformas, piemēram, videokonferences, tālruņa zvanus vai teksta ziņojumapmaiņu. Būs jābūt maģistra grādam psiholoģijā vai sociālajā darbā un neierobežotai licencei, lai trenētos tiešsaistē, tāpēc ir avangards ieguldījums. Bet pieaug pieprasījums pēc televeselības pakalpojumiem, kas savieno pacientus un veselības aprūpes sniedzējus. Lielākā daļa tiešsaistes terapeitu nopelna no 18 līdz 40 eiro stundā.

9. Tekstu rediģētājs

Tekstu rediģētājs nodrošina, ka rakstītais saturs nesatur gramatiskas, pareizrakstības, pieturzīmju un formatēšanas kļūdas. Ja pievēršat uzmanību detaļām un pārzināt AP Stylebook un Čikāgas stila rokasgrāmatu, reklāmas aģentūrām, mājaslapām, sabiedrisko attiecību firmām un mācību grāmatu rakstītājiem korektūru var veikt vidēji par 18 eiro stundā. Šis darbs ir ārkārtīgi elastīgs, un to var paveikt pēc jūsu grafika, ja esat ievērojis dokumenta labošas termiņu.

10. Aptauju veicējs

Vairāki uzņēmumi jums maksās par aptauju veikšanu, lai sniegtu viņiem godīgu viedokli par spēlēm, filmām, patēriņa precēm un vispārējo interešu tēmām. Maksājums ir no 1 līdz 20 eiro par pabeigtu aptauju. Ir vairāki pētniecības uzņēmumi, kuros varat reģistrēties, lai veiktu aptaujas, tostarp 2020. gada pētījums.

11. Mobilais notārs

Notārs sabiedrība darbojas valsts pārstāvis, lai apliecinātu tādu dokumentu darījumi ar nekustamo īpašumu, pilnvaras un pirmpirkuma līgumi pareizu izpildi. Ja esat sertificēts valsts notārs, varat saņemt arī sertificētu, piesaistītu un apdrošinātu mobilo sakaru notārs. Ja nejūtaties komfortabli, aicinot svešiniekus uz savām mājām, varat piedāvāt viņus satikt viņu birojā, slimnīcā vai citā vietā. Vidējā alga ir 15 ASV dolāri stundā, bet vairumā gadījumu svārstās no aptuveni 10 līdz 24 eiro.

12. Virtuālais grāmatvedis

Ja jums ir pieredze rēķinu izrakstīšanā klientiem, algu saraksta izpildē un kontu pārvaldīšanā, varat viegli atrast virtuālu grāmatniecības amatu, tieši noslēdzot līgumu ar vietējo uzņēmumu vai reģistrējoties aģentūrā, piemēram, grāmatvedībā; daudziem nepieciešams bakalaura grāds grāmatvedībā un zināšanas par QuickBooks. Lielākā daļa virtuālās grāmatniecības amatu maksā aptuveni no 16 līdz 21 eiro stundā.

13. Programmētājs medicīnas nozarē

Šajā amatā jums būs jākļūst par sertificētu profesionālu kodētāju, lai precīzi izlasītu pacienta medicīnisko karti, to analizētu, noteiktu viņu diagnozes un pēc tam klasificētu diagnozes un medicīniskās procedūras pēc nacionālās klasifikācijas sistēmas, kas ļauj ārstiem iesniegt apdrošinātājiem medicīniskās pretenzijas. Vidējais stundas atalgojums ir aptuveni 18.50 eiro stundā. Jūs varat slēgt tiešu līgumu ar vietējo ārstu biroju, lai atrastu darbu.

14. Mārketinga konsultants

Ja jums ir pieredze digitālā mārketinga vai zīmolrades jomā, varat palīdzēt uzņēmumiem izveidot saskaņotas kampaņas, izmantojot SEO, epasta mārketingu, sociālos medijus un citas iespējas. Maksa par lielāko darba daļu ievērojami atšķiras no aptuveni 14 līdz 102 eiro stundā, atkarībā no jūsu pieredzes un pārbaudītajiem mārketinga speciālista sasniegumiem.

15. Mājaslapu izstrādātājs

Vairāk tehnoloģiju uzņēmumu savas pozīcijas no amata pārceļ uz elastīgām vai attālinātām lomām. Ja jums ir bakalaura grāds datorzinātnē vai saistītā jomā, esat pabeidzis bootcamp programmu vai ir cita līdzīga programmēšanas pieredze, varat meklēt pilna laika darbu sarakstus, kas piedāvā elastīgas vai attālinātas darba vietas. Vidējā alga ir no 12 līdz 44 eiro stundā.

Daži ātri padomi, iegūt darbu no mājām

Arvien vairāk cilvēku meklē elastīgas stundas un darbavietas, tāpēc pieteikumu iesniegšanas process kļūst konkurētspējīgāks. Ir arī tiešsaistes krāpniecības, kas tiek uzskatītas par darba un mājas iespējām, no kurām ir jāuzmanās. Lūk, kas jādara, lai piezemētu attālinātu darbu un izvairītos no blēdībām:

Piesakieties laicīgi un ātri

Galvenais, lai tiktu pieņemts darbā kādā no šiem darbiem no mājām, ir pieteikties, tiklīdz amats ir izlikts, stāsta Šarlete Bīzlija no Fit Small Business, kas ir digitālais resurss mazo uzņēmumu īpašniekiem. Nav nekas neparasts, ka pirmās stundas laikā, kad sludinājums tiek izlikts, uz to reaģē 100 līdz 150 cilvēki, viņa saka.

Padariet savas prasmes darbā no mājām spīdošas

Darbiniekiem, kas strādā no mājām, jābūt apņēmīgiem un ļoti motivētiem. Tāpēc pārliecinies, ka, piesakoties, izceļiet tās īpašības un jebkuras citas prasmes, kas liecina par spēju patstāvīgi strādāt, stāsta Silvermans. Pievērsiet uzmanību savam talantam, lai sekotu līdzi paša produktivitātei un proaktīvi lūgtu palīdzību, viņš saka. Piemēram, jūsu pavadvēstulē varētu būt rakstīts: Kad saskaros ar izaicinājumiem, es meklēju risinājumus, nevis gaidu, kad problēma atrisināsies pati, un pēc tam iekļauju piemēru.
Lai gan daudzi no kandidātiem, kas pretendē uz darbu no mājām, ir aprūpētāji un vecāki, tomēr, reaģējot uz darba vietām, nav pamata pievērsties šim faktam, norāda attālinātās nodarbinātības aģentūras Kanādā Kvebekā prezidente Šārona Koifmane. vietā izceliet, kāpēc esat labākais cilvēks, kas pilda lomu no uzņēmuma skatu punkta. Iemesls, kāpēc uzņēmumi pieņem darbā attālināti, ir tas, ka viņi nevar atrast talantu uz vietas, viņi cenšas ietaupīt naudu vai arī meklē kādu, kurš izcili labi padodas savam darbam, viņš stāsta.
Tātad, ja jūs piesakāties kļūt par tīmekļa izstrādātāju, jūsu lietojumprogrammai ir jāpaziņo, ka esat labākais tīmekļa izstrādātājs, ko viņi var nolīgt, un jāpaskaidro, kāpēc, viņš saka. Piemēram, jūsu vēstulē varētu sacīt: Esmu izveidojis vairāk nekā 50 tīmekļa vietnes dažādiem klientiem un varu ātri apgriezt projektus ar nelielu pārraudzību un vadību.

Izvairīšanās no krāpšanām

Pirms pretendējat uz amatu, pārliecinieties, vai tas ir likumīgs tiešsaistes darbs ar faktisku uzņēmumu. Pat ja ir kompānija, par kuru nekad neesat dzirdējis, vajadzētu spēt atrast informāciju par firmu un tiešsaistē uzmeklēt atsauksmes par kompāniju, stāsta Bīzlijs. Citiem vārdiem sakot, jūs vēlaties pārliecināties, vai organizācijai ir digitālā pēdas nospiedums, kas pārsniedz pašu radīto (piemēram, LinkedIn lapa vai tīmekļa vietne).
Galvenais, lai nekad nebūtu jāmaksā nauda, lai pieteiktos amatam vai sāktu darbu, saka Silvermans. Pārliecinies, ka saproti, tev maksās un cik bieži, viņš saka. Un uzticies savām sajūtām. Ja tev šķiet, ka kaut kas nav tīrs, skaties nākošo darba sludinājumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!