pelnit ar socialajiem tikliem
Sociālajos medijos ir vairāk naudas pelnīšanas iespēju, nekā varētu realizēt. Sociālie mediji patiesībā var būt diezgan ienesīgi.
Daudzi eksperti saka, ka sociālie mediji ir domāti saziņai ar cilvēkiem, nevis pārdošanai, bet kādā brīdī izmantot izveidotos kontaktus var būt ļoti izdevīgi. Ja esat izveidojis pietiekamu uzticēšanos saviem sekotājiem, viņi vairāk vēlēsies iepazīties ar jūsu ieteikumiem un kopīgotajām saitēm.

Seši veidi, nopelnīt sociālajos tīklos

1. Reklamējiet partneru produktus (affiliate marketing)

Neatkarīgi no nozares, kurā atrodaties, varat atrast lieliskus digitālos produktus, ko reklamēt Clickbank platformā. Un, ja ar tevi tas īsti neiepriecina, tu vari kļūt arī par Amazon partnerprogrammas biedru, reklamēt paša izvēlētus produktus un par tiem nopelnīt komisijas naudu Amazon produktu netrūkst.
Tālāk, vietā, lai tviterī publicētu saites un cerētu uz labāko, paturiet prātā, ka visgodīgākais un efektīvākais veids, reklamēt partneru produktus, ir to apskati. Ja jūs personīgi izmantojat produktu un jums tas patīk, tad Jūs varat gūtu labumu no tā. Uzrakstiet detalizētu produkta aprakstu un dalieties, kāpēc jums šis produkts patīk. Nebaidies runāt par to, kas tev patīk un nepatīk. Var izmantot arī video formātu, ja tas vairāk ir tavs stils.
Noteikti atklājiet arī savas partneru attiecības. Vairumā gadījumu ir juridiska prasība, taču ir arī labākā prakse. Jūsu lasītāji vai skatītāji novērtēs Jūsu godīgumu.

2. Izveidojiet un reklamējiet savus digitālos produktus.

Ja jums jau ir blogs un kādā laika posmā esat parādījis savas zināšanas par konkrētu tēmu, iespējams, Jūs gribēsiet izveidot egrāmatu, audio programmu vai video kursu un pārdot to savai auditorijai. Sociālie mediji ir ideāla vieta šāda produkta popularizēšanai.
Tādas platformas Gumroad, Sellfy un Amazon KDP programma atvieglo PDF, MP3 vai video faila publicēšanu un pārdošanu par jūsu izvēlētu cenu, paturot prātā, ka visas platformas paņems nelielu komisiju par sniegtajiem pakalpojumiem.
Tāpat jebkur, arī šeit kvalitāte ir atslēga, lai radītu ko tādu, ko cilvēki ne tikai vēlas lietot, bet maksās, lai to lietotu. Ja īpaši piedomāsiet par lieliska digitālā produkta radīšanu,  noformēšanu un popularizēšanu, noteikti redzēsiet lielākus pārdošanas apjomus.

3. Reklamējiet produktus un pakalpojumus

Jums ir daudz iespēju dalīties sponsorētos ierakstos, kas popularizē citu uzņēmumu produktus un pakalpojumus. Tas ir ļoti tiešs veids, nopelnīt naudu internetā ar sociālajiem medijiem.
Bet, ja jums nav liela sekotāju skaita, šī var nebūt liela iespēja. Ir jāuzmanās arī no produktu pārmērīgas reklamēšanas, jo, ja sekotāji redz, ka jūs nepārtraukti tvītojat par vienu vai otru produktu, viņi ne tikai neklikšķinās uz saitēm, bet arī nesekos jums.

4. Izmantojiet vizuālas reklāmas, lai popularizētu savus amatniecības darbus

Ja veidojat ar rokām darinātus darbus, mākslas darbus vai pat apģērba un adījumu izstrādājumus, sociālie tīkli ir ļoti laba vieta, kur tos popularizēt un pārdot. Instagram un Pinterest var šķist labākās vietas, kur publicēt savus darbus, taču arī Facebook, Twitter un Google ir lieliski kanāli, kuros to darīt.
Ja jums ir Etsy konts, varat novirzīt savus sekotājus, lai tie iegādājas jūsu produktus šajā platformā. Izmantojot dažādos kanālus jums ir potenciāls labi nopelnīt.

5. Reklamējiet savus koučinga vai konsultāciju pakalpojumus.

Sociālie mediji ir lieliska vieta, kur iegūt potenciālos klientus jūsu konsultāciju biznesam. Neatkarīgi no , vai esat ģitāras skolotājs vai dzīves treneris, ja esat demonstrējis ekspertīzi konkrētā jomā, varat radīt lielāku interesi par saviem pakalpojumiem, sociālajos tīklos sazinoties ar savu mērķa klientu.
Koučinga sesijas var vadīt, izmantojot Skype, tāpēc šī noteikti ir iespēja nopelnīt, neizejot no mājām. Konsultācijas var būt ienesīgas, tāpēc neaizmirstiet sevi novērtēt par savu laiku un pūlēm pieprasiet taisnīgu cenu.
Šī stratēģija var darboties arī kopā ar digitālo produktu pārdošanu, jo tiem, kas vēlas saņemt jūsu padomu, ir lielāka iespēja interesēties par jūsu izveidotajām egrāmatām un kursiem.

6. Pievienoties YouTube partneru programmai

Populāra YouTube kanāla izveidošana var būt liels darbs. Taču, ja jums jau ir daudz sekotāji vai esat apņēmies veidot auditoriju, pievienošanās YouTube partneru programmai, lai nopelnītu naudu reklāmai, varētu būt izpētes vērts ceļš.
Ir daudzi YouTube satura veidotāji, kas ar šo programmu ir nopelnījuši ievērojamas naudas summas, taču tie drīzāk ir izņēmumi, nevis likums. Lai nopelnītu naudu YouTube, būtu nepieciešams daudz laika, stratēģijas un veiksmes. Tomēr ir laba lieta, kas jāpatur prātā ar reklāmu kopumā. Ja vien jau nesaņemsi daudz skatījumu un klikšķu, tad uz tiem lielu naudu nepelnīsi.
Kopsavilkums
Šie ir tikai daži no daudzajiem veidiem, var nopelnīt naudu internetā ar sociālajiem tīkliem. Ir daudz citu naudas pelnīšanas vietņu, ko izpētīt.
Svarīgi atcerēties, ka nopelnīt naudu sociālajos tīklos nebūt nav viegli. Ja tev ir uzņēmības gars un esi ar mieru smagi strādāt, testēt un eksperimentēt, tavas izredzes uz panākumiem būs krietni lielākas nekā tiem, kas vienkārši vēlas pamēģināt, lai redzētu, kas notiek.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!