ka nopelnit bez ieguldijumiem

Vai vēlaties nopelnīt papildus naudu, bet nevēlaties veikt ieguldījumus? Ja tā, tad jums ir paveicies! Ir vairāki veidi, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, ar savu telefonu, neieguldot ne centa. Šajā rakstā aplūkosim dažas no labākajām metodēm, kā to izdarīt. Neatkarīgi no tā, vai jums ir tikai dažas minūtes vai vairākas stundas katru dienu ko veltīt papildus peļņas gūšanai, ikvienam ir kaut kas piemērots! Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk.

Reģistrējieties aptaujas vietnēs, lai nopelnītu naudu

Daudzi uzņēmumi vēlas dzirdēt jūsu viedokli! Viņi jums samaksās par jūsu laiku un pūlēm, piedāvājot jums aizpildīt anketas. Pretī jūs saņemsiet skaidru naudu vai dāvanu kartes. Pirms reģistrēšanās noteikti izlasiet vietnes noteikumus un nosacījumus, lai zinātu, kā tie darbojas.

Dažas populārākās aptauju vietnes ir:

swagbucks.com
inboxdollars.com
mypoints.com

Veltiet dažas minūtes katru dienu, lai aizpildītu aptaujas, un jūs sāksiet pelnīt papildus naudu!

Prasības, lai pievienotos aptauju vietnēm atšķiras. Tomēr lielākā daļa pieprasa, lai jūs būtu ASV vai Apvienotās Karalistes iedzīvotājs, kas ir vismaz 18 gadus vecs. Turklāt dažas vietnes pirms reģistrēšanās var pieprasīt aizpildīt aptauju. Tas ir paredzēts, lai vietnei pievienotos tikai ieinteresētās personas.

2. Skatieties video vai klausieties mūziku, lai nopelnītu naudu

Šis ir ļoti vienkāršs veids kā papildus nopelnīt! Daudzas vietnes maksās par videoklipu skatīšanos vai mūzikas klausīšanos. Viss, kas jums jādara, ir jāizveido savs konts un sākt skatīties vai klausīties vai skatīties. Parasti to var darīt savā brīvajā laikā, un tas neprasa daudz pūļu.

Dažas populāras vietnes ietver:

slidejoy.com
cashcrate.com
fusioncash.net

Kāpēc papildus nenopelnīt par kaut ko, ko jūs darītu tāpat? Lai saņemtu vairāk padomus, skatiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā nopelnīt naudu vienas stundas laikā.

3. Aizpildiet piedāvājumus vai reģistrējieties pakalpojumiem

Daudzi uzņēmumi maksās jums, lai reģistrētos viņu pakalpojumiem vai izpildītu piedāvājumus. Parasti tas viņiem ir veids, kā iegūt jaunus klientus. Apmaiņā viņi jums piešķirs atalgojumu naudas veidā.

Pirms piedāvājumu aizpildīšanas izlasiet noteikumus un nosacījumus, lai uzzinātu uz ko jūs parakstāties.

Dažas populāras vietnes ietver:

instagc.com
cashcrate.com
rewardport.com

Tātad, ja meklējat veidus, kā nopelnīt nedaudz papildus naudu, šīs ir dažas lieliskas iespējas! Vēl viena laba alternatīva ir Bondora Go & Grow produkts, kurā reģistrējoties saņemat €5 bez maksas.

4. Lejupielādējiet un izmantojiet aplikācijas, lai papildus nopelnītu

Daudzas aplikācijas maksās par to izmantošanu. Tās parasti ir balstītas uz uzdevumiem, un jūs saņemsiet samaksu par uzdevumu izpildi. Piemēram, jums var lūgt nofotografēt veikala skatloguvai atbildēt uz jautājumiem par produktu.

Dažas populāras lietotnes ietver:

fieldagent.net
gigwalk.com
easyShiftApp.com

Tātad, ja jums ir dažas minūtes laika katru dienu, kāpēc gan nenopelnīt papildu naudu?

5. Piedalīties fokusa grupās vai aptaujās, lai papildus nopelnītu

Varat arī piedalīties fokusa grupās vai aptaujās. Tās parasti aizņem ilgāku laiku nekā parastās aptaujas, taču par jūsu laiku jums tiks samaksāts vairāk. Uzņēmumi vēlas uzzināt jūsu viedokli par saviem produktiem vai pakalpojumiem un ir gatavi par tiem maksāt!

Dažas populāras vietnes ietver:

20/20 panel
Respondents.io
Survey Junkie

Šīs ir lieliskas iespējas, ja vēlaties nopelnīt papildu naudu! Piedalīšanās fokusa grupās vai aptaujās ir lielisks veids, kā to izdarīt.

6. Pārdodiet lietas tiešsaistē, lai papildus nopelnītu

Vai jums ir lietas, kurus vairs neizmantojat? Vai arī jūs esat amatnieks un ar rokām darināt lietas?

Ja tā, varat tos pārdot tiešsaistē! Ir daudzas platformas, kurās varat pārdot savus produktus, piemēram, Etsy vai Amazon. Varat izmantot savu mobilo tālruni un fotografēt preces, kuras vēlaties pārdot tiešsaistē.

8. Spēlējiet spēles, lai nopelnītu papildus naudu

Šis ir paredzēts spēlētājiem! Jūs varat saņemt samaksu, lai spēlētu spēles. Cik forši ir tas?

Daudzi uzņēmumi maksās jums, lai pārbaudītu jaunas spēles vai sniegtu atsauksmes par esošajām. Tātad, ja jums patīk spēlēt spēles, kāpēc gan nesaņemt samaksu par to?

Dažas populāras vietnes ietver:

playtestcloud.com
userlytics.com
Engineyard.com

Šīs ir lieliskas iespējas nopelnīt nedaudz papildu naudas! Kāpēc nesaņemt naudu, lai darītu to, kas jums patīk?

Aplūkojiet arī šo lielisko iespēju nopelnīt papildus naudu internetā – TotoBonusi.com

9. Klientu atbalsts

Daudzi uzņēmumi meklē klientu atbalsta pārstāvjus. Jūs varat strādāt no mājām un nodrošināt klientu atbalstu cilvēkiem visā pasaulē!

Dažas populāras vietnes ietver:

liveops.com
startek.com
convergys.com

Tātad, šī ir lieliska iespēja, ja meklējat veidu, kā nopelnīt papildu naudu! Jūs varat nopelnīt naudu no mājām un palīdzēt cilvēkiem visā pasaulē.

Šie ir tikai daži no daudzajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, neieguldot savus brīvos līdzekļus. Tātad, ja meklējat veidus, kā nopelnīt papildu naudu, šīs ir dažas lieliskas iespējas! Kāpēc gan nepamēģināt kādu no tām?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *