Pie. Dec 24th, 2021
DIY projekti
Tā kā Covid-19 izposta pasauli, daudzi cilvēki ir pievērsušies mājas labiekārtošanai, lai saglabātu darbu. Beidzot ir pietiekami daudz laika, lai izveidotu šo klāju, par kuru runājāt. Vairs nav attaisnojumu. Izņemot varbūt visa augošās izmaksas. Īpaši zāģmateriāli.
Bet neuztraucieties. Šeit ir daži padomi un triki, kā ietaupīt naudu Home Depot.

1. Brauciet uz klīrensa sekciju

Pēdējais modelis, bojātas preces, neglīti augi, jūs to nosaucat. Ja tas ir dīvains, vecs vai salauzts, varat to atrast klīrensa sadaļā par īpaši lētu cenu. Home Depot vienmēr mēģinās samazināt preces pirms to izmešanas. Viņi pazeminās cenu katru nedēļu, līdz tā beigsies. Ja cena sasniedz nulli, viņi to izmet. Tāpēc negaidiet pārāk ilgi, pirms nospiežat mēlīti.

2. Virtuves un vannas pasākums

Šis īpašais pasākums ilgst apmēram trīs mēnešus. Parasti tas sākas janvāra vidū. HD zina, ka Ziemassvētkos jums trūkst naudas, taču viņi joprojām vēlas ieņēmumus. Tātad, ja plānojat veikt lielus virtuves vai vannas istabas remontdarbus, pagaidiet, līdz šis pasākums sākas. Jūs varat ietaupīt līdz pat 40% no daudzām lietām. Runājot par vannas istabām un virtuvēm, 40% var būt nozīmīgi.

3. Iegūstiet komerciālo kredītkarti

Ja esat darbuzņēmējs vai plānojat bieži iegādāties TONNĀRU preču no Home Depot, noteikti paņemiet sev viņu līgumslēdzēja kredītkarti. Tam ir pārsteidzošas balvas. Naudas atmaksa ik pēc dažiem mēnešiem, kā arī īpašie piedāvājumi un stimuli.

4. Paņemiet projekta aizdevuma kredītkarti

Vai veicat tikai vienu un pabeigtu projektu, piemēram, jaunu klāju? Nefinansējiet to ar parasto kredītkarti. Jūs varētu maksāt 20% vai vairāk procentu maksās. Home Depot projekta aizdevuma karte ir tikai 8,99% bez gada maksas. Lieliski piemērots tiem, kas dara to pats.

5. Pēcsezonas izpārdošana

Kad beidzas galvenā sezona, viss, kas palicis pāri no šīs sezonas, ir jāpārdod. Viss tiek atzīmēts, līdz cilvēki sāk par to cīnīties. 90% atlaide šeit nav nekas neparasts. Noteikti pārbaudiet to. Visu, ko iegādājaties, glabājiet pagrabā līdz nākamajam gadam.

6. Kļūda krāsa

Lielākajai daļai krāsu veikalu ir krāsu kannu siena, ko viņi nosauks par “kļūdas krāsu” vai “ou krāsu”. Tie ir krāsu maisījumi, kas vai nu neizrādījās pareizi krāsu/tekstūras problēmu, dubultu pasūtījumu vai pasūtījumu dēļ, kas nekad netika saņemti. Ja neesat izvēlīgs, kādā krāsā ir jūsu siena, varat ietaupīt 80-90%.

7. Ietaupiet naudu par instalācijām, mācoties pats

Home Depot vada daudzus “dari pats” darbnīcas. Jūs varat ietaupīt 50% no kopējām projekta izmaksām, veicot roku darbu pats. Uzstādīt savu tualeti nav tik grūti, kā izklausās.

8. Vai jums nepatīk apmeklēt darbnīcas?

Tam vienmēr ir pieejams YouTube videoklips. Pat ja jūsu plāns ir uzbūvēt trebušetu, lai varētu mest ķirbjus savam draugam 300 metru attālumā, tam ir video. Tas pats attiecas uz mājas projektiem. Neuztraucieties par kļūdu pieļaušanu. Pat profesionāļi pieļauj kļūdas.

9. Saglabājiet savus ainavu augu kvītis. Jūs varat saņemt bezmaksas augu, ja nejauši nogalināsiet savu.

Ir viegli nogalināt augu. Laistiet to pārāk daudz, laistiet pārāk maz, paskatieties uz to nepareizi utt. Augi visu laiku mirst. Es personīgi esmu nogalinājis vismaz astoņus sukulentus. Ja tie būtu bijuši ainavu augi, ja es tos būtu iegādājies Home Depot un ja tie būtu jaunāki par gadu, es būtu varējis ienest veikalā to nobružātās atliekas un saņemt apmaiņu.

10. Pieprasiet bezmaksas zāģmateriālu izciršanu

Ja veicat lielu projektu un esat jauks pret zāģmateriālu partneri, viņi var veikt jūsu zāģmateriālus bez maksas. It īpaši, ja ir agrs rīts un viņiem nav daudz ko darīt. Tomēr, ja veikals ir iesaiņots, nepiespiediet tos, lai saņemtu bezmaksas izcirtņus.

11. Apjoma atlaides

Jo vairāk jūs pērkat, jo vairāk ietaupīsit. Bet tikai tad, ja jūs to lūdzat. Tāpat kā vairums veikalu, Home Depot nedos jums atlaidi, ja vien jūs to neprasīsit. Jo lielāks projekts, jo lielāku atlaidi saņemsiet atsevišķiem gabaliem. Pieprasiet apjoma atlaidi jebkuram projektam, kas pārsniedz 1000 USD. Sliktākais, ko viņi var pateikt, ir nē.

12. Nomājiet savus rīkus

Jā, ir patīkami iegādāties jaunu spīdīgu instrumentu. Bet būsim godīgi. Kad jūs kādreiz atkal izmantosiet šo hidraulisko aizmugurējo dīseli? Tas ir 5000 USD jauns, bet jūs varat to iznomāt uz dienu par simts dolāriem. Tas ir 98% ietaupījums. (Lielākā daļa rīku ir tādi.)

13. Pievienojieties militārajam dienestam un ietaupiet 10%

Labi, šī nav lieliska ideja, ja jums ir nepieciešams tikai skrūvgriezis, bet, ja jūs agrāk strādājāt armijā… Nu, tagad jūs nodarbojaties ar biznesu. Skrūvgriežu bizness. Iegūstiet sev veterāna ID (tikai ASV) un ietaupiet 10% no visiem pirkumiem.

14. Īpašo vērtību sadaļa

Home Depot īpašo vērtību sadaļā (tikai tīmeklī) bieži ir tūkstošiem preču ar atlaidi. Jūs varat ietaupīt no 10% līdz 80%. Noklikšķiniet uz klīrensa pogas, lai atrastu labākos piedāvājumus. Kāpēc maksāt 230 USD par spoguli, ja tikpat jauku var iegādāties par 45 USD?

15. Laiks ir nauda

Jūs esat aizņemts cilvēks. Jums nav jātērē laiks, benzīns un nobraukums automašīnai, lai iegūtu naglu kasti un āmuru. Pasūtiet šo atkritumu tiešsaistē. Ja jūs pērkat vismaz 45 ASV dolārus (iespējams, kādā brīdī tas palielināsies), saņemsiet bezmaksas piegādi. Protams, šodien to nevar dabūt, taču tas šodien ļauj dzert alu un skatīties televizoru. Tas ir jaunais amerikāņu sapnis.

16. Reģistrējieties e-pasta sarakstam

Jā, ir kaitinoši visu laiku saņemt e-pasta ziņojumus no uzņēmumiem, taču padomājiet par to šādi: jums ir jāpaliek adresātu sarakstā tikai tad, kad esat projekta vidū. Home Depot bieži sūta e-pastus ar reklāmas kodiem un lielām atlaidēm. Jūs varētu ietaupīt 300 USD no sava klāja cenas. Tas ir dažu e-pasta ziņojumu vērts. Atteikties vēlāk.

17. Cenas atbilstība plus 10%

Pirms kaut ko pērkat, ātri pārbaudiet konkurenci. Ar viedtālruni tas ir vienkārši. Vienkārši meklējiet Google produkta nosaukumu. Iespējams, Amazon to var atrast lētāk. Home Depot saskaņos šo cenu un pēc tam atlaidīs papildu 10% no starpības. Tas nav daudz, bet tas ir godīgs darbs.

18. Jautājiet vadītājam

Neesiet tā persona, kas saka: “Vai es varu runāt ar jūsu vadītāju?” jo tas nekad nebeidzas labi. Tā vietā pirms maksāšanas atzīmējiet vienu atzīmi. Jūs varat tos atrast veikala priekšpusē vai staigāt apkārt, izskatoties svarīgi. Viņiem ir tiesības atņemt vienotu likmi no jebkuras preces. Jūs varētu ietaupīt piecdesmit dolārus, tikai smaidot un esot jauki. Kāda pasaule.

19. DEPO klientu karte

Pievienojieties šim ekskluzīvajam klubam (nepieciešams e-pasts vai tālruņa numurs, oho) un nekavējoties saņemiet bezmaksas dāvanu karti līdz 50 USD vērtībā. (Atkarīgs no veikala/pieejamajiem piedāvājumiem.) Jums arī tiks nosūtīti e-pastā/īsziņās dažādi piedāvājumi un kuponi, lai ietaupītu vēl vairāk naudas. Dārza mantām ir liela peļņa, tāpēc viņi neiebilst par to atlaidi, lai jūs nokļūtu veikalā.

20. Kokmateriālu lūžņu sekcija

Ja jums ir nepieciešami tikai daži nepareizi veidoti koka gabali, apskatiet pārpalikušo/lūžņu sadaļu. Tas var būt paslēpts, tāpēc jautājiet savam partnerim. Šeit varat atrast zāģmateriālus, kas ir sagriezti, salauzti vai vienkārši izskatās dīvaini. Jūs varat viegli ietaupīt līdz pat 90%. Kad zāģmateriāli nonāk metāllūžņu nodaļā, tie būtībā aizdegas. Ja vēlaties bērniem uzcelt koku fortu, piedāvājiet viņiem piedāvājumu par visu zemes gabalu.

21. Krāsa tiek pārdota katru brīvdienu nedēļas nogali

Ietaupiet daudz krāsas, gaidot brīvdienu nedēļas nogali, piemēram, Tēva dienu vai 4. jūliju. Home Depot vismaz piecas reizes gadā rīko lielas krāsas akcijas. Tāpēc, ja vien jums nav nepieciešams kaut ko uzkrāsot pēc iespējas ātrāk, noteikti ir vērts gaidīt.
Redaktors

Autors: Redaktors

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *