padomi ka flirtet

Neverbālā valoda var būt daudz efektīvāks ierocis pavedināšanā, nekā pasakas un smieklīgi stāsti, kuras parasti stāsti randiņos. Liec malā pastāstiņus un ieklausies mūs ieteikumos. Tu vari savaldzināt sievieti, kura sēž pie bāra letes, pirms iepazīsties ar viņu. Jums ir nepieciešams pārzināt sejas mīmikas valodu un ķermeņa  kustības. Pamēģini iegaumēt un pielietot praksē neverbālā flirta paņēmienus.

1.Atslābinies Atlaidies ērti krēslā, esi pārliecināts par sevi. Pētījumi ir pierādījuši, ka šāda poza stāsta citiem par  paškontroli. Sievietes to interpretēt  kā dominējošu pazīmi, kas ir svarīga daļa no Jūsu pievilcības.

2.Esi atvērts Vīrieši kuri nesakrusto rokas izskatās daudz pievilcīgāki, aktīvi un pārliecinoši. Izvairies no pozām kur Tavs ķermenis ir saspiest vai aizvērts.

3.Smaidi, bet nepārcenties Smaidam jābūt no sirds, nevis saviebies un neapmierinātas par dzīvi. Sievietēm patīk  jautri un sabiedriski vīrieši.

4.Komunicējot, pieskaries sarunu biedram Apskauj savu draugu un papliķē pa muguru! Sievietes to noteikti ievēros. Tas rada priekšstatu, ka Tu esi atvērts un galants.

5.Fokusē viņas uzmanību savai sejai. Piemēram, paberzējat žokļi vai zoda daļu. Šādi  pievērsīsiet uzmanību uz jūsu vīrišķīgajām iezīmēm. Apakšējā sejas forma ir tieši saistīta ar Tava līmeņa testosteronu.

6.Kopē viņas kustības Pievērs uzmanību viņas žestiem, vai kā viņa tur dzēriena glāzi. Kustību atkārtošanās var padarīt Jūs pievilcīgāku, – bet nepārspīlēt to. Tas varētu nobiedēt sievieti – viņa var saprast, ko Jūs mēģināt viņai izpatikt, vai arī izsmiet.

7.Tēmē ar acīm Pārlaid acu skatienus visai telpai ik pa brītiņam, neaizmirstot skatienu apstādināt pie interesējošas sievietes. Tev noteikti jānoķer viņas skats uz neilgu laiku, lai nesamulsinātu.

8.Seko viņas signāliem Ja visu esi izdarījis pareizi, viņa noteikti dos Tev signālu-ka ir ieinteresēta. Skatoties uz tevi viņa piekārtos matus, vai arī aizliks aiz aus. Vēl labāks variants ir tad, kad saskatāties viņa pie paceļ uzacis- tas savukārt nozīmē, ka sieviete ir ieinteresējusies uzzināt par Jums ko vairāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!