ka pelnit naudu interneta

Reklamas baneri. PTC. PPC. Uc.

Kā pelnīt naudu internetā? Naudas pelnīšana internetā mūsdienās ir ļoti izplatīta un ienesīga, ja vien to dara pareizi. Ir daudz un dažādi veidi, kā pelnīt naudu internetā, populārākais no tiem ir reklamēšana,jeb PPC (paid per click, jeb maksā par klikšķi) Bet Ko reklmēt? Te talkā nāk mārketinga kompānijas, kuras tev dos reklāmu banerus. Baneris ir tas pats, kas reklāmas stends uz lielas, tikai tas atrodas tavā mājaslapā un tu saņem naudu par klikiem, kas izdarīti uz tās. Viens no labākajiem veidiem ir savas mājaslapas izveidošana. Taču tad ir nepieciešama ideja, un ja nav nepieciešamo iemaņu mājaslapu izveidē, un nav velmes mācīties, vai naudas līdzekļi, tad ir vel arī citi varianti, kā nopelnīt ieguldot tikai savu laiku, neiztērējot ne santīma!. Vel var pelnīt naudu internetā rakstot blogu. Ir daudz mājaslapas, kuras piedāvā iespēju sākt veidot blogu, pilnīgi par baltu velti, taču šada veida pelnīšana nesāksies ātri. Viss ir atkarīgs no mājaslapas vai bloga satura. Galvanais ir noturēt apmeklētāju uzmanību! Bet ja nepadodās blogu rakstīšana, ir iespēja pelnīt naudu internetā, filmējot video. Interneta vietne Youtube piedāvā iespēju, pelnīt naudu par video filmēšanu un ievietošanu youtube, precīzāk būtu teikt, ka Tu pelni naudu par klikiem uz reklāmām, kas tiek izdarīti skatoties kādu no taviem video. Tas ir tieši tāpat, kā tad, kad Tu pelni naudu par klikšķiem, kas ir izdarīti uz reklāmām tavā blogā, vai mājaslapā. Izklausās labi, bet ir savi plusi un mīnusi. Interneta vietnē youtube ir tāls ceļš ejams, līdz tiks piešķirta privilēģija pelnīt naudu par video augšuplādēšanu. Ir nepieciešams noteikts skaits tava youtube kanāla abonementu(ap 1000), video skatījumu(ap 1.000.000), video augšupielāžu(ap 30) un tad youtube izskatīs, vai piedāvāt tev iespēju lai kļutu par savu partneri. Tas var būt ilgs process vai arī tas notik ātri. Viss atkal atkarīgs no tavām spējām noturēt auditoriju. Izveidojot savu mājaslapu un ievietot tos pašus tu vari sākt pelnīt uzreiz. Tad kapēc censties iegūt joutube partneru statusu, ja var izveidot mājaslapu pats un sākt pelnīt uzreiz? Var ievietot videoklipus, gan iekš youtube, gan iekš savas mājaslapas, tādejādi palielinot auditorijas skaitu, pelnīt uzreiz un lēnām gaidīt uzaicinājumu no youtube. Maz ticams, ka tava mājaslapa sasniegs milijardiem apmeklējumu mēnesī, bet tā var sasniegt ievērojamu skaitu apmeklējumu, kas tevi nodrošinās ar ienākumiem, lai nebūtu jābaidās, zaudēt darbu, vai nebūs par ko samaksāt kādu rēķinu. Svarīgi ir regulāri atjaunot mājaslapas saturu!

Kā palielināt mājaslapas apmeklētāju skaitu.

Popularizēt savu mājaslapu/blogu lielajos interneta gigantos. Facebook, Twitter, Google+ un Latvijā, Draugiem.lv. Ievietojos savā mājaslapā Facebook Like, Twitter tweet, Google+, Draugiem.lv ieteikt pogas. Tādejādi tavas mājaslapas saturs, ja būs gana interesant, tad lietotāji paši tavu mājaslapu popularizēs viens iesakot otram, un tu varēsi pelnīt naudu internetā. Bet ko darīt, ja cilvēki tavu mājaslapu nepamana un apmeklētāju skaits ir neliels. Noteikti vajadzētu turpināt lietot iepriekš pieminētās bezmaksas iespējas. Viens no labākajiem veidiem,kā popularizēt savu mājaslapu un pelnīt naudu internetā, ir tāds pats, kā tu ar to pelnīsi pelnīsi. Ir pieejami daudz un dažādi reklamēšanas servisi. Lielākais no tiem ir google,kā arī Bing un Yahoo.

Kā notiek reklamēšana ar Googles palīdzību

Google “izspiego” lietotājus, automatizēti seko līdzi lietotājam, ko viņš meklē, kas viņam interesē utt. Tad viņi zin kas lietotājam interesē un piedāvā viņam reklāmas par attiecīgo tēmu. Reģistrējoties Google AdWords ir iespēja izveidot maksas kampaņu un palielināt skatījumu skaitu. Taisot kampaņu,tu izvēlies budžetu, kādu vēlies ieguldīt savā kampaņā. Veidojot kampaņu, tu vari izvēlēties vecumu grupu, atrašānās vietu un daudz citu dažādu iespēju savas kampaņas sekmīgai īstenošanai.

Citi veidi kā pelnīt naudu internetā!

Ir daudz un dažādas mājaslapas, kas piedāvā savus pakalpojumus tavas peļņas iegūšanai. Un tieši šāda veida mājaslapām tiks pievērsta vislielākā uzmanība. Viens veidiem ir PTC(Paid To Click) mājaslapas, jeb maksā lai klikšķinātu. Šāda veida mājaslapas vai nu piedāvā iespēju reklamēt savu baneri, vai dot tev iespēju saīsināt interneta adresi uz kādu failu, mājaslapu utt. Bet lai lietotājs nokļūtu pie vēlamā faila, viņš vispirms tiks novirzīts uz reklāmu, ko nāksies apskatīt vismaz 5 sekundes (kā kuram) un Tu varēsi pelnīt naudu par katru kliku uz saites, uz kuras lietotājs uzklikšķinās un apskatī vismaz 5 sekundes, ja reklāma netiks apskatīta vismaz 5 sekundes, tad atlīdzību nedabūsi! Tā ir lieliska iespēja pēlnīt naudu kādā no sociālajiem portāliem “facebook,twitter, utt.”,blogiem,vai savā mājaslapā. Pavisam vienkārši, katru reizi, kad dod lietotājam saiti uz kādu failu, mājaslapu vai bidi, saīsini to un pelni naudu. Labākos šāda veida pakalpojumus tu vari atrast sadaļā PPC. Šāda veida peļņu daudzi iegūst sūtot spamus, bet kā zināms, ka spamošana ir aizliegta. Daudzi domā, ka varēs apmānīt sistēmu pašam spiežot uz šīm saitēm, vai ģenerējot skatījumus ar kādas programmas palīdzību. Taču šis kompānijas savus reklamēšanas rīkus ir izstrādājušas ļoti gudri un ir grūti apmānāmas, tādēļ lielākajā daļā gadījumu krāpšanās mēģinājums beidzas ar konta bloķēšanu. Šīs mājaslapas lielāko tiesi izmaksā no +- 0.002$ līdz pat vairākiem dolāriem par kliku. Daudzas mājaslapas piedāvā iespēju uzaicināt draugu. Ja tu uzaicini draugu, un viņš piereģistrējas caur saiti, kuru tev konkrētais pakalpojumu sniedzējs ir iedevis, Tu pelni procentus no drauga ienākumiem. Tātad ja tu uzaicini veselu kaudzi ar draugiem, kuri intensīvi darbojās, tev pašam vairs nebūs jādara nekas, tev pietiks ar nopelnītajiem procentiem, ko iegūsi no draugu peļņas. Jāsaka, ka daži pakalpojumu sniedzēji ir ierobežojuši uzaicināmo draugu skaitu, bet ir arī tādi, kur tu vari uzaicināt neierobežutu daudzumu cilvēku.

Kā pelnīt naudu par pakalpojumu izpildi

Ir uzņēmumi,kas tev maksā naudu par izdarītiem pakalpojumiem internetā, jeb angliski “survey”. Lielākoties reģistrjoties šādās mājaslapās,viņas tev piedāvās katru dienu izdarīt visādus pakalpojumus. Tie var būt dažādi, piemēram aizpildīt anketu lejupielādēt kādu programmu, noskatīties kādu video,vai uzspēlēt kādu spēli uc. Lielākajai daļai šo uzņēmumu ir minimālā summa, kuru nepieciešams sakrāt, lai varētu saņemt to kas tev pienākas. Ir daudz un dažādu veidu, kā pelnīt naudu internetā, svarīgi ir pašam izvērtēt, kas ir uzticami un droši peļņas avoti un kuri ir nedroši vai pat bīstami, bet par drošību nākošajā sadaļā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!