davana virietim

Ko uzdāvināt vīrietim svētkos, kad negribas samierināties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nebijušas un spilgtas emocijas un līdzpārdzīvojumus! Aizraujoši izbraucieni, nedēļas nogales atpūta, kā arī ēdiena meistarklases un enerģiju veicinošas procedūras. Piedāvājums plašs, svarīgi izzināt vīrieša raksturu, spēju uzdrošināties riskēt un interešu loku.

*Dāvana “gaisā” un “pie stūres”

Par pamatu ņemot vīrieša dzīvesveidu un intereses, izvēlies kādu no elpu aizraujošiem piedzīvojumiem:

-jautrs izbrauciens ar drifta mašīnu;

-kartinga vai kvadracikla trasē;

-piedzīvojumi uz ūdens (veikbords, niršanas apmācības u.c.);

-kā arī vairāki lidojumi īstos lidaparātos (lidmašīnā virs pilsētas panorāmas, helikopteru, deltaplānu kvalificēta instruktora pavadībā).

*Prasmju un atpūtas veicinošas dāvanas svētkos

Ja svētkos jāpārsteidz īsts gardēdis, tad precīzi trāpīts būs ar dzērienu, ēdienu degustācijas apmācībām, to kursiem un dažādām meistarklasēm. Dāvana praktiska un vienlīdz sniegs jaunu informāciju, interesanta, kas sniegs iespēju dalīties iespaidos un pasniegt maltīti, balstoties uz semināros iegūto pieredzi. Tāpat laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un brīvais laiks! Tu vari sagādāt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – divvientulību un miera baudījumu. Bieži vien nedēļas nogale paiet steigā un ikdienas rūpēm, tālab speciāli ieplānotas brīvdienas atpūtas namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

*Veselības rituālu kompleksi un enerģiju atjaunojošas procedūras vīrietim

Tas ir vien pieņēmums, ka par labsajūtu rūpējas tikai daiļā dzimuma pārstāves. Plaša piedāvājumā veselību atjaunojošas un relaksācijas procedūras ne tikai nomierinās, bet arī sniegs iespēju atvilkt elpu no ikdienišķām rūpēm un ļaus sakārtot domas. Masāžas (eksotiskā Bali un spēcinošā Jumeiho), patīkams baudījums ūdens atpūtas kompleksā, burvīga pasēdēšana draugu lokā kādā no omulīgajām tējnīcām, relaksācija pirtī u.c. Parūpējies par gadīgā tēta, mīlošā vīra vai brāļa atpūtu!

*Aizraujoša un aktīva dāvana

Vīriešu kārtas pārstāvjiem, kuriem samērā patīk aktivitātes un aizraujošas laika pavadīšanas iespējas, iegādāties attiecīgu dāvanu:

-netipiska sporta veida (kērlinga, paukošanas u.c.) apmācības;

-būs noderīgs un motivēs sporta centra abonements;

-ziemas sporta veida, kā snovošana, slēpošana dāvana un vēl citi varianti

Ja tomēr apjūc plašajās dāvanu iespējās, pārsteidz ar dāvanu komplektu. Tur ietverti vairāki piedāvājumi, no kā draugs vai vīrs pats varēs izraudzīties sev dāvanu. Tāds dāvanas risinājums radīs jaukas un neaizmirstamas sajūtas dzimšanas vai vārda dienā, gada nogales svinībās vai citās dzīves svinēšanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!