Cet. Apr 28th, 2022
pelnit naudu interneta

Krāpnieki. Privātā informācija. Drošība.

Esam noskaidrojuši, kā pelnīt naudu internetā, bet daudzi uzņēmumi vai krāpnieki mēģinās pelnīt naudu uz godīgu cilvēku rēķina, kas cenšās iegūt peļņu ar interneta palīdzību. Lielai daļai cilvēku tā arī neizdodās internetā neko nopelnīt, un viņi jūtas vīlušies un vairs netic, ka pastāv viespēja pelnīt naudu internetā. Pateicoties šīm krāpnieku kompānijām, cilvēki pārtrauc izmantot šo lielisko iespēju pelnīt internetā.
Lielākā daļa krāpnieku vēlas iegūt vai nu personīgo informāciju, vai saņemt naudu neizpildot saistības. Vajadzētu uzmanīties no mājaslapām, kas piedāvā iegādāties par samaksu kādu programmu, ar kuras palīdzību neko nedarot varēs nopelnīt lielu naudas summu. Taču šiem solījumiem ir ticēt naivi un nepareizi. Iegādāties video vai grāmatu, kura tev pastāstīs “vareno noslēpumu” kā pelnīt 1000$+ dienā un kļūt par miljonāriem! Vai iegādāties kādu citu pakalpojumu, kas tev palīdzēs nopelnīt lielu naudu un ātri kļūt bagātam. Izklausās pārāk labi lai būtu patiesība, un tā arī ir! Šīs krāpnieku izveidotās mājaslapas nozags no jums, vai nu naudu un pakalpojumu jūs nesaņemsiet, bet kad sūtīsiet epastu ar pretenzijām, tas tiks ignorēts, vai personisko informāciju, kas tiks izmantota lai vēlāk jums sūtītu epastus ar piedāvājumiem, mēģinot jūs apkrāp vēlreiz, vai sliktākajā gadījumā bankas kontu un iztukšos to. Lielākā daļa godīgo uzņēmumu, jums samaksās par izpildīto pakalpojumu godīgi, jo teorētiski Tu esi viņu darbinieks, un viņi ir ieinteresēti lai tu turpinātu izplatīt reklāmas. Viņi saņem daudz lielāku summu par klikšķi, vai izdarīto pakalpojumu nekā Tu. Tādejādi tas mazumiņš, ko saņem Tu, bet kas priekš tevis ir daudz, viņiem ir mazsvarīgs.
Lai izvairītos no šādiem krāpniekiem, vajadzētu ievērot pāris nosacījumus.
1. Izvērtēt mājaslapas vizuālo izskatu.
Ja mājaslapa ir vienkāršas uzbūves, ar daudzām naudas zīmju bildēm, ar daudziem košiem, krāsainiem, mirgojošiem uzrakstiem, solot lielu naudu. Ar ievad video, kur turīga paskata vīrietis brauca ar Ferrari un dzīvo villā, solot Tev nopelnīt miljonus, atklās Tev naudas pelnīšanas noslēpumus. Un drīz vien tu pelnīsi miljonus, tikai samaksā 100$. Vai tiešām miljonārs taisīs tāda paskata mājaslapu? Maz ticams, ka viņš kļuva bagāts un tagad viņa dzīves mērķis ir palīdzēt citiem kļūt bagātiem. Un pat ja tas tā būtu, tad ne noteikti ar tādas mājaslapas palīdzību.
2. Jāievāc informācija!
Atrodot kādu mājaslapu, kura piedāvā tev iespēju pelnīt naudu, pavisam noteiktu vajadzētu ievākt vairāk informāciju par šo mājaslapu. Kur nauda tur cilvēki. Kāds jau noteikti būs pamēģinājis pelnīt ar šīs mājaslapas palīdzību un pastāstījis citiem, kā viņam ir gājis. Meklējot informāciju, Tu uzzināsi, vai šajā majaslapā var nopelnīt naudu, vai nopelnīto naudu patiešām izmaksā, vai mājaslapa neizmanto tavus datus krāpnieciskos nolūkos. Tas ir tieši tas, kāpēc mēs esam te. Mēs Tev palīdzēsim, dodot Tev informāciju par jau izpētītām mājaslapām. Un par neizpētītajām, mēs tev sniegsim savu viedokli, kā arī izpētīsim to un ievietosim attiecīgajā sadaļā.

Redaktors

Autors: Redaktors

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.