Uzņēmumiem ir nepieciešama reklāma, jo tā ir svarīga sastāvdaļa uzņēmējdarbības veiksmes un izaugsmes nodrošināšanā. Ir neskaitāmi veidi kā reklamēt uzņēmumu, piemēram, digitālajā vidē Jūs varat izvietot reklāmas televīzijā, radio, Google meklētājā, Facebook sociālajā tīklā u.c.  Bet nevar aizmirst arī par fiziskajiem reklāmas veidiem, piemēram, reklāmas baneriem, flajeriem jeb reklāmas bukletiem, prezentreklāmu u.c.

Šajā rakstā aplūkosim kāpēc prezentreklāma jeb reklāmas priekšmeti joprojām ir viens no efektīvākajiem reklāmas veidiem.

Prezentreklāma, reklāmas suvenīri un biznesa dāvanas ir ar uzņēmuma logo vai citām atpazīstamības zīmēm apdrukāti priekšmeti, ko pasniedz sadarbības partneriem, darbiniekiem vai klientiem kā piemiņas vai pateicības zīmi.

Kādi ir populārākie prezentpriekšmeti?

pildspalva ar apdruku
www.suveniruparadize.lv Jūs varat aplūkot visus reklāmas priekšmetus ar savu logo uz tiem! Šeit piemērs ar AZembassy logotipu.

Visizplatītākais prezentpriekšmets noteikti ir pildspalvas, jo to izmaksas ir salīdzinoši zemas.  Populāri prezentreklāmas produkti ir arī krūzes, ūdens pudeles un termokrūzes ar apdruku, kuras cilvēki pēc saņemšanas mēdz lietot ikdienā. Ar vien lielāku popularitāti iegūst arī IT produkti, piemēram, Power Bank lādētāji un USB zibatmiņas.

Kā prezentreklāmas priekšmeti var uzlabot Jūsu uzņēmuma atpazīstamību?

Prezentreklāmas galvenais uzdevums ir palielināt zīmola atpazīstamību. Apdrukāti reklāmas priekšmeti palīdz veidot un palielināt zīmola atpazīstamību. Bieži vien šī reklāma ir ļoti tieša, jo cilvēki, kam ir ar uzņēmuma logotipu apdrukātas lietas to parādīs daudziem cilvēkiem. Citiem, iespējams, pat pastāstīs par šī uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un iedos labu atsauksmi par paveiktajiem darbiem. Tāpat, šī priekšmeta lietotājam, tas atgādinās par Jūsu uzņēmumu ikreiz, kad tas tiks lietots.

Kad dāvināt reklāmas priekšmetus?

Reklāmas priekšmeti var būt laba dāvana daudzos gadījumos. Jūs varat sagatavot ar uzņēmuma logo apdrukātus priekšmetus kā dāvanas saviem darbiniekiem uz Ziemassvētkiem. Saviem biznesa partneriem reklāmas priekšmetus Jūs varat pasniegt pēc pirmās tikšanās reizes. Saviem klientiem reklāmas priekšmetus Jūs varat pasniegt pēc sniegtā pakalpojuma vai pievienot kā dāvanu pie preču pasūtījuma.

Kādus priekšmetus vislabāk apdrukāt?

Principā, izvēloties priekšmetus, kurus apdrukāt Jums ir jāpadomā par vienu svarīgu lietu – vai cilvēki, kas tos saņems šos produktus izmantos. Ja šis produkts pēc saņemšanas tiks nolikts atvilktnē un nekad netiks lietots, tad tā būs veltīgi iztērēta nauda no Jūsu puses un vilšanās no saņēmēja puses.

Powerbank ar apdruku
Power bank lādētājs mūsdienās ir ļoti populāra un praktiska dāvana, jo cilvēkiem ir tik daudz iekārtas, ko vajag uzlādēt arī esot ceļā.

Jūs varat izvēlēties prezentreklāmas priekšmetus atkarībā no savas nozares. Piemēram, ja darbojaties celtniecības nozarē, tad apdrukāta 1m gara izvelkamā mērlente, kas kalpo kā atslēgu piekariņš, varētu būt lieliska izvēle. Celtniecībā bieži vien ir nepieciešams kaut ko nomērīt, tāpēc šāds suvenīrs būtu ļoti praktisks un tiktu arī reāli izmantots.

Ja vēlaties sagādāt dāvanas saviem darbiniekiem, biznesa partneriem vai klientiem jau uz šiem Ziemassvētkiem, tad apmeklējiet www.suveniruparadize.lv, kur varēsiet aplūkot vairāk nekā 25 000 reklāmas priekšmetus ar savu logotipu uz tiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *