ka pelnit naudu ar telefonu

Naudas pelnīšana ar viedtālruni kļuvusi vieglāka kā jabkad. Ir daudz iespēju dažādos veidos nopelnīt papildu naudu no sava telefona. Ja vēlaties papildināt savu bankas kontu, viedtālrunis var būt tikai veids, kā to izdarīt. Mēs izskatīsim dažus no labākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu no sava telefona un kā sākt darbu.

nopelnīt naudu mobilajā telefonā

Ja brīvajā laikā meklējat veidus, nopelnīt skaidru naudu, viedtālrunis var palīdzēt gūt kādus papildu ienākumus. Neatkarīgi no , vai jums ir tikai dažas minūtes vai pāris stundas, ir ļoti daudz iespēju nopelnīt ātru naudu vai nopelnīt dāvanu kartes un cita veida balvas, izmantojot daudzas aplikācijas, tostarp gigantiskas aplikācijas tālrunī.

11 veidi, nopelnīt telefonā

Ja vēlaties saprast, nopelnīt naudu tālrunī, ir pieejamas daudzas iespējas. Aplūkosim dažus labākos veidus, tiešsaistē nopelnīt, izmantojot legit naudas pelnīšanas aplikācijas, un sākt darbu.

1. Spēļu spēlēšana

Viens no populārākajiem veidiem, Android lietotāji un iPhone lietotāji var nopelnīt vairāk naudas, ir spēles. Spēles var spēlēt, lejupielādējot tālrunī esošās programmas. Ar spēlēm var nopelnīt punktus, kurus izpirkt par naudu vai saņemt izmaksas PayPal skaidrās naudas, dāvanu karšu un citu līdzekļu veidā, atkarībā no spēles.

2.Video skatīšanās par papildu naudu

Ja jums ir dažas minūtes un gribas nopelnīt dažus zaļos, varat skatīties video, lai nopelnītu papildus naudu.Bezmaksas programmas, piemēram, Swagbucks, ClipClaps un FusionCash, maksās par videoklipu skatīšanos.Izmantojot šīs aplikācijas, var iegūt balvas un bonusa punktus, kas ir izpērkami par skaidru naudu un dāvanu kartēm.

3. Investīciju aplikāciju lejupielāde

Investīciju aplikācijas ir viena no labākajām pasīvo ienākumu plūsmām. Pieejams gan Google Play veikalos, gan iPhone IOS aplikāciju veikalā, varat lejupielādēt investīciju aplikāciju un dažu minūšu laikā izveidot investīciju kontu.
Varat izvēlēties veikt ieguldījumus automātiski pārvaldītos fondos vai ieguldīt pašu izvēlētos krājumos un ETF. Atceries, ka tavs kapitāls ir riskēts ar investīcijām, tāpēc ieliec tikai tik, cik vari atļauties, lai atskaitītos par tirgus svārstībām.

4. Aptauju aizpildīšana

Ja vēlaties nopelnīt kādu naudu un dalīties savā viedoklī, apmaksātu aptauju veikšana jums varētu būt piemērotākais variants. Daudzas tirgus izpētes kompānijas jums maksās par tiešsaistes aptauju veikšanu, izmantojot tādas lietotnes Survey Junkie.
Atliek tikai pabeigt aptaujas un atbildēt uz aptaujas jautājumiem n dažādas tēmas, lai nopelnītu, ieskaitot lietotāju testēšanu un produktu testēšanu. Kad aptauju veikšana ir pabeigta, jūs saņemat punktus, ko izpērkat par dāvanu kartēm un PayPal skaidro naudu. Galvenais, lai pārliecinātos, vai izmantojat legit maksas aptaujas.

5. Iepirkšanās tiešsaistē

Daudzi lielākie mazumtirgotāji piedāvā pārsteidzošus kasu darījumus, strādājot ar tādām aplikācijām Rakuten, BeFrugal, drop un citām. Atliek tikai lejupielādēt programmu, iestatīt kontu un sākt iepirkties tiešsaistē, parasti. Programma par katru pirkumu jums atmaksā noteiktu procentuālo daļu atpakaļ naudas atmaksu. Šīs aplikācijas ir pilnīgi brīvas un ir lielisks variants naudas taupīšanai iepirkšanās laikā. Arī citas lietotnes, piemēram, Ibotta, atdos skaidru naudu, iepērkoties klātienē un veicot pirkumus tiešsaistē.

6. Foto un video uzņemšana par atlīdzību

Daudzas programmas maksās par jūsu fotoattēliem un videoklipiem, piemēram, Foap, Snapwire un EyeEm ir dažas opcijas, ko varat izmantot. Fotoattēlus no mobilā tālruņa varat augšupielādēt to platformās un padarīt tos pieejamus to tirgus laukumā. Aplikācijas piedāvā procentus ikreiz, kad fotoattēli tiek pārdoti vai videoklipi tiek pārdoti aģentūrām un pircējiem.

7.Mazo darbu aplikāciju izmantošana

Ir daudz aplikācijas, kas brīvajā laikā ļauj nopelnīt. Šīs aplikācijas var ietvert braukšanu Uber un Lyft vajadzībām vai ēdiena piegādi, izmantojot tādas aplikācijas GrubHub un UberEats.Citas programmas, piemēram, TaskRabbit, var noderēt vispārīgiem uzdevumiem, ko veicat, ja jums ir dažas brīvas stundas.GG programmas ir lieliska opcija, ja meklējat kaut ko elastīgu, kur varat iestatīt savas stundas.

8. Apģērbu pārdošana

Vēl viens lielisks veids, nopelnīt papildu naudu, ir pārdot preces, piemēram, apģērbu un mājas piederumus, tiešsaistes lietotnēs. Lai pārdotu savas preces, varat izmantot tādas programmas Poshmark, Mercari un eBay. Dažas programmas, piemēram, Poshmark, izmanto maksas procentus, bet piedāvā bezmaksas piegādes etiķeti, lai varētu ātri nosūtīt savus vienumus. Citās lietotnēs, piemēram, eBay, būs jāsedz maksa par piegādi. Tāpēc ir svarīgi preces cenot, domājot par šīm niansēm, lai nodrošinātu, ka pelna pietiekami daudz naudas. Šis ir augošs segments ar ļoti daudzām izvēlēm, tāpēc izvēlies labāko aplikāciju apģērbu pārdošanai.

9. Noslēpumainu pirkumu lietojumprogrammu izmantošana

Vēl viena iespēja, nopelnīt vēl kādu naudu, ir izmantot noslēpumainu iepirkšanās aplikāciju. Tādiem uzņēmumiem FieldAgent un GigWalk ir mobilās aplikācijas, kur jums lietotājam tiks paziņots, kur iepirkties ar dažādiem zīmoliem un ziņot par savu pieredzi. Par katru noslēpumaino iepirkšanās pieredzi saņemat nelielu samaksu, un tas var būt labs variants, papildināt ienākumus.

10. Kļūstiet par valodas skolotāju

Ir daudzi valodas pakalpojumi pēc pieprasījuma, piemēram, TutorJob, kur pa tālruni var apmācīt citus. Atkarībā no zināmajām valodām var mācīt un nodarbībām uzstādīt savas stundas. Pēc nodarbību beigšanas kopā ar skolēniem saņemsiet samaksu, padarot to par vienkāršu un vieglu procesu.

11. Uzņemieties klientu apkalpošanas lomu

Daudzas klientu apkalpošanas lomas var veikt, izmantojot mobilos tālruņus, tādējādi tas ir efektīvs veids, nopelnīt, strādājot nepilnu darba laiku. Varat atbildēt uz tālruņa zvaniem un risināt klientu problēmas, atrodoties mājās, un nopelnīt stundā. Daudzas kompānijas algo šāda veida lomu, tāpēc ir vērts sekot līdzi populārajās darba vietnēs klientu apkalpošanas iespējām.

Sākam pelnīt naudu telefonā Šodien

Pateicoties viedtālruņiem, naudas pelnīšana telefonā kļuvusi vieglāka nekā jebkad agrāk, un ir daudz vienkāršu iespēju, ko šodien var sākt darīt, lai nopelnītu papildus skaidru naudu. Lai gūtu plašāku iedvesmu un detalizētus padomus, kas palīdzēs šodien sākt pelnīt, mūsu mājaslapā varat atrast citus pelnīšanas naudas stabiņus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!