popularakie eveikali latvija

Iespējams, ka iepirkšanās internetā Latvijas iedzīvotājiem nav pats populārākais iepirkšanās veids, jo to pārsvarā izmanto jaunieši, kuri arīdzan daudz vairāk darbojas ar modernajām tehnoloģijām. Latvijas e-pircēji vairāk ir iecienījuši ārzemju interneta veikalus, jo tie ir daudz populārāki un tajos par daudz lētākām cenām iespējams iegādāties dažādu zināmu zīmolu preces. Daudzi gan uzsver, ka iepirkšanās ārzemju interneta veikalos ir riskanta, jo ir mazāka iespēja atgūt naudu krāpšanas gadījumos, kā arī var būt problēmas sazināties ar pārdevēju dažādu neskaidrību gadījumos. Tādēļ tiek piedāvāta iespēja iepirkties kādā no mūsu pašu e-veikaliem, kuru kopskaits pārsniedz veselu tūkstoti. Tas nozīmē, ka izvēles iespējas ir diezgan plašas, bet vislabāk ir iepirkties populārākajos no šiem veikaliem, jo tiem ir iemantota klientu uzticība.

Iespējams pats zināmākais Latvijas interneta veikals ir 220.lv, kurš savulaik diezgan aktīvi tika reklamēts arī Latvijas TV kanālos. Šajā veikalā ir iespējams iegādātie teju visu – apģērbu, sadzīves tehniku, elektroniku, mēbeles, sporta preces un vēl daudz ko citu. Mājas lapa ir nodrošināta ar Valsts Datu Aizsardzības Inspekcijas atļauju, kas to padara par ļoti drošu visiem klientiem. Preces iespējams saņemt 220.lv veikalā Rīgā, Omniva pakomātā vai arī ar piegādi uz mājām. Piegāde iespējama visā Latvijā un tā parasti notiek darba dienās. Preci iespējams atgriezt par brīvu un naudu atpakaļ klienti saņem 14 dienu laikā. Kopumā gan piedāvāto preču klāsta, gan labvēlīgā apkalpošanas un piegādāšanas servisa rezultātā, šis interneta veikals pilnīgi noteikti ir tiesīgs sevi saukt par ”Nr.1 no interneta veikaliem klientiem Latvijā”.

Nākamais no populārākajiem interneta veikaliem Latvijā ir ekoshop.lv. Šis e-veikals pēc savas būtības ir ļoti līdzīgs 220.lv, vienīgi tā piedāvāto preču klāsts ir nedaudz mazāks, jo, piemēram, šajā veikalā nav iespējams iegādāties apģērbu un ir salīdzinoši ierobežots preču klāsts visās pieejamās kategorijās. Šī e-veikala priekšrocības ir 2 gadu garantija teju visām precēm, piegāde visā Latvijā, naudas atgriešana 2 nedēļu laikā un ļoti labs klientu apkalpošanas serviss. Savukārt par trūkumiem varētu uzskatīt darba laiku tikai darba dienās un visai mazo preču klāstu. Neskatoties uz to, šajā interneta veikalā bieži vien precēm tiek piemērotas ļoti izdevīgas atlaides un akcijas, kas spēj konkurēt pat ar ārzemju e-veikalu piedāvājumu.

Kā trešais populārākais Latvijas interneta veikals tiek ierindots rdveikals.lv, kuru pārvalda lielākais elektronisko preču veikals valstī – RD Electronics. Šī uzņēmuma veikali ir sastopami visās Latvijas lielākajās pilsētās un preces iespējams iegādāties arī internetā. Rdveikals.lv pārsvarā iespējams iegādāties elektronikas preces, taču preču klāstā ir arī kosmētikas, sporta un atpūtas preces. Elektronisko preču izvēle ir ļoti liela un pieejami pat pasaulē zināmāko zīmolu produkti, piemēram, Apple iPhone. RD Electronics interneta veikals piedāvā ļoti labu atbalstu klientiem un mājas lapā ir pieejama ļoti plaša informācija par iepirkšanos šī uzņēmuma interneta veikalā. Šis būtu labākais variants, ja vēlaties iegādāties elektronikas preces Latvijas interneta veikalu tirgū.

Ja vēlaties salīdzināt kādas konkrētas preces cenu visos Latvijas interneta veikalos, tad nav nepieciešams šo preci meklēt katrā vietnē atsevišķi. Ir izveidotas vairāki salīdzināšanas portāli, piemēram, salidzini.lv vai gudriem.lv, kur iespējams sameklēt un salīdzināt jebkuras pieejamās preces cenu dažādos interneta veikalos. Tas palīdz ietaupīt laiku, lai prece nebūtu jāmeklē katrā mājas lapā un tādējādi arī iespējams ietaupīt, jo uzreiz var atrast e-veikalu, kas šo preci pārdod par izdevīgāku cenu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pssst!Vēlies ātri nopelnīt naudu internetā?

Bez jokiem! Nauda tavā kontā jau šovakar!