Bieži vien labākās ballīšu spēles ir viss, kas jums nepieciešams, lai lieliski pavadītu laiku. Jautrās un aizraujošas spēles jebkurā ballītē vai pasākumā ieviesīs azartu! Piešķiliet dzirksti savai ballītei vai pasākumam ar jautrām un azartiskām ballīšu spēlēm!

Plānojot ballīti, jums ir nepieciešams lielisks ēdiens un lieliski cilvēki. Tomēr, ja jūs patiešām vēlaties padarīt savu ballīti neaizmirstamu, jums būs nepieciešamas lieliskas ballīšu spēles. Mēs dažkārt nepamanām to prieku, kas var rasties, spēlējot lielisku ballīšu spēli ar draugiem, tāpēc aplūkosim dažas lieliskas spēles.

Apelsīna padošana

Apraksts
Spēlētāji tur apelsīnu starp zodu un kaklu. Pēc tam viņi mēģina nodot apelsīnu blakus esošajam spēlētājam, neizmantojot rokas.

Piemērs
Jānis tur apelsīnu starp kaklu un zodu. Viņš novieto savu ķermeni uz sāniem, lai Sindija varētu satvert apelsīnu ar kaklu un zodu. Viņi nomet apelsīnu, tāpēc viņi zaudē.

Karstais kartupelis

Apraksts
Visiem jāsēž aplī, vienam stāvot ar aizvērtām acīm. Aplī sēdošie spēlētāji viens otram nodod bumbu. Neviens spēlētājs nevar turēt bumbu ilgāk par sekundi. Jebkurā brīdī stāvošais spēlētājs var iesaukties “Karstais kartupelis!”, un tas, kurš tobrīd tur bumbu, ir ārā!

Piemērs
Visi bērni sēž aplī, izņemot Annu. Viņa stāv ar aizvērtām acīm apļa vidū. Sēdošie bērni met bumbu viens otram, uzmanoties, lai to nenoturētu ilgāk par sekundi. Tad Anna kliedz: “Karstais kartupelis!” un Linda tur bumbu. Viņa ir ārā!

Divas patiesības un meli

Apraksts
Katrs spēlētājs stāsta trīs apgalvojumus par sevi – divi ir patiesība, bet viens ir izdomāts. Pārējie spēlētāji iet pa istabu, uzminot, kuri, viņuprāt, ir meli.

Piemērs
Juris stāsta, ka viņam ir 25 gadi, viņš bija savas futbola komandas kapteinis un reiz noķēra 25 kg smagu zivi. Visi pārējie spēlētāji uzminēja, ka viņa vecums bija meli. Viņiem bija taisnība! Viņam bija tikai 22.

Ļaujiet viņiem ēst kūku

Apraksts
Katra bērna priekšā novietojiet kūkas gabalu uz šķīvjia. Kad spēle sākas, visi bērni sāk ēst kūku, izmantojot tikai muti un turot rokas aiz muguras.

Piemērs
Pēterim priekšā ir kūkas gabals. Spēle sākas, un viņš cenšas apēst kūkas gabalu, izmantojot tikai muti. Viņš apēd visu gabalu pirmais, tāpēc viņš uzvar.

Ballīšu spēļu noma Latvijā

Lielisks papildinājums Jūsu ballītei būs Cornhole jeb Met-A-Mais spēle, Beerpong spēle un disku golfa spēle. Ja ballīšu spēļu noma ir tas, ko Jūs meklējat, tad dodaties uz www.metamais.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!