apgerbu veikali interneta

Agrāk apģērbu un aksesuāru iepirkšanās jeb šopings bija vienīgais veids, kā manāmi atjaunināt savu ģērbtuvi un ģērbšanās stilu. Cilvēkiem nācās doties vairākas stundas ilgos drēbju meklējumos, līdz tika atrasts un nopirkts viss piemērotais. Šāds iepirkšanās veids eksistē arī mūsdienās, taču tam pēdējā laikā ir uzradies konkurents, kas jau sāk iegūt zināmu popularitāti. Apģērbu iegāde internetā sāk kļūt par tendenci savu daudzo priekšrocību dēļ. Kuram gan patīk nogurums un daudzo iepirkšanās maisiņu nēsāšana? Ar šīm un daudzām citām problēmām, iepērkoties internetā, jums vairs nebūs jātiek galā nekad. Internetā iespējams atrast sev piemērotāko e-veikalu un pēc tam izvēlēties labāko apģērbu no ļoti plašā preču klāsta. Teorētiski ļoti labs e-veikals un izsoļu vietne ir arī ebay.com, taču tur ne vienmēr var atrast pašus modīgākos apģērbus, jo pieejamo apģērbu skaits ir milzīgs un tajā ir grūti orientēties. Teju katru dienu rodas daudz jaunu interneta veikalu, bet ir daži vecākie no tiem, kuri laika gaitā un labas darbības rezultātā ir iemantojuši pircēju uzticību. Visi šie veikali vai nu bāzējas vai piedāvā sūtīšanu uz Eiropas savienības valstīm. Tādējādi nav jāmaksā tik liels muitas nodoklis un arī sūtījumu saņemšana notiek daudz laicīgāk.

Pirmais no šiem veikaliem ir asos.com. Šis veikals piedāvā ļoti modīgu apģērbu par visai draudzīgām cenām. Turklāt regulāri notiek apģērbu izpārdošana un drēbes iespējams iegādāties pat ar 70% atlaidi, kas dažām precēm cenu padara pat ļoti mazu, ņemot vērā zīmola popularitāti. Asos sev apģērbu var atrast dažādu stilu piekritēji un vēl jo mazāk ir jāuztraucas par izmēriem. Piegāde notiek 10 līdz 14 dienu laikā un apmainīt vai atdot preci iespējams praktiski jebkurā Latvijas pasts nodaļā.

Nākamais e-veikals ir pasaulē pazīstamā zīmola GAP apģērbu vietne internetā – www.gap.eu. Šis interneta veikals jau 3 gadus ir sācis veikt sūtījumus arī uz Baltijas valstīm, tādēļ nav pamata uztraukumam, ka veikalā pieejamās preces nav iespējams dabūt arī Latvijā. GAP e-veikalā iespējams iegādāties apģērbu pieaugušajiem, jauniešiem un maziem bērniem. Mazo bērnu apģērbi par ļoti labām cenām ir iekarojuši popularitāti jauno māmiņu vidū. Piegāde notiek visai ātri – 1 nedēļas laikā, bet par to būs jāšķiras no pāris eiro. Preces atpakaļ sūtīšana var izmaksās visai dārgi, tādēļ labāk kārtīgi pirms sūtīšanas precizēt savus izmērus.

Nākamo veikalu arī pārstāv modes zīmols, kurš gan vairāk ir pazīstams Britu salās. Tas ir topshop.com (nejaukt ar Latvijā pazīstamo topshop.eu, kas savas preces reklamē arī televīzijā). Arī šis interneta veikals piedāvā modīgu apģērbu un aksesuārus par salīdzinoši zemām cenām. Topshop zīmolu reklamē pat populārā britu modele Keita Mosa. Sūtīšana ir par maksu, taču pirkumiem virs 100 marciņām jeb aptuveni 140 eiro, šis pakalpojums ir bez maksas.

Pēdējais e-veikals šajā sarakstā ir ļoti populārs e-pircēju vidū. Tas ir yoox.com. Šajā interneta veikalā var atrast pilnīgi visu apģērbu (no kurpēm, līdz cepurēm), turklāt apģērbt iespējams visu ģimeni. Cenu diapazons ir pietiekami plašs, jo tiek piedāvātas apģērbu kolekcijas no dažādiem zīmoliem. Šī veikala priekšrocības ir 2-7 dienu sūtīšanas laiks un piegāde ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Preču atgriešana ir bez maksas, tādēļ nav nepieciešams lieki uztraukties par nepareiza izmēra apģērba saņemšanu.

Pirms pasūtījumu veikšanas vienmēr nepieciešams pārliecināties, vai visi norādītie dati, tai skaitā adreses un bankas konta numurs, ir pareizi. Ļoti svarīgi arī ir noteikt savu izmēru, ja vien nevēlaties savu apģērba gabalu gaidīt vēl ilgāk un iespējams par atpakaļ sūtīšanu šķirties no pāris eiro. Parasti e-veikali piedāvā izmēru tabulas, kurās ir norādīti un salīdzināti apģērba izmēri, kurus izmanto dažādās valstīs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!