ka ietaupit uz komunalajiem pakalpojumiem

Lieki teikt, ka Jums ir nepieciešama elektrība, ūdens, siltums, telefona pakalpojumi un tā tālāk. Parasti šīs izmaksas nav apspriežamas, jo siltumu un elektrību parasti piedāvā tikai viens uzņēmums, elektrību gan var pirkt no vairākiem piegādātājiem. Tomēr Jūs joprojām varat samazināt šīs izmaksas Jūsu pašu mājās. Piecas zemāk minētās metodes ir lielisks veids sākums.

1. Jautājiet zemāku cenu

Tas nestrādās ar apkures kompāniju, bet Jums ir lieliska iespēja to darīt ar mobilo pakalpojumu sniedzēju, jo šie pakalpojumi ir ļoti konkurētspējīgi.

2. Maksājiet tikai par to, ko Jūs izmantojat

Pārtrauciet maksāt par kabeļu vai satelīta pakalpojumiem, kas Jums nav nepieciešami. Samaziniet pakalpojumus līdz līmenim, kas joprojām nodrošina programmas, kas Jums ir nepieciešamas, bet Jums nav papildus pakalpojumu, ko Jūs reti izmantojat.

3. Sāciet taupīt elektrību

Uzstādiet mājās enerģijas un ūdens efektīvas ierīces un uzlabojumus. Lielākajai daļai no tām vēl ir mazas sākotnējās izmaksas, piemēram, jaunajām spuldzēm, bet ilgtermiņā, Jūs ietaupīsiet daudz.

4. Salīdziniet apdrošināšanas piedāvājumus

Atrodiet viskonkurētspējīgāko cenu visām Jūsu apdrošināšanas prasībām – dzīves, invaliditātes, mājas, auto un veselības.

5. Samaziniet pārtikas rēķinu

Samaziniet Jūsu pārtikas rēķinu, izmantojot īpašos piedāvājumus un atlaides. Veikalu zīmoli ir gandrīz vienmēr ir lētāki un lielākā daļa garšo tāpat. Ja Jūsu reģionā ir daudz pārtikas preču veikalu, salīdziniet tos, lai uzzinātu, kurā Jums vajadzīgie produkti ir pieejami par labāku cenu.

Saskaitiet savus ienākumus un izdevumus
Kad tas ir izdarīts, Jums būs skaidrs priekšstats par savu finanšu situāciju. Ja jūsu ienākumi ir lielāki nekā Jūsu izdevumi, Jūsu finanšu situācija ir stabila un Jums vajadzētu mēģināt ātrāk nomaksāt savus kredītus un kredītkartes.

Ja abas summas ir vienādas, tas ir pieņemami, bet varbūt mēģiniet mazliet samazināt savus izdevumus. Tomēr, ja Jūsu izdevumi kopā ir lielāki nekā Jūsu ienākumi, tas nav labi, un Jūs drīz varētu ieslīgt nopietnos parādos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!